Zápis z jednání výkonného výboru ČASS ze dne 31.10. 2012

Přítomni: Janoušek, Daňhel, Novotný, Bartoš, Štefka, Sudek, Holec, Pletánek, Tuma
Nepřítomni: Kodíček, Kulhavý

1. Hodnocení ČPSS 2012. Organizace, účast, tratě, bodování, ….

Myšlenka ke zvážení: Pokusit se pořádat stejný počet Tight, Hybrid a Giant slalomů.

2. Kandidatura organizátorů na Main, Prime pro rok 2013

Havlíčkův Brod Prime – 15-16.6. 2013
Liberec Main – 12-14.7. 2013 od 8.7. tréninkový kemp
Polička Prime – 10-11.8 2013

Žádost o Main status musí být předložena do 30.11. 2012. Tak lze garantovat termín závodu v Liberci a termínový odstup závodů s Main (Major) statusem před a za tímto termínem.

Žádost o Prime status je doporučeno podat také co nejdříve. Počet Prime statusů pro Evropu je max. 10 a pro jeden stát max. 2. Zde platí pravidlo “Kdo dřív přijde, ten status dostane….”.

3. Kandidatura Poličky na pořádání MS v roce 2014

Výkonný výbor ČASS kandidaturu podporuje. Polička předala k posouzení Petru Janouškovi a Peteru Pletánkovi první návrh vyplněné žádosti o přidělení pořádání MS v roce 2014. Po doplnění připomínek bude žádost předložena BOD ISSA.

4.Termín a místo valné hromady

Valná hromada se bude konat v Prachaticích v lednu 2013. Přesný termín bude upřesněn Mírou Bartošem.

Další termín Skype call konference výkonného výboru nebyl stanoven. Termín bude určen operativně v případě potřeby. Návrhy k řešení výkonnému výboru ČASS je možné napsat do komentářů k tomuto zápisu, nebo je předejte svým zástupcům ve výkonném výboru.

Zapsal
Petr Janoušek
Předseda ČASS

3 komentáře u „Zápis z jednání výkonného výboru ČASS ze dne 31.10. 2012“

  1. Hned přidávám jeden bod pro následující jednání výkonného výboru (abychom na valné hromadě nemuseli nic moc řešit a jen se bavili ;-)):
    – Je někdo, kdo by chtěl pořádat Mistrovství ČR? Liberec, Havlíčkův Brod, Polička, nebo někdo jiný? Mistrovství ČR nemusí být nutně spojeno s nejvyššími statusy, ale v rámci závodu musí být postaven Giant, Hybrid (oba na kopci) a Tight (může být na rovině).

    Ještě mám jednu poznámku k případným komentářům, myšlenkám. Zkuste zde svou myšlenku více rozvést, popsat, domyslet dopady a napsat, jaký to bude mít přínos a proč se má něco udělat, změnit…. Prostě nenapsat jen mnohoznačné heslo…

  2. já jen k termínu valné hromady v lednu…víkend 11-12.jsou volby prezidenta (nejspíš) tak bych to viděla na ten víkend 18.-20.leden.. páč ten další víkend (poslední v lednu) už zas nemůžu 😀 a já bych vás fakt ráda viděla..
    ahoj
    evik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..