Doplňovací volby do BOD ISSA.

Doplňovací volby do představenstva (BOD) ISSA jsou opět přede dveřmi… A nebo spíše již v běhu. Mandát skončil Janimu Söderhallovi, Flaviu Badenesovi a Ronu Barbagallovi. Všichni tři ale přijali renominaci a opět kandidují do BOD. K těmto kandidátům je možné navrhnout další protikandidáty v sekci „ISSA Members Only“ (pouze pro členy ISSA), ale podmínkou je, že musíte být členy ISSA (a mít zaplacené členské poplatky) a pak svého kandidáta můžete i volit. Kandidáty můžete navrhovat do 15.11 2012, kandidát musí kandidaturu přijmout, a samotné volby proběhnou od 16 do 30.11 (s možností prodloužení o další týden v případě potřeby…).

Členi BOD jsou voleni na dvouleté období. V půlce svého mandátu jsou Jonathan Harms, Hans Koraeus, Ricardo Damborenea a Petr Janoušek. Těchto členů BOD se volby netýkají (tedy mimo samotné možnosti někoho volit).

Pokud se nepletu, tak v současné době může z českých jezdců navrhovat kandidáta pouze Josef Štefka a Petr Janoušek. Dále jsou to např. Peter Pletánek a Robert Thiele…

Petr Janoušek
Předseda ČASS

6 komentářů u „Doplňovací volby do BOD ISSA.“

  1. Našel jsem, že Petr Janoušek má zaplaceno pouze rok minulý 2011 alespoň je to seznamu členů ISSA napsáno.
    A potom jsem taky vůbec nenašel na foru sekci ISSA members only! Takže vůbec nevím, že nějaké kandidatury probíhají, byť jsem členský poplatek zaplatil… Není někde chyba??? Třeba v té nesmyslné složitosti ISSA fora?

  2. Jelikož se k již zmíněným kandidátům nikdo nepřidal, tak byli staronový členi BOD znovu zvoleni…
    Nová informace ale je, že Ricardo Damborenea se rozhodl svůj mandát složit a zůstat „jen“ EU status maršálem… Ricardo je, dle jeho slov, frustrován nekoncepčností celého BOD, které nemá žádný plán jak tlačit slalom skateboarding ku předu…

  3. já uz sem si to taky obcas premejslel, proc se tak angazuji (jako debil, ale asi kvúli tomu skejtu) a s tim ISSA kalendarem atd. je taky práce. Ale kdybych se já na to vysral tak by to byl asi zase hezkej bordel…no uvidím, ale nejaká zmena se musí pomalu ale sichr vykoumat. A s tou ISSA nekoncepčností múzu jenom (bohuzel) souhlasit. Chybí tam proste nekdo (porádnej vůdce smečky), kdo fakt táhne a pilotuje, ale nesmíme zapomenout ze to nikdo nedelá za prachy, delá se to kvúli skejtu.

  4. Petrové díky za vasí práci. Ze to Ricardo polozil mluví pro nej. Po Stuttgartu jsem se taky dost divil nad nekterými komentari na ISSA forum (jako ze je treba zvysovat pocet jezdcu vyssími prizemoney). Lidi jsou holt nevdecný a videj akorát ten svuj písecek. Je tezko predpovedet budoucnost. Nejsem si jist zda nekdo mimo Ceskou Republiku vubec na nejakou budoucnost slalomu myslí nebo je dokonce ochoten pro ní neco udelat. Budme rádi ze v Cechách to funguje a ze máme svuj prima slalomový svet. Díky vsem co se na tom podílí !!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..