Mistrovství Evropy 2013 – Hog Hill, Londýn, 2-4. srpna

Jako předseda ČASS a národní koordinátor pro Českou republiku v jedné osobě bych chtěl všechny české jezdce bez rozdílu kategorií upozornit, že se již kvapem blíží termín 2. července 2013, který je anglickými organizátory stanoven jako limitní pro registraci všech jezdců na stránkách ISSA a zároveň k zaplacení startovného přes odkaz na stránkách UKSSA. Organizátoři „vyhrožují“, že po tomto termínu již nebude registrace a následná platba možná… Jestli se tak skutečně stane, nebo ne, to je ve hvězdách, ale já se rozhodl nevyhodit peníze za letenku a ubytování a pak se pouze dívat na to, jak ostatní závodí… Rozhodnutí je na každém z nás, ale vřele doporučuji těm, kteří na 100% chtějí jet, aby se do 2. července zaregistrovali a zaplatili startovné.

Dle stránek UKSSA má účast z českých jezdců (a z jezdců s českými kořeny) na Mistrovství Evropy zajištěnou:

Petr Janoušek
Pavel Holec
Josef Štefka
Matěj Štefka
Robert Thiele
Peter Pletanek

V seznamu není nikdo z Poličky, ani nikdo z dalších měst…

Petr Janoušek
Předseda ČASS

9 komentářů u „Mistrovství Evropy 2013 – Hog Hill, Londýn, 2-4. srpna“

  1. Nazdar Petre. máte uz nejakeh hotel ? Ze by jsme popr. zustali pohromade. I kvuli detem (Matej a moji kluci) .
    Kdyztak prosím o link sem, nebo me domu na mail. Dík.

  2. Pokud by byli nejaký velký trable tak my muzem i stanovat. Camp má to být hned nekde vedle a decka se tam muzou vylítat. Je to ale jeste v ranné fázi. Urcite neletíme, jedem autem. Jízdu vlevo jsem uz párkrát trénoval a mám dokonce uz pár tisíc Km najeto (do centra Londýna auto neplánuju takze by to snad nemel být problém) Kámos rikal ze si mám na svý auto s nemeckou znackou napsat „Normally I fly Messerschmitt“ ze prej to maj anglicani rádi : -)

  3. My „snad“ pojedeme autem taky. Hotel jsem se kouknul jako minule ale tam nelze ubytovat děti, takže jsem zaplatil ten jejich camp na tři noci.

  4. Čekal jsem na rozhodnutí Chozého, jestli bude pod stanem, nebo se bude chtít vyspat trochu jako člověk… Já určitě pod stan nepůjdu, takže zkusím něco najít a dám sem v nejbližší době odkaz… 😉

  5. To zní dobre, letím do Londýna ve ctvrtek a zpátky v pondelí. Nechrápu a neprdím, ale to uz sme si to prenocování vyskouseli v Miláne, ze jo 🙂

  6. Jóóóó to víš .My máme letos tábornickou sezonu! Lepší ve stanu než potom pod mostem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..