1. závody ČPSS – Prachatice

VÝSLEDKY: HYBRID SLALOM :: TIGHT SLALOM

Opět po roce Vás zveme na PRVNÍ ZÁVODY ČESKÉHO POHÁRU 2013 do PRACHATIC,
které se letos budou konat 4.5. 2013.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
3.května – volný trénink. Večer pak tradiční posezení v klubu 111.
4.května – od 10:00 trénink a prezentace. Slalomy se pojedou dva a to Tight a Hybrid. Přesný harmonogram závodů budeme upřesňovat v průběhu, protože jak je známo, Prachatické závody bez deště nejsou Prachatické závody. 😀 My ale doufáme, že nám alespoň pro jednou počasí bude přát. Večer se pak opět sejdeme v naší oblíbené 111, kde proběhne i vyhlášení vítězů. Závodníci budou mít připravenou večeři jako minulý rok. A nebude samozřejmě chybět ani lehký hudebně tanečně filmový kulturní program.
Pokud nám počasí v sobotu nebude přát, tak se závody dojedou v neděli.

Místo konání závodů: Skatepark areálu TJ Tatran Prachatice
Datum: 4.5. 2013
Kategorie: Open, ženy, junioři, mládež, děti
Startovné: Děti, mládež, junioři  150,- Kč
Ženy a muži  300,- Kč
To včetně asociačního poplatku.

Ubytování:
Chválu na „poměr výkon cena“ jsme slyšeli na ubytovnu z bývalého internátu pedagogické školy. Je to v centru a za pár korun.
http://www.prachatice.cz/n_subject.html?LANG=1&TextVersion&Subj=132&Menu_Polozka=4
Dále doporučujeme vámi oblíbený penzion TINA
http://www.penziontina.cz/
Hotel Albatros je spíše pro ty z vás kdož si potrpíte na komfort. Tomu bude asi odpovídat i cena, která se nám letos zatím nepodařila pro účastníky závodu snížit, jelikož tam již nemáme osobní kontakty.  Nicméně jde o strategicky skvělé místo, kde se z okna díváte na skatepark.
http://hotelalbatros.cz/hotel/
Další kontakty na bydlení najdete zde
http://www.prachatice.cz/n_ubytovani_detail.html?Typ=1

Moc se na Vás těší Oddíl skateboard slalomu Prachatice. 🙂


25 komentářů u „1. závody ČPSS – Prachatice“

 1. Já myslim že je to dokonalý a organizačně zmáklý a první letošní after party bude rozhodně skvělá, tak koukejte přitáhnout všichní …zima byla dlouhá, co Maďare???

 2. Super Raduško, povedlo se ti to! Nyní se můžeš stát pravidelnou dopisovatelkou… 😉
  V záhlaví je odkaz na registraci a tabulku s registrovanými jezdci…

 3. Za registračku děkujeme. 🙂

  Už se na Vás všechny moc těším!!! 🙂

 4. no budou asi dobrý body, nebo je to zase spatná disziplina …se tady prihlasovat???!!!
  cau, cau
  uvidíme se v pátek
  tesim se

 5. Tradiční počasí na závodech v Prachaticích asi nezklame.
  Koukala jsem se na dlouhodobou předpověď, a má být oblačno, slabý déšť s bouřkami.
  Doufejme, že se to ještě změní.))

 6. Jo já na to teď koukala znova a v pohodě.. 😀 Počasí si z nás dělá asi srandičky. 😀

 7. Díky „Prachaticím“ za příjemně strávenou sobotu (den i noc).

 8. Díky Frantovi, Romanovi, Mírovi s Matejem a vsem zucastneným za super vydarený Prachatický závody. Pocasí které nelze ovlivnit taky vyslo, tak co si prát více. Do poslední chvíle jsme nevedeli jestli prijedem tak jsem nás zaregistroval az v Pondelí po závode. Super service : – ) Mejte se vsichni bájecne. Doufám ze v Havlbrode nás bude víc !!

 9. Taky díky moc za organizaci, pocásko bylo supr. Má nekdo prosim výsledky a ty casy k tomu? Tak cau,cau v H.B.

 10. Díky prachatickým za super akci, tentokrát i to slunce bylo…Zveme všechny 15. a 16.6. na závody do H. Brodu – na loni oblíbené místo Letiště.

 11. Výsledky mám… Jen se mi tam něco nezdálo, tak jsem si je nechal poslat v podobě, před přepsáním do PC… Bohužel se můj pocit potvrdil… Např. Ivo Škrabal měl čas v druhém kole hybridu 12.70 s, ale přepsáno bylo 12.07 s…. Tím se mu čas „polepšil“ o 0,63 s… Dnes večer to zkontroluji u všech a pak to vyvěsím… Jen to pořadí se asi bude trošku měnit….

 12. Aha – ale rozlámanej jsem byl v pondělí jako kdybych byl první…. 🙂
  Jo a podkolenky nevracím !

 13. Do záhlaví článku jsem vložil dlouho očekávané 😉 výsledky… Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale jsem od rána do večera na stavbě a to včetně svátků… Ivo, ber ty podkolenky jako omluvu pořadatelů za zkaženou radost… 🙂 …i tak jsi jel skvěle…
  Ještě tam bylo pár chybiček, které ale neměly vliv na pořadí, až na jednu, kdy Franta Zíka měl v tight slalomu v druhém kole započítány 4 shozené kuželky, ale shodil pouze dvě, čímž se posunul výsledkově nahoru….
  Nakonec bych chtěl poděkovat Věrce a Evě Jedličkovým, že mi ochotně poslaly ke kontrole originály výsledků a mohl jsem kontrolu provést… Rozhodně si nezaslouží nějaké pranýřování, protože chybu může udělat každý a se starou verzí výsledkových tabulek, kterou měli holky k dispozici, to je opravdu snadné!!!
  Díky holky.

 14. Já mam výsledky prázdné… jsem sama nebo ještě někdo vidí bílo?

 15. Ne nemusí… Je to přístupné každému, kdo má odkaz… bez přihlášení… Je ale zajímavé, že když jsem kliknul na odkaz ze svého počítače, ze kterého se na google přihlašuji, tak to po mě chtělo, abych se přihlásil, ale když jsem použil kolegův „čistý“ počítač, tak to žádné přihlášení nechtělo…
  Dnes jsem mluvil s Tomášem Fialou a tomu to taky funguje… bez přihlášení…
  Něco je prostě mezi nebem a zemí.

 16. V „Západním Nemecku“ to taky funguje bez prihlasování. Jinak je z výsledku zrejmé ze muzem být rádi ze Petr Matous a jemu podobní jezdí v Juniorech. Za chvíli nás Policský juniori poslou vsechny do duchodu. Vsem zdar a jeste jednou díky za pekný otevrení sezony.

 17. no helejtese, s žebrama se to má tak, že jsem neměl žádný, bo jsem zrovna nějak neměl chuť, tak to na mě neházejte, pržedsedo 🙂 Bral jsem jedno momentálně nepřítomnýmu závodníku a organizátorovi Matějovi Jako všímavý občan však nemohu neuvést, že se některejm brňákům dělaly boule za ušima déle, než odpovídá jednomu kousku, a byl to takovej malej rodinnej klan. Čert ví, jestli sebou neměli po kapsách ještě nějaký igeliťáčky… 😀

  Závody to byly moc príííma, díky všem, kdo se na nich podíleli – ať už organizačně, nebo účastí. Jen mě trošku zaskočilo, že se mám díky počasí na prkno postavit už v sobotu – to teda nebejvalo zvykem takovýhle podrazy 🙂

 18. Bacha na brňáky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 19. 🙂 Vojtíšku, výtka není směřována k tomu, jestli jsi měl, nebo neměl žebro, ale jestli jsi se (spolu s dalšími) registroval dostatečně předem, nebo ne… Nikomu žebra počítat nechci a ani jsem nechtěl 🙂 🙂 🙂 🙂

 20. Omlouvám se ale fakt jsem nikomu nechtel jít neprávem po zebrech. Mozná bych do budoucna doporucil jasnou Informaci pri prihlasování aby to bylo dopredu jasný. Proste kdyz se nahlásís do data „x“ tak je jídlo a pak uz ne. takze jeste jednou sorry.

 21. Kamarádi, nebavme se o problému „žebra“… To je pouze důsledek toho, že se pozdě, nebo vůbec neregistrujeme na závody… a to je ten hlavní problém, že organizátor neví, pro kolik lidí má co zajistit… Problém je „Registrace“ a ne žebra…. 😉

 22. Dnes mi volal Roman Tuma, že chce vznést oficiální protest k závodům v Prachaticích, a že mám ten protest řešit… No a já teď vlastně nevím co s tím. Důvodem, proč nevím co s tím je, že své závody pořádáme amatérsky bez finančního profitu a pro zábavu a z mého pohledu i s nárokem na udělání nějaké chyby, popřípadě se můžeme dopustit nějaké nepřesnosti, kterou by měli ostatní pořadatelům tolerovat, na druhé straně jsou ti, kteří protest podali, kteří na protest mají nárok a kterým nelze upřít, že to, proti čemu protestují, by se stávat nemělo… Podaný protest zní: “Pořadatelé vybírali v juniorských a dětských kategoriích 200,-Kč startovné, ale na webu inzerovali startovné ve výši 150,-Kč“. Popravdě řečeno nechci, aby se rozbouřila nějaká vášnivá diskuze, na jejímž konci budou naštvaní všichni… Pořadatelé mají právo si určit výši startovného, takže jediná chyba, která se stala je, že to neopravili na webu. Chybovat je lidské, jediné, o co bychom se měli snažit je, aby těch chyb bylo co nejméně… a tímto konstatováním bych tento protest ukončil…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..