Valná hromada 2010

Valná hromada ČASS se bude konat v penzionu Hurikán v Havlíčkově Brodu v pátek 5.listopadu 2010 od 17.00 hodin.

Protože stávající předseda již před časem ohlásil svojí rezignaci, je teď na místopředsedech Daliboru Daňhelovi a Tomáši Kodíčkovi a ti svolali valnou hromadu.
Před dvěma lety, kdy ČASS vznikala, nebylo jasné, co by tato organizace měla zajišťovat. Po dvou letech tápání a dohadování se, se její úkoly vyprofilovaly. Jedná se především o:

 • Jednání s BOD ISSA ohledně statusů pro české závody (koordinace s pořadateli závodů Českého poháru)
 • Prosazování  zájmů ČASS směrem k ISSA
 • Zajištění aktivity české scény na ISSA webu
 • Úpravu pravidel pro pořádání závodů Českého poháru (ČP)
 • Svolávání a vedení valných hromad asociace, včetně zajištění zápisu z těchto jednání
 • Zajištění průběžného vedení výsledků ČP
 • Zajištění odeslání výsledků závodů ČP ke zpracování do světového žebříčku
 • Zajištění pohárů pro celkové vítěze ČP + doplnění štítku na putovní pohár
 • Dohlédnutí na včasné hrazení faktur a vedení zodpovědné finanční politiky v souladu s usnesením valné hromady
 • Zajištění chodu webu (články, sponzorství webu, prezentace slalomu a myšlenek vyplývajících z valných hromad asociace)
 • Zajištění výroby závodních licencí pro jezdce
 • Snažit se o mediální propagaci sk8 slalomu
 • a mnoho dalšího.

Rád bych vás tímto vyzval, aby jste v komentáři k tomuto článku začali navrhovat kandidáty na jednotlivé posty a diskutovat o nich tak, abychom jednotlivé kandidáty nevymýšleli až na samotné valné hromadě.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří alespoň sebemenší maličkostí přispěli k pořádání závodů letošního Českého poháru a tím i k proslavení a zviditelnění české slalomové scény ve světě. Díky těmto lidem, a po rozmluvách se zahraničními jezdci, dnes mohu s klidným srdcem prohlásit, že v Česku se v současné době pořádají nejlépe organizované závody v Evropě.

Petr Janoušek

Článek jsem roztrhnul a lehce upravil tak, aby zůstal zachován jeho smysl. Martin Kulhavý

54 komentářů u „Valná hromada 2010“

 1. No, čekal jsem tady trochu silnější debatu a spoustu návrhů kandidátů do představenstva… Zvláště od starokolenáků, kteří teď mají šanci usadit do čela ČASS člověka, který by měl jejich respekt…
  Začnu tedy já… Já si myslím, že vhodnými kandidáty by byli Radim Hromádko a Pavel Holec… Co si o tom myslíte? A co si o tom myslí Radim a Pavel?

 2. Přikláním se k volbě Radima, už jen z důvodu jeho trefného jména a předsednického zevnějšku. Všechny zdravím

 3. kromě dvou výše uvedených, k jejichž kandidatuře se rád připojuji, si jako další potenciální kandidáty umím představit třeba i Romana Tůmu nebo Petra Kleina… Zda by vůbec byli pro ale netuším…

 4. Vojto a co ty jako kandidát? Při vší úctě k Romanovi, nepředpokládám, že by ho nezištně zajímalo starat se o celý pohár a pružnou komunikaci s ISSA (viz. Petrovo Janoušků výpis náplně práce). Mimo dvou závodů které pořádal, se žádného jiného neúčastnil pokud vím a na schůzi též nebyl. Taktéž sem nezaznamenal žádnou Romčovo reakci na ISSA dění a naší sounáležitost s ním.
  Předpokládám, že též komunikaci se světem za Poličku obstarával Radim, tedy i jeho lingvistické schopnosti jsou myslím dobrou devizou 😉

 5. já jako nečlen a vyhlášený netáhlo kandidovat nemůžu =o) A Radim je i můj favorit, jen doplňuju jména dalších lidí, za kterejma je myslím už taky něco vidět

 6. já bych doporucil aby jse dalo datum, a do tý doby jse muzou vsichni který chtejí kandidovat prihlasit (jako kandidovat). Potom datumu se budou delat normální volby z tich co kandidovali. Jsou s tím nejaký problemy?

 7. a k tý kandidaci by mohl ten kanditát trochu neco napsat proc chce bejt president a proc si to zaslouzí (delat pro sebe trochu reklamy) atd.

 8. To zní dobře, ať mi kandidáti pošlou, nebo přímo vloží svoje vize jako článek. Pomocí komentářů s nimi můžeme diskutovat. Bylo by fajn před valnou hromadou vědět co kdo chystá. Takže zájemci o předsednictví napište mi a já vložím, nebo přímo vložte svoje vize.

 9. Souhlasím, myšlenka je to skvělá… Má to ale jeden háček: Zatím jsou tu „jen“ návrhy kandidátů, ale zatím nikdo kandidaturu nepřijal… Ale to se snad změní…

 10. Nazdar kamarádi,
  nemohli by jste nekdo /predseda?/ pro tuto diskuzi
  udelat samostatné místo ?
  pod „Robert Thiele – vítěz Českého poháru 2010“ to moc nesedí.
  (nastestí si to neberu nejak jako osobne nebo tak..)
  ale asi by si to zaslouzilo dustojné místo.

  Souhlasím s nácelníkem ze by se potenciální zájemci o tuto
  funkci meli nekde sepsat. Myslím ze spíse nez jejich „reklama“
  bude potreba spís naopak potreba reklama na funkci
  samotnou. Nevím jestli byl soucasný predseda nejakým zpusoben
  behem své funkce financne „odskodnen“. Podle me by to ale do budoucna mohla být i trochu motivace tuto funkci vubec vykonávat.
  Cas strávený psaním reportu ze závodu nebo jinými zálezitostmi
  jiste není zanedbatelný. Samo se na tomto svete neudelá bohuzel vubec nic. Samozrejme by to slo z clenských príspevku ale snad by nejaká ta stovka mesícne zbyla (?)
  Pokud se výse zmínených kandidátu týce tak si Radima ve funkci dovedu dokázat. Zálezí to ale hlavne na nem jestli si to chce
  na sebe uplést.
  Zacátkem listopadu budu v Cechách a zatím to vypadá ze se dostavím i do HB na schuzi v Hurikánu.
  Pokud nebude prset/snezit by jsme tam mohli (eventuelne ?)
  v Sobotu lechce zaskejtovat.

 11. Zdravím všechny
  Předem chci poděkovat Petrovi za důvěru ve mně vloženou ale necítím ce dostatečně vybaven na funkci ve vedení Čass.
  Proto nebudu kandidovat.
  Ještě jedno jméno mě napadá(krom Radima a Pepy který ale bude zřejmě pro některé členy neprůchozí) a to Petr Novotný.
  Na schůzi se bohužel nedostanu kreje se mi to s jiným programem který nemohu ovlivnit.

 12. Ahoj všichni,
  i já bych chtěl poděkovat Petrovi i ostatním za nominaci. Petr udělal velký kus práce a pozdvihl laťku hodně vysoko, ale navázat na něho a pokusit se posunout Sk8 slalom o kousek dál, je pro mne docela velká výzva. Nebudu lhát, že mne Vaše nominace překvapila a musel jsem se podívat do kalendáře jestli není náhodou duben. Po zralé úvaze bych Vám rád sdělil, že kandidaturu přijímám. Taky bych Vám rád sdělil, že pokud si Pavel kandidaturu rozmyslí, dám mu v hlasování svůj hlas. Jako člověk žijící v hlavním městě, má z mého pohledu větší výhodu pro jednání s důležitými úřady atd. Stejné to bude u Josefa, Petra N. nebo Petra J.(pokud přehodnotí své rozhodnutí). Jsem dostatečně soudný na to, abych poznal kdo tomuto ač malému sportu může něco dát a nebo vzít. Na konceptu pracuji a nejpozději do konce příštího týdne týdne jej připíchnu na web. Budou v něm jak věci, které by se měly snažit posunout Sk8 slalom dopředu, tak i věci nepopulární které jsou z mého pohledu nutné a potřebné zavést.
  S pozdravem Skejtům čest
  R

 13. Nevím jestli jakožto junior mohu zasahovat do této diskuze, ale myslím si že dobrý předseda kromě Radima a dalších by mohl být Tomáš Potůček.

 14. Petře Matouši, jedná se i o vás (juniory) a vaši budoucnost, takže určitě do této diskuze zasahuj… Já, za sebe, jsem velmi rád, že Radim kandidaturu přijal…

 15. Taky bych rád přispěl svou troškou do mlýna. Je hezké, že třeba Radim přijal kandidaturu, ale myslím si že Polička nemůže postupem času dělat vše (ovšem nic proti Radimově kandidatuře – je to šikovný chlapík, stejně jako třeba náš předchozí předseda nebo jako Petr Novotný, atd.).
  Jenom organizace dvou závodů zabere spoustu času dosti lidem, aby to mělo ňákou úroveň a Radim mezi ně samozřejmě patří. Nevidím důvod, proč by třeba také nemohl kandidovat Pepa Š. Pro skejt udělal určitě spoustu práce.
  Zatím zdar
  Zdeněk.

 16. Rád bych návrhy kandidátů na předsedu zrekapituloval:
  1. Radim Hromádko – kandidaturu přijal
  2. Vojta Kotek – kandidaturu přijal (viz. jeho slova: „kromě dvou výše uvedených, k jejichž kandidatuře se rád připojuji, si jako…“, ale pak zase napsal, že kadidovat nemůže, protože je netáhlo… 🙂 Tak já nevím… 🙂
  3. Pavel Holec – kandidaturu odmítl
  4. Tomáš Potůček – kandidaturu zatím nepotvrdil
  5. Petr Novotný – kandidaturu zatím nepotvrdil
  6. Josef Štefka – kandidaturu zatím nepotvrdil
  7. Roman Tuma – kandidaturu zatím nepotvrdil
  8. Petr Klein – kandidaturu zatím nepotvrdil

 17. Zdar kucí, já nemám žádné ambice kandidovat, protože nemám vůbec čas se tomu věnovat. Radim, Pepa Štefka, Tomáš Potůček, Peter Pletánků a Petr Janoušků to jsou jména do pranice

 18. Omlouvám se ale moje jmeno v kanditatuře na předsedu skutečně není na místě což vystihl skvěle Míra, tudíž jsem se už ani neozýval. Kanditaturu nepřijímám. Kdysi jsem napsal, že se skejtem končím a není to tak zůstávám ve skate Polička a rád.
  čus a na výsledek se moc těším

 19. Ahoj, @Petr N. díky moc za kyticky, my jsme o tom uz krátce v Brne mluvili. U mne je to stejný jako u tebe. Nemám bohuzel cas a Mnichov je taky dost z ruky. Ale rád budu podporovat kdyz bude potreba a kdyz to bude delat (podporovat) vic lidí tak si myslim ze sme na dobrý ceste…
  Z mýho osobniho pohledu udelal ceský sk8 slalom ty poslední roky výborný vývoj.
  Ze to není zásluha jenom jednoho cloveka, to je nám vsem doufám jasný a bylo by hezký, kdyby to v budoucnosti tak dál zústalo.

 20. Peter, klidně se také podepíši pod tvůj příspěvek. Každý může trochou přispět k společnému dílu (je to jak za komančů, ale je to tak…). I ti, co jsou pracovně vytížení, můžou pro český skateboarding něco udělat. Třeba jen podpořit nás na ISSA fóru, na zahraničních závodech, prostě nás stále víc a víc popostrkovat do podvědomí ostatních, zahraničních jezdců a pořadatelů. Prostě, aby s námi všichni počítali a věděli, že tu jsme, že pořádáme dobře organizované závody, že se tu lidi baví, že tu máme hezký holky (jak jezdící na sk8u, tak nejezdící), že tu je levné pivo, jídlo, ubytování a že je to tady všechno friendly… A pak ty lidi přijedou a to je dobré pro organizátory, protože vyberou zase o něco více na startovném…

  Jinak musím říct, že jsem rád, že se tady ta diskuze rozjela, a že vám není lhostejné, jak a kam bude ČASS a s ní celej českej skateboarding směřovat.

 21. Zdeňku proč by Polička měla dělat vše :-O ??? Pokud se stane Radim předsedou, tak předsedu bude dělat Radim a ne Polička.
  Máš strach že by při vašich závodech Radim nepomáhal vašemu nejpočetnějšímu a nejzkušenějšímu teamu a že je pro vás nepostradatelný? Nějak tomu nerozumím. Pominuli že Radim není váš majetek, nevidim důvod proč by tím že bude předsedou vám něměl jako patriot poličky pomáhat (když bude chtít). Vždyť pomáhal nezištně i všem ostatním pořadatelům.
  Naopak by jste měli mít radost, pokud z vašich řad vykvete nový předseda. Vše budete mít z první ruky atd.
  Možná tvůj příspěvek chápu špatně. Pokud ne, tak sem udiven 🙂 .

 22. Od jisté doby sem nerad něco píšu, protože i jediné stručné slovo po předešlé zkušenosti je leckdy chápáno ze dvou úplně různých stran. Ale protože jsem se objevil mezi kandidáty rád vyjádřím svůj názor.
  Za ty čtyři roky určitě sk8slalom udělal rázné kroky kupředu, ale v něčem stojí stále na místě (jestli ještě necouvnul). Bylo by proto dobré jednotlivé věci zhodnotit a probrat na Valné hromadě. Pokud to bude možné, rád bych si svoji kandidátní řeč nechal až na samotnou hromadu (buďte v klidu, s přiděleným číslem 6 na ni třeba ani nedojde).
  Je tady v diskuzi spousta dobrých názorů a souhlasím s tím, že když každý udělá alespoň trochu, může to být v součtu velký kus práce. Nejdůležitější je, aby dokonale fungoval výbor ČASS, který si rozdělí úkoly a předsedu potom klidně můžou dělat malé „Myšandy“ Martina Kulhavého.
  Ještě rád a veřejně vyjádřím poděkování odstoupivšímu předsedovi za neocenitelnou práci, kterou doposud s neuvěřitelným nadhledem a dokonalým přehledem pro asociaci odvedl, s politováním (ne slitováním nad osobami) okolností které ho k odstoupení dovedly.

 23. Opět bych chtěl napsat, že je dobře, že se všichni vracíme na tyto stránky a nacházíme společnou řeč. Pokud k tomu třeba jen trošku přispělo mé odsoupení, tak to mělo smysl…

  Rekapitulace kandidátů na předsedu je nyní následující:
  1. Radim Hromádko – kandidaturu přijal
  2. Josef Štefka – kandidaturu přijal (už jsi se Chozé dostal na druhé místo :-))… To byl žert… Číslo před jménem nic neznamená.
  3. Tomáš Potůček – kandidaturu zatím nepotvrdil
  4. Petr Klein – kandidaturu zatím nepotvrdil
  5. Petr Novotný – kandidaturu odmítl
  6. Pavel Holec – kandidaturu odmítl
  7. Roman Tuma – kandidaturu odmítl
  8. Peter Pletánek – kandidaturu odmítl

 24. jen sem kopíruju část svýho textu ze sekce The purpose of ISSA,aby ty návrhy byly u sebe:
  ..a když už sem píšu, na valnou hromadu nejspíš nedorazím,tak se jako člen ČASS přidávám k hlasům pro Radima Hromádku. Taky mě napadl Petr Novotný (páč HAVLbrodský závody byly supr zorganizovaný),jinak vás kluci neznám natolik,abych posuzovala kdo nejlépe se na to křeslo hodí a kdo na tu funkci vůbec bude mít čas a chuť.
  mějte se všichni fajn užijte si zimu,už se to blížíííí 🙂
  příští pozdrav bude snad už z alp..
  pa Evík

 25. a vůbec hlavně ať je zvolen ten,kdo o to fakt stojí a má zájem se o ČASS (včetně členů) starat.pic

 26. Myšandy kandidaturu přijímají jako manažerský post. To znamená že rozdělí práci a žádná na ně zezbyde…

 27. adminovi (nebo komu to přísluší??):
  Před pár dny jsem se pokusil tady na webu zaregistrovat do ČASS. Sice jsem se objevil v tabulce na konci seznamu členů, ale bez čísla a tím pádem bez variabilního symbolu, který potřebuji, abych mohl zaplatit členský příspěvek a mělo pro mne smysl cestovat do Havlbrodu na valnou hromadu – což bych rád. Mezitím jsem poslal dotaz mailem na info@sk8slalom.cz, jak mám teď dál postupovat, ale odezva zatím žádná. A nikde se člověk jasně nedočte, co má teď následovat … jestli má čekat až mu bude milostivě dovoleno zaplatit členský příspěvek nebo zaplatit bez variabil symblu nebo někoho nahánět???
  Hned mám teda jeden bod k jednání na zlepšení chodu ČASS do Havlbrodu …
  Prosím zároveň někoho kompetentního o radu – jestli mám dál čekat a nebo jestli bude rychlejší změnit si národnost a rovnou se přihlásit k Litevcům a nebo k Vojťasovi do pakistánský asociace … … 🙁 Předem díky!

 28. Trochu z jiného soudku
  Donald ve svém návrhu zmínil několik věcí které jsem měl již v dlouho v hlavě –
  A. Hlavním cílem jakékoli webové stránky by měla být její atraktivita, která láká k opakované návštěvě. Velká návštěvnost stránky přiláká zájem sponzorů o bannerovou reklamu. Takto získané peníze pomůžou financovat projekty ISSA. Úvodní strana webové stránky může oslovit lidi mimo skateboardové dění, mezi kterými můžou být potenciální sponzoři. Hlavní věcí, která by měla být placena z bannerové reklamy je hosting ISSA fóra.

  D. Budou stále přidávány nové fotografie. Tím se zvýší opakované návštěvy na stránky. Nyní se k tomu používají sociální sítě Facebook, Flickr… Chceme přesunout pozornost na stránky ISSA a udělat z nich číslo 1.
  (proč živit někoho jiného než nás)

  F. Webové stránky by měli působit zajímavě na lidi při jejich první návštěvě. Fórum, s mnohdy těžkými výměnami názorů, by mělo být v pozadí tak, abychom se vyhnuli odrazení případných budoucích sponzorů

  G. Členové ISSA, ať už jsou to závodníci, nebo pořadatelé závodů, kteří se zaregistrují na fóru ISSA dostanou práva k přístupu do sekce „Pouze pro členy“. Nárok vznikne porovnáním seznamu „Registace na fórum“ a „Seznamu členů ISSA“

  Peníze jsou klíčové

  Issa nahraď Čass a dá se to aplikovat až nato že naše návštěvnost asi na provoz nevidělá

 29. Ahoj Petře,
  v ověřovací tabulce vidíš řadu čísel od 1 do 60 nad Tebou. Tvé číslo je tedy 61. Toto se negeneruje automaticky, ale dopisujeme je ručně. Předpokládal jsem, že jej každý svede dopočítat.
  Pro tento případ jsem tedy doplnil text o registraci: „Pro kontrolu si je můžete snadno dopočítat – jeden řádek – jedna registrace – jedno číslo.“ Aby Tvá jistota dosáhla vrcholu, dopsal jsem červeně číslo 061 před Tvůj řádek.
  Je pravda, že jsem Ti neodpověděl na mail z dnešního poledne a omlouvám se za to. Nicméně naše asociace zatím nemá profesionální aparát a všichni pro ni pracujeme po zaměstnání a péči o rodinu atp. Tedy typicky po nocích.
  Takže měj strpení, když Ti nedorazí odpověď ani po dlouhých 10 hodinách.
  Díky.
  Martin Kulhavý

 30. Ahoj Martine,
  díky za vyjasnění. Netušil jsem, že je to takhle „ručně po staru“, takže sorry za netrpělivost. Nebylo to myšleno osobně, ale jako frustrace z neohrabanosti systému (možná daná mojí profesí …). Pokud dorazíš do Havlbrodu, můžeme popovídat, jak admin webu vylepšit, případně celý web. Rád se do toho zapojím, bude-li prostor … samozřejmě po nocích 🙂

 31. @Pavel Holec
  Máš pravdu… Přesně to sedí na nás (ČASS)… Je vidět, že podobnost není čistě náhodná a i proto jsem to tady přeložil, protože jsou tam myšlenky, které by se daly aplikovat i na nás…

  @Martin Kulhavý
  Martine, e-maily, které někdo poslal na info@sk8slalom.cz chodily tobě, mě a Chozému… Mě už ale nechodí… Nevím, jestli je to záměr, nebo ne, ale nechodí… Zjistil jsem to tak, že nám na tento e-mail byla zaslána faktura a nedošla mi a ani ty, ani Chozé jste se neozvali, že jí máte. Rád bych tě požádal, jestli by jsi se na to ještě jednou nepodíval, jestli tam někde není nějakej trabl… To pro případ, že by nás chtěl někdo „z venku“ kontaktovat…

 32. Díky za návrh mé osoby, ale vzhledem k letošnímu třetímu přírůstku do rodiny a hromadě práce bych asi nebyl ten nejlepší. Myslím, že Radim nebo Pepa jsou ti správní borci na tenhle post /i když lituji odchodu Petra – ale ten může klidně následně zastávat i jiný post/.
  Znovu rozjet slalomovou scénu byla pro mne fajn zábava a dělal jsem to všechno s nadšením, ale teď to chce lidi, kteří mají opravdové organizační schopnosti, v hlavě nějakou vizi, kterou umí obhájit a hlavně zrealizovat. Radim a Pepa to už dokázali několikrát, takže jim držím palce. Kdo z nich nevyhraje bude doufám skvělým místopředsedou. Tak by se mi to líbilo. Howgh!

 33. Kdo by měl být na valné hromadě???
  Jak já to chápu, měl by mít možnost tam být každý, kdo jest členem naší asociace a zaplatil členský příspěvek pro rok 2010. Volební právo by měli mít tito všichni, kteří dovršili 18 let.
  Pletu se?
  Pak bych ještě navrhoval aby byli stanoveny body které se budou na VH projednávat.
  Perfektně to měl loni připravená Petr Janoušků a bylo by moc fajn kdyby se toho jako odstupující předseda opět zhostil. To včetně bodu z loňska, že o slovo by se měl každý přihlásit (slovo by mělo být uděleno dle pořadí zvednuté ruky) , abychom se nepřekřikovali jako báby na trhu a příspěvky aby se směly týkat pouze právě projednávaného bodu, což se vždy na poslední hromadě úplně nedařilo 😉

 34. Valné hromady se může účastnit každý, ale hlasovací právo má jen ten, co uhradil členské poplatky a je starší 15 let. Správně to píšeš Míro. Dodnes si oba pamatujeme, že jsem tě nenechal volit (na základě stanov), když toto u tebe nebylo splněno… Kdo má, nebo nemá zaplaceno (tedy kdo může a nemůže volit) je patrné z registrační tabulky http://spreadsheets.google.com/pub?key=pOuVUiCi7PiHgRsA16MgwDQ .
  „Právo hlasovat a volit na valné hromadě mají pouze členové starší 15 let, kteří řádně plní své povinnosti člena sdružení (ČASS). Do orgánů sdružení je možné volit osoby starší 18 let, trestně bezúhonné…“ (výpis ze stanov ČASS)…
  Valnou hromadu povede Dalibor Daňhel a Tomáš Kodíček. Já se již k ničemu takovému nechystám.

 35. POZOR!!! Na ISSA webu Peter Pletanek moderuje žádosti o termíny a statuty pro jednotlivé závody. Kdo bude chtít v roce 2011 pořádat nějaký závod, neměl by příliš váhat a měl by přijít se svými požadavky na valnou hromadu a požádat vedení ČASS o vyjednání ohledně jeho požadavků s ISSA… http://www.slalomskateboarder.com/phpBB/viewtopic.php?t=7614

 36. Kdo bude po zvolení předsedy dalším členem výkonného výboru, tedy místopředsedou atd?
  Měli by to být lidé, ochotní předsedu v jeho nepřítomnosti či z jiných důvodů neschopného vykonávat plnohodnotně svou funkci zastoupit, popřípadě mu být při jeho činnostech nápomocni.
  Současný odstoupivší předseda, již odmítl připravit program a pravidla valné hromady a jím výše zmínění zástupci též nic nepředložili. Valná hromada je však za pár dní.
  Pokud dobře vnímám, jsou zde pouze dva ochotní kandidáti vykonávat tuhle nevděčnou a však záslužnou funkci(možná se do pátku ještě někdo přihlásí).
  Navrhoval bych, aby ten ze dvou kandidátů který nebude zvolen, zastával funkci zástupce, tedy místopředsedy. Svou vůli již oba prokázali. Samozřejmě pokud bude ochoten.
  Jaké budou body diskuse ?????????
  Účastníci valné hromady by je měli znát předem, aby se o nich mohli rozmyslet popřípadě poradit se o nich se členy lokálních oddílů, které zastupují.
  Nikdo se k tomu nemá a tak předkládám další návrh. Nechť zkusí připravit a zde zveřejnit svůj plán (osnovu) oba kandidáti. I pro nás pak jejich návrh bude vodítkem a usnadní nám volební rozhodování.
  Ideální by bylo kdyby např do zítra oba zaslali svůj návrh adminu a ten by je současně zveřejnil. Nemohli by tak od sebe opisovat a proč do zítra? Protože už moc času nezbejvá.

 37. Ahoj Míro,
  jsou dva důležité body.
  1.odstoupení současného předsedy a místopředsedy
  2.volba nového předsedy a místopředsedy

  Čest práci a míru zdar

 38. Čest.
  Pokud na jednání není žádný jiný bod, než tebou zmíněné, pak se ptám, zda je možné udělit nějakým třeba e-mailovým způsobem plnou moc a z účastnit se tak hlasování, aniž bych musel jet do HB????
  Zajímá mne pouze volba předsedy a na to abych zvedl na pár vteřin ruku, je to pro mne příliš náročnej vejlet.
  Dík za odpověď, ač nevim komu.

 39. Dle stanov se můžeš valné hromady účastnit i přes email i skype pokud to dovolí možnosti pořadatele.
  Dále máš možnost pověřit aby tě zastupoval jiný člen čass i z nezaplaceným poplatkem.
  Svou vůli stačí když vyjádříš zde na oficiálních strákách čass.
  Dále body programu valné hromady muže navrhovat každý člen a proto začnu.
  1 úvod a přivítání a určení řídícího VH ( měl by to byt Dalibor )
  2 schválení programu VH
  3 zhodnocení období mezi VH (janoušek)
  4 odstoupení předsednictva
  5 návrhy kandidátu a představení jejich vizí
  6 volba Předsedy a místopředsedů
  Dále se řízení VH ujme nový předseda a pokracuje se
  7 schválením programu pro období přístí

 40. Myslím, že Pavel to nalinkoval správně. Pro každého, kdo pojede na VH je myslím důležité, aby věděl jak to bude probíhat a nezabil pak čas v chaosu a dohadování. A pro ty, kteří vedou asociaci do teď a odstupují, je myslím na místě funkce předat s nějakým vlastním zhodnocením svého období a vyjádření se ke stavu věci. Mimo jiné, rád bych Pavla viděl v nějaké funkci, myslím, že by se osvědčil. TP

 41. Dále by neměly chybět tyto body:
  8 – návrh a schválení Výkonného výboru
  9 – projednání a schválení zprávy o hospodaření a schválení výše příspěvků pro příští rok
  10 – návrh termínové listiny závodů pro rok 2011
  11 – předvedení komunikačního systému pro jednání Výkonného výboru (Martin Kulhavý)

  P.S. navrhuji řídícímu schůze, aby během celé Valné hromady nebyl podáván alkohol. Podle zkušeností bude celé jednání konstruktivnější a možná i o několik hodin kratší. Kdo bude chtít si může sednout potom.

 42. Mám ještš jedem návrh do debaty
  aby SE (vybrat SE) oslovilo Donalda ,Frantíky,Holandˇany,Brity,Italy,Švedy a Španěly. Pokusit se dojednat schůzku někde v Evropě ohledně strategie dalšího fungování slalomu v EU. Našemu SE by ČASS proplatil náklady.
  Tome děkuji, ale letos bych se rád věnoval jiným věcem a Kláře. Rád budu dělat suport pro představenstvo i pro SE

 43. No vida kluci 🙂
  Konečně diskuse k věci a konstruktivní návrhy, se kterým se v PT víceméně ztotožňujeme.
  Na 90% Prachatice budou volit prostřednictvím mailu či této diskuse.
  Jen bych chtěl poprosit oba (případně další) kandidáty, zda by své vize mohli zveřejnit zde dříve než na valné hromadě. Věřím že nejsem sám kdo o to stojí. Všichni si to chceme trochu srovnat v hlavě a věřím že i účastníci valné hromady by vaše vize kluci, rádi znali předem.
  Pavel by určitě mohl a měl být členem výkonného výboru. Jeho důvody nebýt ofiko „zastupitelem“ zmíněné v jeho předchozím příspěvku však chápu. Ostatně Pavel prokazuje, že bude platným a velice užitečným členem i bez ofiko přiklepnuté funkce.

 44. Jen pro info: Pavel Holec ani Tomáš Kodíček se valné hromady nezúčastní…

 45. Ahoj všem, mám jednu připomínku!!!!!Mám návrh pro hlasování o pozici přecedy!!! Kde může každý člen hlasovat pokud se nemůže zúčastnit valné hromady.Prosím ty kdo povede VALNOU HROMADU aby si poslechli můj návrh.Pokud by zadali : tel. číslo kam od určité hodiny do určité hodiny(od 18 00 do 19 00 ????)se bude moci hlasovat SMS pod kterou se každý !!!podepíše!!! aby nemohl hlasovat vícekrát!!!!SMS je podle mne ideální z důvodů hlasování i ze zahraničí!Prosím o odezvu od stávajících členů výboru…děkuji Renata

 46. Renátko je to sice faj návrh ale komunikační
  prostředí pro vzdálenou účast by mělo být obousměrné
  aby se dalo reagovat na vývoj a to ještě nejlépe hlasové jináč
  by to muselo SE přepisovat.
  Ja budu na skypu tak budeli možné tak se budu vzdáleně účastnit.

 47. Radimův příspěvek jsem po dohodě s Radimem přesunul pod samostatný článek.
  Petr Janoušek

 48. pro Pavla:Jasně to chápu ale pokud Skype nemám???? A mobilní telefon má každý…..a pokud chce hlasovat, tak je to nejjednodušší.Nebo existuje ještě jiná možnost? Mail je to samé jako SMS a kam mail odeslat? Pro ostatní:Děkuji Radimovi ,že uveřejnil svůj plán a proto prosím ostatní kandidáty aby nám,co na valné hromadě nebudeme napsali i svoji vizi.Dík Renata

 49. Ahojte,
  den před valnou hromadou se mi začínají ozývat někteří kvůli ubytování.
  Bohužel mám Hurikán i hotel plně obsazen aerobičkami, čtyřiceti krásnými ženami- třeba Vás některá vezme na milost…
  Jinak jsem domluvil možnost ubytování v penzionu Brixen, který sousedí s hotelem na náměstí.Chtějí 420,- Kč na hlavu. Kdo má zájem, prosím nahlašte se mi co nejdříve, ať jim mohu upřesnit počet lůžek.
  Děkuji
  Zdraví Petr

 50. Na ISSA se hlasuje (od ted do 12 Listopada 12:00) o nový Euro Status Marschalls 2011. Je to INICIATIVA od Jani Jani Soderhall jestli se to potom OFICIÁLNÍ uzná není uplne jasný , kvuli tomu BOD bordelu na ISSA. ale CASS ma hlasy tak proc nevolit. Muze se to udelat jako bod na valné hromade?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..