Sportovat? Proč ne na skateboardu!

Jezdili jste někdy  na skateboardu? Slalom nebo freestyle? Připadá vám, že jezdit sám nebo jezdit mezi mladíky, co jim ještě ani nezačali růst fousy není pro vás? Pak se někdy přijeďte podívat na závody a začněte jezdit v naší skateboardové asociaci.

Skateboardová asociace má samozřejmě svou mladou členskou základnu, ale také v ní jezdí spousta lidí, co už juniorským závodům dávno odrostla. Scházíme se o víkendech a volných odpoledních tak, jak máme čas (a jak nám rodiny dovolí). Žádná pravidelnost se nevyžaduje, vždy se sejde, kdo má zrovna volno. Zajezdíme hodinu dvě, pokecáme, protáhneme těla, co nám chabnou sezením v kancelářích a autech. A aby to ježdění a trénink mělo nějaký smysl, změříme své schopnosti v závodech, které se konají vždy od jara do podzimu v některém z větších měst, kde je členská základna silná. Tam se utkáváme nejen mezi sebou, ale občas dorazí i někdo z ciziny. Takže kdo má touhu trénovat kromě mrštnosti ještě cizí jazyky, má tu možnost.

Takže neváhejte. Pokud vás tato možnost zaujala, kontaktujte nás. Jezdíme v Brně, Havlíčkově Brodě, Hradci Králové, Olomouci, Poličce, Prachaticích a Praze (řazení je abecední, aby nás někdo neobvinil z pragocentrizmu). A pokud ve vašem městě ještě nejezdíme, máte aspoň možnost sestavit si vlastní tým a na závodech nám to ukázat! Skate is great! To platilo, platí a bude platit. Nezávisí na věku ani na pohlaví. Jen na chuti prkno oprášit a začít! A ti co se nejdou ve výsledkové listině tady, tak jsou nejžhavější kandidáti…

Petr Janoušek
Předseda České asociace slalomu na skateboardu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..