Proč se stát partnerem České asociace slalomu na skateboardu

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste sponzorovali nějakou sportovní aktivitu, ale nemohli jste přijít na to jakou přesně? Zkuste to s naší skateboardovou asociací. Naše asociace vznikla sice v letošním roce (2009), ale svou činnost, zejména v oblasti pořádání závodů ve slalomu na skateboardu, započala již dávno před svým oficiálním zaregistrováním.

Právě závody ve slalomu na skateboardu mohou být dobrým zviditelněním vaší firmy nebo organizace. Ve větších městech, tedy v Brně, Praze, Olomouci, Hradci Králové, Poličce, Prachaticích a Havlíčkově Brodě pořádáme každoročně závody, přičemž v některých městech mají tyto závody dokonce mezinárodní status.

Na místě nabízíme zviditelnění vaší firmy nebo organizace vyvěšením banerů, vlajek. Logo je možné rovněž umístit na trika startujících závodníků. Jméno vaší firmy, samozřejmě opakovaně, zazní při zahajování a v průběhu soutěže. Vaše logo může být rovněž umístěno na našich webových stránkách.

Zařadíte se po boku takových organizací a firem jako jsou Evropa 2 a Toi Toi.
Letos konaný závod v Praze přenášela Česká televize a je snahou, aby byly přenášeny další světové závody pořádané ČASS.

Pokud vás možnost sponzoringu zaujala, kontaktujte nás na adrese info(zavinac)sk8slalom.cz. Ucelenější nabídku pro sponzory najdete i zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..