PRACHATICKÝ SUMMERCAMP

Předpokládám přátelé, že většina z vás zná pojem PRACHATICKÝ SUMMERCAMP. Dnes jde o spíš sk8punkovou tradici u jejíhož zrodu bylo mnoho z vás. Slalom se na summercampu však jezdil naposledy v osumdesátejch letech a tak nás napadlo, zda ho znova nezařadit.

Já jakožto jediný pořadatel, kterej to dělá víceméně sám jsem pro, ale přece jen je to pro mne práce navíc a i investice, především kuli časomíře. Tedy sem tuto možnost hážu do fóra, abych se dozvěděl zda o to má někdo z vás aktivních slalomářů zájem a třeba jen na jeden den by vás pár přijelo si zajezdit a ukázat to ostatním. Je mi jasný že se povětšinou vy postarší „důchodci“ J s novou generací skaterů moc neztotožňujete, ale bezesporu by to byla zase jedna z možností, jak slalom zviditelnit. Před pár lety se například z účastnil summercampu Robert Thiele s freestylem a bylo to super. Pozitivní pro propagaci slalomu též je, že média bude zastupovat pořad Contest (TV Óčko) kterej přijede na 100%. Potřebuju však nějakou zpětnou odezvu od vás, abych věděl má li to smysl a nevyhazoval sem peníze za časomíru pro nikoho. Termín letošního SUMMERCAMPU je od 6. do 9. července. Je to pondělí až čtvrtek, tedy mimo pondělka (svátek), pracovní dny. Ohledně televize by byla nejlepší středa. Šlo by to udělat i jako sustředěníčko pro novou generaci slalomářů, jen je problém že by se musel z účastnit i někdo z vás dospělejch, neb já na tom budu  (starajíc se o vše) špatně s časem.

Tedy prosím sdělujte své názory a to i v případě, myslíte li si že je to nesmysl.

Dík Míra Bartoš

Více na:
http://www.skaterock.cz/clanky/zavody-2/summercamp-prachatice-2005-8222-xx-8220-57
http://www.skaterock.cz/clanky/zavody-2/summer-camp-xxiii-2141
http://www.skaterock.cz/clanky/udalosti-1/prachaticky-summercamp-xxii-a-specialni-ceny-1273
http://www.final-sk8.cz/?galery&cat=foto%2FSummerCamp
http://www.final-sk8.cz

8 komentářů u „PRACHATICKÝ SUMMERCAMP“

 1. Osobně si myslím, že nápad je to výbornej… Bohužel mám problém s dovolenou, kterou bych si musel pro všední den vzít… Ale v pondělí 6.7 (upálení Husa) určitě budu v PT, stejně tak víkend před tím a budu jezdit co to dá 😀

 2. Já tam určitě budu a podpořím tenhle nápad,potřebujem nový lidi ne?!!! Dokud nás nebude jezdit 50 na czech závodech tak je to furt čajíček!!! Doražte všichni aspon na ten jeden den,nakonec mužem spoĺečně zajezdit a pokecat což se taky počítá ne?!!! 🙂

 3. Pořád nad tím přemejšlím, ale zatím nevím zda to dopadne. Zkusím se domluvit s klukama a uvidíme. A jinak, jak píše přeseda, nápad je to opravdu dobrej.

 4. POZOR!!!! Novinka ohledně levnějšího spaní na summercampu.
  Čtěte:
  Hotel Park vedle skateparku, kde budou všechny akce, přišel s novou nabídkou. Sami přišli s tim, že když není přírodní kemp (stany atd) a každej nemá na hotel za 250,- Kč , tak že se bude moct spát za 100,- Kč na sále ve spacáku, popřípadě s vědomím recepce na zemi na pokoji u kámošů, který budou mít pokoj zaplacenej, pokud vás tam vemou.
  Klub i hotel a tedy i sál bude po summercamp otevřen nonstop 24 h. 100,- je taky peníz, ale budete ušetřeni povětrnostních vlivů a v suchu.
  Další výhodou je záchod a umyvadlo na mini raní hygienu.
  Vykoupat se pak můžete na koupališti 200 m od hotelu.
  Předem dík za šíření všem, co řeší levnější spaní na XXIV. Summercampu v Prachaticích.
  Míra

 5. Děcka,
  máme novů skejťačku. Menuje sa Emička a Jožin z Hradca nám to zapoměl povědět. Tož si myslím, že bysme si na její počest měli dat zajtra 27.6 ve 20:00 hafánka, aj několik. Číslo Jožinova účtu Vám potem pošlu abyste věděli kam sa máte obracat s útratů.

 6. Tož Jožinovum blahopřeju, bo to je uspech celý, taka to roba… No a s těma hafanama bych rad, ale tu nejsu, tak sem se trochu naprd… Ale doženu to jindá, to možu slibiť.. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..