Co, kdy, kde?

Po loňském prachatickém pokusu, který bych nazval bodem nula, je tu první opravdová závodní sezóna FYB série… čtyři místa, čtyři pořadatelé, čtyři termíny a tedy i čtyři možnosti pobavit se a najít si svého Bruna! Teď už záleží jen na nás, jezdcích, jestli se budeme chtít bavit, nebo ne. Pořadatelé doufají v první variantu a slibují FYB H2H souboje s patřičným nábojem pro všechny! A když říkám pro všechny, tak tím myslím pro všechny, kterým se povede dojet alespoň jedno kvalifikační kolo a postoupit tak do vyřazovacích soubojů FYB H2H.

Možná se ptáte, jaký je rozdíl mezi standardním H2H a FYB H2H? A je to dobrá otázka… ale tomuto tématu se budu věnovat v některém z následujících článků. Tento článek má za úkol představit čtyři odvážná pořadatelská města, která se nebojí jít do inovací a posunout slalom skateboarding opět na zábavnou úroveň. Asi nikoho nepřekvapí, že se jedná o tradiční skateboardová města, která z různých důvodů v posledních letech absentovala… Hradec Králové, Prachatice, Havlíčkův Brod a Prahu. Těšit se tedy můžete na:

  • novou lokaci v blízkosti Hradce králové, kde je možné postavit slalom klidně o 150 kuželkách a pořád je to z příjemného kopce s dlouhým dojezdem. Závod bude mít název FYB Black Hunting – Czech series part 1 a uskuteční se 19. května 2018. Propozice k závodu najdete zde na sk8slalom.cz jakožto hlavním informačním kanálu (stejně jako u dalších závodů).
  • prachatické závody, které jsou svým pojetím Wimbledonem mezi ostatními závody s hospůdkou hned vedle soutěžní lokace a s šumavskými hvozdy za zády. Závod bude mít název FYB Independent Contest  – Czech series part 2 a uskuteční se v průběhu června 2018
  • havlíčkobrodské letiště s luxusním kopcem a ještě luxusnějším ubytováním s vynikajícím jídlem a pitím v hotelu U zlatého lva. Závod bude mít název FYB Bloody Bones Contest – Czech series part 3 a uskuteční se 1. září 2018.
  • pražský Strahov, popřípadě jinou zajímavou lokaci v matičce Praze. Závod bude mít název FYB Prague Open 2018 – Czech series part 4 a uskuteční se 6. října 2018.

Závody budou všechny se statusem Basic a jejich výsledky budou odesílané ke zpracování Corkymu do světového žebříčku a samozřejmostí bude zveřejnění propozic závodu a výsledků na webu sk8slalom.cz. Závody také budou pořádány bez rozdílu věku a pohlaví, tedy jako takové velké OPEN! Na webu sk8slalom.cz bude vedeno průběžné pořadí série, do kterého se bude započítávat 70% nejlepších výsledků každého jezdce… Však to znáte. Zde žádná změna nebude…

Možná jste si všimli, že název každého závodu začíná zkratkou „FYB“. Je to proto, aby už na první pohled bylo všem jezdcům jasné, že tento závod se pojede podle pravidel FYB H2H a tedy že se mají na co těšit… O pravidlech FYB H2H až zase příště…

Abych nezapomněl… U článků je otevřená diskuze, tak se nebojte vyjádřit svůj neanonymní názor, popřípadě dotaz.

FYB Series

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..