Valná hromada ČASS

FORMULÁŘ PRO ÚČAST/NEÚČAST NA VH :: SEZNAM ÚČASTNÍKŮ/NEÚČASTNÍKŮ VH

Diskuze kolem VH utichla, tak ji zase trochu rozvířím.

Představenstvo ČASS svolává pravidelnou Valnou hromadu České asociace slalomu na skateboardu na sobotu 25. ledna od 14.00 hodin do pivnice Futro na Palackého třídě v Brně

 V současné době mohou na valné hromadě hlasovat následující členi ČASS:

Dalibor Daňhel
Pavel Holec
Petr Janoušek
Josef Štefka
Peter Pletanek
Martin Kulhavý
Tomáš Fiala
Tomáš Kodíček
Tomáš Kučera
Jaroslav Šmerek
Matěj Bartoš
Robert Thiele
Miroslav Bartoš
Renata Škrabalová
Ivo Škrabal
Petr Knobloch
Roman Tuma
Jiří Trávníček
Miriam Sudková Srncová
Roman Podlaha
Ondra Sudek
Jana Grubhofferová
Radan Knobloch

Předběžný program:

1. Seznámení s programem valné hromady a jeho schválení
2. Hodnocení jednotlivých závodů pořádaných v ČR v roce 2013
3. Projednání a schválení zprávy o hospodaření a majetku ČASS za rok 2013.
4. Volba představenstva ČASS pro rok 2014.
5. Schválení výkonného výboru ČASS pro rok 2014
6. Stanovení hlavních směrů činnosti ČASS pro příští období
7. Způsob financování ČASS a organizace závodů. Možnost vstupu ČASS do Sdružení sportovních svazů.
8. Stanovení předběžných termínů závodů na rok 2014 a návrhy potencionálních pořadatelů, přidělení statusů ISSA
9. Návrh a schválení jednotlivých položek rozpočtu ČASS pro rok 2014
10. Projednání návrhu Míry Bartoše o proplácení cesty na VH
11. Diskuze

Valné hromady se mohou zúčastnit všichni příznivci slalom skateboardingu včetně juniorů. Hlasovat o zásadních otázkách, které má ze stanov splnit Valná hromada může momentálně 23 plnoletých členů ČASS, kteří mají zaplacený členský příspěvek. Pokud se ještě někdo další chce hlasování zúčastnit může si doplatit členský příspěvek za rok 2013 podle pravidel ČASS na účet 5011042487/5500 (400,- Kč)
Dalibor jako majitel pivnice Futro přislíbil, že po dobu konání VH bude prostor nekuřácký. Po dobu konání VH žádám všechny diskutující aby vydrželi bez konzumace alkoholu (pivo je také alkohol), protože všichni víme, jak se potom debaty zbytečně prodlužují. Po předpokládaném ukončení kolem 18.00 připraví Dalibor něco k jídlu a plynule může pokračovat „nekonečná diskuze“ o smysluplnosti našeho skejtování.
Dalibor dá ještě vědět o možnostech ubytování, nebo spíš přespání. Věřím, že v lednu budeme všichni dostatečně natěšení na jaro a že se každý člen ČASS Valné hromady zúčastní a přispěje svými podněty k dalšímu rozvoji slalomu.

Místopředseda ČASS Josef Štefka

23 komentářů u „Valná hromada ČASS“

 1. Brno je sice fajn, ale …… daleko.
  No, uvidíme, jestli budu v tu dobu ještě dostatečně naživu.

 2. Cau Ondro,
  já ti taky hned dám „ještě dostatečně naživu“ !!! Nechci tady psát takový veci jako: na konci je vse oka, nebo to pekla nás stejne nepustí atd. Proste a jednoduse dostanes v Brne o de mne na pupek (bez varování) a destilát tvýho výberu a nebo neperlivou vodu, vybrat si to múzes sám :-), moc hezkej pozdrav z Mnichova a tesím se na tebe a dám te do Futra.

 3. Myslím, že Brno je dobrá volba… V Brně VH ještě nebyla, tak proč jí tam neudělat… Navíc Dalasovo hospoda je velice příjemná a stojí za to tam zavítat…
  Pokud má někdo nějaký bod, který by chtěl na VH řešit, nechť využije možnosti jej sem do komentářů napsat, ať můžeme průběžně doplňovat program VH, popřípadě co by se mělo objevit v návrhu rozpočtu pro příští rok…
  Tomáše Kodíčka bych rád požádal, aby jako vždy připravil nějaký podklad pro bod č.3, tedy o hospodaření ČASS…
  K bodu č. 4…. Zde bych rád požádal o vyjádření Tomáše Kodíčka a Pepy Štefky, zda mají chuť pokračovat ve funkcích místopředsedů, či zda myjí ambice na předsednický post… Že by nechtěli v představenstvu pokračovat nepředpokládám ;-), ale možnost se vyjádřit jim dát musím 🙂 … Stejně jako ostatním, zda chtějí navrhnout nějaké další kandidáty do představenstva…
  Města žádám, aby si připravila své volené zástupce do výkonného výboru, který VH pouze schvaluje…
  Díky

 4. mám pro vás dobrou zprávu – do Brna, ani jinam, v tomto termínu nedorazím, neb v tomto termínu nemohu

 5. Ahoj všichni skejťáci! 🙂

  Teda Brno… to je štreka. Ale ráda bych dorazila, abych vás po tý dlouhý době taky viděla! 🙂
  Tak snad v Brně a mějte se všichni krásně! 🙂

 6. Mohl bych prosím vědět kdo přijede na VALNOU HROMADU?

 7. Ahoj Dalibore, na VH bohuzel nedorazím. Rád bych ti ale tímto udelil plnou moc na hlasování. Tato plná moc platí pouze pred konzumací alkoholu, pak uz se to tvoje nedá poslouchat … : -) Problém to snad nebude VH má být bez cigaret a bez piva. Zdar do Brna !!

 8. Zdarec všichni.
  Myslim že VH v Brně u Dalíka je super volba.
  Já se jí však z několika důvodů na 90% nezúčastním. Snad si to bude moc dovolit Roman Podlahů, coby místopředseda oddílu PT.
  Pokud by ani on nemohl, vyberem někoho s hlasovacím právem za nás.
  K mému návrhu na proplacení cestovného členům výboru jednou ročně na VH v hodnotě meziměstského spoje se nikdo nevyjádřil a ani nebyl zahrnut do bodů jednání VH.
  Tedy opětovně jej vznáším zde na této konkrétnější diskusi, a žádám o zařazení tohoto návrhu, mezi body jednání.
  Zdarec jak Brno.

 9. Na žádost Dalibora jsem v záhlaví článku přidal prezenci na VH. Je to kvůli tomu, že Dalibor připravuje nějaké teplé jídlo, tak aby věděl, kolik porcí si má cca nachystat. Jinak se v jeho hospodě nevaří ale obecně jsou k dispozici studené pochutiny k pivu, jako jsou nivové koule, utopenci a pod…

 10. Rád bych napsal, že přijedu, ale jak můžu vědět, jak na tom budu?
  Navíc se nějak nemůžu dopátrat nějakého rozumného ubytování.

 11. Kousek od Futra je vojenská ubytovna na ulici Dobrovského, která je za slušnou cenu a na přespání určitě stačí. Zkuste !

 12. Zatím bez záruky by se možná dalo přespat v našem Brněnském bytě ale musím se domluvit, je to přes celé Brno a vlastní spacáky na koberci.

 13. Hostel Fléda je čistý, teplý a útulný (osobně vyzkoušeno v prosinci 2013). Při 5 lidech na pokoji, se dostanete na cenu 300,- . Dalík říkal, že je to od něho 2 stanice šmirglem (šalinou).

 14. Ahoj,

  jak je to s placením členských příspěvků na další období? Platila jsem 200,- (vycházela jsem z loňska) – teprve potom jsem četla celý článek. Mám tedy ještě doplatit 200,- Kč? Děkuji za odpověď.

 15. Valná hromada sice bude 25.1.2014 ale je to za rok 2013. To znamená, že máš zaplaceno za rok za rok 2013 v pořádku a navíc už sis předplatila rok 2014. Předpokládám, že na VH se odsouhlasí placení příspěvku zhruba do začátku sezony cca do konce května stejně jako loni. Vypadá to, že tak jsi první kdo zaplatil letošní rok.

 16. Ano, děkuji za odpověď. A na rok 2014 zůstává částka 200,- Kč na osobu? Nebo avizovaných 400,-Kč? Vycházím z původních propozic registrace ČASS na těchto webových stránkách, kde je uveden rok 2012. Děkuji.

 17. Výše členských příspěvků pro rok 2014 bude teprve diskutována a odsouhlasena valnou hromadou. Je ale velmi pravděpodobné, že bude stejná, jako v loňském roce.

 18. Zařadil jsem do programu návrh Míry Bartoše o proplácení cesty na VH.
  Zařadil jsem tam také další bod o projednání možných způsobů financování ČASS a hlavně financování organizace závodů. Po letech jednání se otevírá možnost členství v Sdružení sportovních svazů a tím snazší cesty k financím. Vše má ale spoustu dalších podmínek. Chtěl bych o tom spustit debatu jestli vůbec máme o takové členství zájem a co jsme ochotni pro to udělat. Zajímá mě také (i když hodně, hodně přebíhám) jak si členové ČASS představují případné rozdělování peněz. Co by se vlastně mělo přednostně financovat a za jakých podmínek.

 19. navrhuji otevřít debatu o bodování ČP s ohledem na závody s větší účastí PRO jezdců ( hlavně zahraničních )

 20. Tak jsem chtěla také přijet do Brna, ale nakonec mi to bohužel nevyjde.

 21. Pavlíku, bez již rozpracovaného návrhu změny bodování, které by si mohli ostatní předem rozmyslet, nemá cenu nic otevírat…. To můžeme nechat na diskuzi k pivu a výsledek bude stejný… Pokud máš tedy nějaký konkrétní návrh, jak by měla (podle tebe) ta změna vypadat, tak to sem napiš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..