Mezinárodní mistrovství ČR ve slalomu na skateboardu 6. a 7.9. 2014 Havlíčkův Brod – Bloody Bones Contest No.7

REGISTRACE (SIGN UP) :: REGISTROVANÍ (REGISTERED) :: PŘIHLÁŠKA

Bloody Bones Contest

Místo: Havlíčkův Brod, areál bývalé vojenské letiště, stejné jak obří slalom v r. 2012 a 2013, viz. mapa, konec HB-silnice na Humpolec-na dálnici Praha/Brno
Datum: 6.9. – 7.9. 2014
Program:
Sobota 6.9.2014

9:00 příprava tratě – zábrany, rampy, časomíra, atd.
9:50 konec registrace, děti a mladiství nutné podpisy rodičů na prohlášení
10:00 trénink slalomu HYBRID (délka 100 m, cca 40 kuželů, 2 kola počítá se lepší čas)
10:45 start slalomu HYBRID
13:15 trénink slalomu TIGHT
14:00 start slalomu TIGHT Pořadí startujících: děti, mládež, junioři, ženy, muži, H2H nejlepších 8 mužů.
Po odjetí -večer vyhlášení výsledků dne v Klubu Oko, Smetanovo náměstí, předání cen, pak možno promítání sk8 videí, rockotéka, překvapení..

Neděle 7.9.2014
9:30 příprava tratě – zábrany, rampy, časomíra, atd.
10:00 trénink slalomu GIANT (délka 150 m, cca 40 kuželů, 3 kola počítá se lepší čas)
10:30 start slalomu GIANT Pořadí startujících: děti, mládež, junioři, ženy, muži.
Po odjetí vyhlášení výsledků dne i celkového pořadí, předání pohárů a věcných cen.

Ceny: věcné ceny od sponzorů a pořadatelů
Registrace: www.sk8slalom.cz (v záhlaví tohoto článku)
Speaker: Bruno
Rozjezdová rampa: model Havlíčkův Brod, oficiální kužely, časomíra.
Ostatní: Povinná helma během celého závodu i tréninku, ostatní chrániče doporučeny. Start na vlastní nebezpečí, doporučujeme úrazové pojištění. Profesionální zdravotník nebude přítomen. Možnost občerstvení v blízkém okolí.
Startovné: Muži, ženy-500 Kč (20 EUR), Junioři,děti- 300 Kč (10 EUR) na všechny disciplíny, včetně odvodu ČASS, v ceně 2 jídla a 2 nápoje.
Ubytování: Hotel U zlatého lva, penzion Hurikán, hotel Slunce, penzion U Palánů, Starr- Zetor- www.starr.cz – 569 426 000, chatky na letišti.

17 komentářů u „Mezinárodní mistrovství ČR ve slalomu na skateboardu 6. a 7.9. 2014 Havlíčkův Brod – Bloody Bones Contest No.7“

 1. Díky Petře za umístění.
  Nuže prosím registrujte se, ať máme přibližný odhad-jde hlavně o jídlo a pití…teda jako jen přes závody, že…
  Kopec, ubytování, restaurace atd. znáte tak směle do toho těšíme se na Vás.
  Vysokou poličskou pořadatelskou laťku se pokusíme důstojně podlést… čus Bruno a Krvavý hnáty HB
  ps Podlaháče se na plakát vybral grafik…asi fotogeniální…

 2. díky Pavle, překlep… a používáme Pěvcův plovoucí kurs -Singer flow kurs..

 3. Nazdar ! omlouvám se ze se sem vtirám se závodama ve Stuttgartu ale je to dulezitý !!
  V tom stejném víkendu jako moje závody zacíná totiz ve Stuttgartu Oktober-Bierfest coz nám tochu delá hlavu ohledne ubytování . (Stuttgart bude plnej lidí a nebude jednoduchý neco sehnat) Tady jsou kontakty na ubytování ( a jiný informace ohledne závodu) : http://www.slalomskateboarder.com/phpBB/viewtopic.php?f=85&t=8931 .
  Samozrejme pocítám ze u me budete nekdo bydlet !! Jde jen o to se u me vcas nahlásit abych vedel kdo u me chce spát !! Ze Soboty na nedeli jde spát i na závodisti v mládeznickém klubu (10 EUR), kde jsou sice wc a kuchynka ale nejsou tam sprchy. (spacáky ssebou !) Je to nouzovka ale mozná tam bude sranda neb asi udeláme barbecue a nejaký drinky. Ale i tohle ubytování se ale musí nutne vcas zarezervovat !V pripade zájmu kontaktujte me a já se o to postarám. Bylo by dobrý to nejpozdeji v HB vyresit (budu tam). Je mozný ze zbytecne panikarím ale nerad aby nekomu nastaly problémy ohledne pozdního rezervování . (pokud se teda vubec do Stuttgartu chystáte…) zdar vsem !

 4. Bude tu doc. soubor sk8 2014- žádám děti a juniory do 18 let – vytisknout a nechat podepsat rodiče-zákoného zástupce!!!
  dík B

 5. Přihláška – nahoře vpravo-žádám děti a juniory do 18 let – vytisknout a nechat podepsat rodiče-zákoného zástupce!!!
  dík B

 6. výborně i kluk z plakátu se nám registroval… prosím juniory do 18 o vytištění a podepsání Přihlášky- nahoře.
  Dopravní situace jako vždy složitá…u letiště dodělavají asfalt na nové cyklostezce.. Od Poličky lepší po obchvatu…od Brna semafor chvíli se čeká…tak doraže, těšíme se, přípravy běží na plné obrátky…

 7. Děkujeme moc všem organizátorům za super závody a pohodu ,Brunovi za super azyl v jeho domečku a posíláme ještě jednu omluvu Péťovi Novotnému….slibujeme, že už se to nestane….

 8. Zdravím všechny skejťáky !
  Většinu závodů letošního roku máme za sebou,tak mi dovolte poděkovat, i poslednímu organizačnímu týmu závodů- Mezinárodního mistrovství ČR,bratrům Novotným s kolektivem pořadatelů.
  Praxe jednoznačně ukazuje,že organizační týmy závodů v rámci ČAAS jsou na vysoké úrovni!
  Tak to hodním já,řadový člen Sk8 slalom Polička.
  A nyní to hlavní,co mě vyprovokovalo napsat tento příspěvek!
  Vzpoměl jsem si na hodnocení sezóny 2013, předsedou ČAASu Petrem Janouškem,kde mimo jiné píše o dramatičnosti bojů těch nejmladších (Matěje Štefka,Felix Thille,Petr Martinů).Letošní závody všeobecně dramatičnost,vyjma závodů mužů postrádají.Příčiinu spatřuji v malém počtu závodníků v ostatních kategoriích.
  Sk8 Polička je co do počtu jezdců na tom dobře,ale co ostatní týmy?Jeden kladný příklad za všechny!
  SK8 slalom Polička má v letošním roce 11 jezdců v kategorii děti do 11-ti let.Do závodů se zatím přihlašuje pouze
  pět jezdců.I to je pozitivní! Představte si extrém,kdyby každý účastnický tým delegoval alespoň těch pět závodníků,
  tak máme na závodech 45 dětí.Kdyby se to všem týmům podařilo,tak si myslím,že jsme bez Petra Janouška a řady organizátorů o které by se pokoušek infarkt.Vždyť za pár let by se již musely organizovat závody po kategoriích!
  Proto vyjadřuji velký dík Poličským trenérům -Ivošovi Škrabalovi,Standovi Nožkovi a hlavně Renatě Škrabalové,která
  těm nejmladším skejťákům věnuje maximum.
  V každém sportu máme nejen dobré závodníky,hrače,jezdce atd.,ale i nejlepší trenéry.
  Renata Škrabalová k nim určitě patří !!!!!
  Na závěr ještě jedno poděkování.Děkuji dodatečně Josefovi Štefkovi a dalším za týdenní kemp (soustředění) ve Vestci u Liberce v roce 2013,který velkou měrou přispěl k propagaci skejtu , kvalitě jezdců a upevnění skejťáckého kolektivu.
  V propagaci skejtu, dobrých trenérech , organizátorech,sponzorech a v neposlední řadě dobrých jezdcích, je budoucnost tohoto sportu.Jen tak dál!

 9. I já se přidávám k poděkování havlíčkobrodským za MČR. Osobně jsem si závody (ale i dobu mezi závody) velmi užil. Pokusím se napsat shrnující článeček… ale kdyby chtěl někdo udělat shrnutí za mě, napsat své pocity, budu rád, když to udělá… Jmenovitě bych zkusil požádat Robina Smejkala, který byl na závodech plný emocí a možná by bylo zajímavé je přenést na virtuální webový papír.
  Díky za komentář z rodiny Martinů… Malý Petr jezdí naprosto fantasticky a určitě na tom má (kromě Petrova talentu) zásluhu i poličská sk8ová komunita.
  Loňský tréninkový kemp byl opravdu skvělý… Např. Rusové se mě letos v Miláně ptali, jestli se bude opět konat, a že si na to schovávají dovolenou…. Byla prostě škoda, že my Češi jsme se tohoto kempu více nezúčastnili, protože Josef to měl všechno vymyšlené dokonale, a že tam bylo celkem málo lidí.
  Na závěr se písemně připojuji k omluvě Renaty Petrovi… Stalo se nedorozumění, které nejde vrátit zpět a za které budeme všichni pykat….

 10. Po jezdcích zbyly v HB červenočerné (černočervené) chrániče… Mám je u sebe, tak komu chybí, nechť se přihlásí…. Typuji to na Matěje Štefku (podle fotek na facebooku)…

 11. Díky všem jezdcům, divákům a sponzorům. Speciální poděkování těm kteří pomáhali a bylo jich hodně. Díky a pěkný zbytek léta. Vaše Krvavý hnáty.

 12. Připojuji se s poděkováním a omluvou Havlbrodskému týmu.
  Zároveň gratuluji Pepovi a Robertovi k ikdyž neoficiálnímu ale přesto výtěztví v Masters

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..