Konání valné hromady

Všechny závody jsou v České republice odjety, a tak začíná čas pro úřadování a plánování další sezóny. K tomuto plánování patří bezpochyby konání valné hromady. Místem konání mohou být čtyři místa:

 1. Prachatice. Zde se valná hromada konala poslední dva roky a byla spojena s ježděním na SNB v nedalekém příhraničním ski areálu. Valná hromada by se pak konala někdy v půlce ledna 2014. O zajištění prostor bych požádal Míru Bartoše…
 2. Praha. V místě sídla ČASS, tedy v usedlosti Ladronka. Termín konání bych viděl taky tak nějak na polovinu ledna a musel bych to domluvit s Tomášem Kodíčkem…
 3. Brně v Daliborově hospodě Futro. S Daliborem jsem mluvil a nebyl by to žádný problém… Navíc s termínem po Novém roce…
 4. Poličce… Kde bychom mohli okusit místní sjezdovku 🙂 … Pokud by byl většinový názor pro Poličku, tak bych Romana Tumu požádal o zajištění prostor pro konání valné hromady, ale nejspíše bychom se sešli na „Moťáku“…

Dejte vědět, k jaké variantě se přikláníte, či zda navrhujete ještě nějakou jinou… a napište také termíny, které jsou pro vás dostupné a které nikoli.

Do komentářů můžete také připsat témata, která by jste chtěli na valné hromadě řešit. Program valné hromady se zde objeví později…

Díky

Petr Janoušek
Předseda ČASS

14 komentářů u „Konání valné hromady“

 1. Do Policky ze Stuttgartu celkem jiste nepojedu (680 Km) Prachatice ci Plzen (cca. 400 Km) eventuelne ano. Asi by to meli odhlasovat clenové CASS co mají zaplacené prispevky.

 2. Navrhovat vlastní město je dost sobecké.(lenost je nám vrozená) Já bych se šel podívat do Daliho hospůdky ač střed naší členské základy se zřejmě nachází v Prachaticích či Plzni díky D enklávě.
  @ prosím Matouše ať se ni ozve,

 3. Ahoj,
  já zbožňuji Prachatice nejvíííc, takže za mě říkám: valnou hromadu udělejme v Prachaticích. Na 2. místě v Praze.

 4. @ROBERT….. Mám zaplacené příspěvky do ČASS….@Pavel…to nechápu proč ,v Poličce valná hromada ještě nebyla (to není lenost to je změna)
  .

 5. Koukám, že se nám skvělá politická situace dostala i sem……Předsedo, asi jsi to myslel dobře ale příliš demokracie vede jenom ke zbytečným dohadům. Podle stanov svolává Valnou hromadu Představenstvo, takže to během tohoto týdne zkusím zařídit a vyhlásíme zde místo i datum. Jinak by jsme se mohli dočkat ještě několika dalších návrhů, které by pro někoho byly fantastické ale pro jiného zase neakceptovatelné. (třeba na Kaprunu, tam se taky dobře snowboarduje a velká část ČASS základny to tam má blízko)

 6. O.K. …
  Docela se mi líbí Robertův názor, že by bylo dobré přihlédnout k platícím členům ČASS… Ti nakonec mají hlasovací právo…

 7. Já do tepla třeba takhle 14-ti denní výjezdní zasedání v Maroku by mi moc chutnalo.
  Prý to lítá z Prahy do Casablanky na přímo, Dalí to tam zná tak by mohl dělat průvodce. A daleko to mají všici stejně.

 8. Mě asi zaíjímá víc co se na valné hromadě bude probírat jestli nic nejedu ani do Pomezí/vesnice4kmvodpoličiky/

 9. Souhlasím s Romanem…
  Bylo by hezké, kdyby se tedy nečekalo na předsedu a někdo přišel s něčím, co by chtěl na valné hromadě řešit… S ohledem na stanovy a co se má řešit na VH, tak body určitě budou následující, ale je možné je doplnit o další:
  1. Seznámení s programem valné hromady a jeho schválení
  2. Projednání a schválení zprávy o hospodaření a majetku ČASS za rok 2013.
  3. Volba představenstva ČASS pro rok 2014.
  4. Schválení výkonného výboru ČASS pro rok 2014
  5. Stanovení hlavních směrů činnosti ČASS pro příští období
  6. Návrh a schválení jednotlivých položek rozpočtu ČASS pro rok 2014
  7. Diskuze

 10. Navrhuju Prachatice.
  To né proto že bych byl línej (zaplať mi to někdo a přijedu kamkoli), ale proto že nejsou prachy na cestu daleko.
  Pokud půjdou Prachatice ze stolu, pak bych navrhoval Brno,páč v Dalasově nové hospodě sem ještě nebyl a měli bychom si pomáhat 🙂
  Druhá věc ke které se přikláním, je přidaná hodnota, třeba v podobě snowboardingu. Tuhle podobu nabízí Polička (máte tam sníh v lednu?) a Prachatice, kde sníh kousek za čárou ve slušným areálu a kopicí sjezdovek bude na 99%.
  Praha má zas výhodu relativní dostupnosti.
  Na základě výše zmíňeného, navrhuji aby členům výboru, to jest nemýlím li se zástupcům jednotlivých klubů a měst jež jsou členy ČASS (jeden zástupce) a předsednictvu, bylo jednou ročně proplaceno jízdné na valnou hromadu v ceně jízdného na autobus, či vlak, lhostejno jakým způsobem se na VH dopraví.
  Pokud tento návrh nebude mít šanci projít již před nadcházející VH, pak prosím, aby byl zařazen jako jeden z bodů k projednání na VH.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..