SSSA Grand Prix Mallorca Slalom Skateboard

Myslím, že Mallorka byla dobrým zakončením poměrně náročné sezony. Letěli jsme v úterý,do pátku jsme nahřívali kosti, slunili se a koupali. V pátek proběhla registrace, malá párty a v sobotu se šlo na věc. Jarda Knettig dokázal, že je třeba s ním vážně počítat.V tight slalomu zajel čtvrtý nejrychlejší čas a H2H v prvním kole nejrychlejším časem pokořil i Joe McLarena. Nakonec zvítězila zkušenost a do finále postoupil Joe. Jarda nakonec o fous prohrál boj o třetí místo s Vikingem. I tak zanechal silný dojem a pro mnohé byl velkým překvapením. Eva v ženách zajela pěkný bronz. Závod byl v sobotu předčasně ukončen kvůli dešti. V neděli se jel Gaint. V Kategorii PRO bodoval tentokrát Chozé – 6. místo – a kdyby se nebál do toho trochu víc dupnout – trať byla ještě místy po sobotním dešti mokrá – bylo by to jistě i lepší. Jarda s Pepou prohrál snad o tisícinu – 7. místo. Kategorie AM se jela až po PRO, takže již bylo sucho. Tam jsem zajel 2. místo, Plety 8. bratr 19. Eva 3. Po Gaintu se jel hybrid AM. Kopec super, asfalt taky, kuželů bohužel postavili málo – časy natěsno.
Celkový dojem – Mallorca skvělá, organizačně – průser Donald s Flaviem, kteří se do všeho s prominutím srali a vytvářeli chaos a celkově působili destruktivním dojmem. Jinak můžeme s klidným svědomím doporučit všem, kteří by jeli příští rok.Užili jsme si to.

Petr Novotný

38 komentářů u „SSSA Grand Prix Mallorca Slalom Skateboard“

 1. Jojojo!
  Přesně tak sem si to představoval.
  Pište všechno Petře Novotný a vostatní.
  Pokud vím, je vás tam slušná parta, tak držíme všem palce a jsme lační každé zprávy !!!!!
  A chceme vidět českou vlajku na fotkách 😀

 2. Byl jsem párkrát na závodech sám (napr. US 2009 a Canada 2011) a vzdycky mi byla podpora z domova az za oceán milá a az dojímající , takze vím z vlastní zkusenosti ze je to super. Preji vsem co jsou tam dobrý pobyt, stastnou cestu a poprípade i dobré výsledky. Drzte pohromade a hezky si zajezdete !

 3. … zatím ti předsedo „on line“ info moc nefungují 😉
  Tak jen lehká informace pro pobavení či závidění … chlapci se již včera spálili při poflakování na pláži a tak jeli dnes raději na výlet. 😉 Tak hezké dny nám všem, co musíme být doma 😀

 4. 🙂 Ještě se nezávodí…. 😉 … Ale přesto jsem dostal včera večer od Chozého SMS… První dvě slova vynechám, ale ostatní je publikovatelné… Takže v SMS stojí: … Máte štěstí, že jsem se ještě nenaučil odesílat MMS, aby jste měli čeho litovat. Zatím dovolená jako prase. Slunce do 20 hod. a teď večer 24 stupňů. No radši dobrou….

  A to je vše… 🙂
  PS: Vlastně ne… Máš Haničko pochvalu za uvedení jména a příjmení…

 5. Všem borcům co tam jsou (sakra, vlastně pořádně ani nevím kdo, nejsou tam i nějaká děvčata???) přeji super závody, pěkné počasí, co nejlepší výsledky a hlavně aby se to obešlo bez karambolů!!!!!!!!

 6. Ahojte doma,
  nějak nebyl čas k tomu sednout. Včera jsme absolvovali výlet po severozápadnim pobřeží, Mallorca je fantastická, hory, moře, histórie, spousta jídla. Nyní již třetí den probíhá aklimatizace a příprava na zítřejší slalomové klání. Bydlíme v hotelu Vistanova cca 100 m od písčité pláže za 23 éček i s polopenzí na osobu. Ráno bohatá snídaně a večer nášup „do bolesti.
  Opravdu živo tu je od 10 hodiny večerní do 4 ranní. Ceny jsou již mimosezonní, takže pro nás přijatelné.
  Sluníčko svítí, je tak kolem 26 stupňu, moře cca 25 – příjemně na koupání i slunění. Dnes večer je meeting, kde se dozvíme vše podstatné k závodu a zítra to vypukne. Přípravu na závody zvládáme dokonale. zítra se uvidí.
  Z Palmy zdraví Petr, Pavel, Chozé a Jarda.

 7. Na Mallorce je Petr a Pavel Novotných, Jarda Knettig, Pepa Štefka, Peter Pletánek a Evička Jedličků… Obsazenost závodu je skvělá, ale nemyslím si, že není nereálné mít 3 jezdce v první desítce a z toho jednoho jezdce na bedně! To bych považoval za super výsledek! Kluci a Evičko, užijte si to!

 8. Jen tak by jste meli na Mallorce radost- Pocasí Stuttgart : +10 C , dést (hodne)
  Zdravíme a drzíme vsem palce !

 9. 😉 🙂 Praha +2°C (ráno bylo na nule), zataženo… Déšť do Čech od Roberta přijde zítra a pozítří… 🙁 No alespoň bude čas na odpočinek 😉

 10. Taky mě vola starýho napadlo podívat se na ISSA a jak tak vidím, účast dost dobrá. Tak se koukejte všichni vytáhnout co nejvýš.

 11. Tak bando zejtra je zmáčkněte,have nice race….push,push,push a hlavně na after party nepřepalte začátek.
  Držíme palce.PTskate Bande

 12. Donald včera opět zapracoval. Závod se nepojede Open, ale na kategorie – PRO, AM a Masters. Do Kategorie Pro jsme nominovali Chozého a Jardu, v AM jsem já s bratrem a Masters obsadil Plety. Za ženy jede Eva.
  S příletem Pletyho začlo včera pršet a dle předpovědi to vypadá na celý víkennd – taková letošní skejtboardová klasika.

 13. Pěkně rozdělené :-D.Tak pevné nervy a držíme pěsti,aby se odjelo alespoň něco.
  Hodně sil na čekání i na závod, mějte se fajn a zabojujte!!!!! Škrabáci

 14. Tak chlapci, Prachatice, slunečno, 11°C…
  Jinak v tom děláte pěknej bordel… Jarda sice má výkonnostně na PRO, ale letos jezdí za AM… To jsem zvědav, jak se s tím vypořádá Corky…

 15. Mluvil jsem telefonicky s Petrem Novotným… Říkal, že měl 2x rozepsaný docela dlouhý report, ale 2x mu spadlo připojení… Prý se organizace ujal Flávio a Donald a tak se ze závodů stal zmatek a katastrofa… Chozé v SMS píše:“Ahoj chlapci. Přechází tady fronta a jdou přeháňky. Zatím závody nic moc. Místo hybridu se jel tight na 30 kuželů na rovině, takže já asi 13ej. Jarda byl 4. H2H časomíra bez pípnutí jenom na start. Eva třetí. A AM se nakonec nestihlo vůbec. Organizace tak max 50%. Zdar.“

 16. i přes organizační nedokonalosti zvažte zda je rozumné se vracet.

 17. Od Petra Novotného jsem dostal krátkou zprávu z Giant slalomu… Mezi profesionály dojel Chozé šestej a Jarda sedmej. V amatérském slalomu skončil Petr Novotný druhý, Plety osmý a Panel Novotný devatenáctý. Evička obsadila, stejně jako včera, třetí místo… Myslím, že jsou to skvělé výsledky… Posílám gratulaci na Mallorku.

 18. to Pavel Holec : rozhodně souhlasím s tím, že není rozumné se vracet, obzvlášť po sobotních volbách … 🙁 Nicméně mi budeš muset dohodit domů někoho minimálně ve stejné kvalitě …. ;), jestli tam Pepa na základě tvých doporučení přeci jenom zůstane. 😀 😀 😀
  Jinak moc gratuluju k super výsledkům 🙂

 19. Kromě informací, které jsem dostal od Petra a napsal jsem je výše, píši ještě další od Chozého… Cituji:“ Hybrid AM jeli taky na kopci,takže to měli nakonec lepší než PRO. Petr 5, Pavel 13, Plety 23. Máme to za sebou, ale závody nic moc. Ještě něco sníme a vypijeme a letíme domů.“

 20. to Hanka Neboj Červený kříž má program spojování rodin oni by vás za Pepou dopravili. Funguje to i u Kimů tak snad by to vyšlo i zde.

 21. V Pátek je premiéra skate filmu „This ain´t california“. Já jsem tam pozván jako moderátor besedy. Je to v kinu Atlas. cas ted nevim ale nejak okolo 19:00 . mozná by to nekoho z vás mohlo zajímat neb je tam dost historie z DDR skejtu ze stejné doby co jsme zacínali my. Ve ctvrtek 18.10. , v Sobotu 20.10. a v Nedeli 21.10. by jsme mohli nekde zaskejtovat ? Pokud nebude samozrejme mráz nebo vlhko…

 22. Jo, sorry jsem trochu mimo a zapomnel jsem : Gratulace vsem co byly na Mallorce !!
  Uz se tesim na report !!

 23. Zdar, Roberte kdo tam bude nabesedě? a film je asi v němčině s cz titulky? že bych vyrazil z venkova…. Kino Atlas je hned u Metra Florenc-rohový barák Česká spořitelna. Ukázky vypadají zajímavě, být v Praze, tak rozhodně jdu. Mějte se Bruno

 24. Sakra! Jsme doma. Už hodně dlouho mi nebyla taková zima. Výsledky znáte. Celý pobyt jsem si připravoval co napíšu do reportu a teď to vypadá, že na něj ani neseberu sílu.

 25. Myslím, že Mallorka byla dobrým zakončením poměrně náročné sezony. Letěli jsme v úterý,do pátku jsme nahřívali kosti, slunili se a koupali. V pátek proběhla registrace, malá párty a v sobotu se šlo na věc. Jarda Knettig dokázal, že je třeba s ním vážně počítat.V tight slalomu zajel čtvrtý nejrychlejší čas a H2H v prvním kole nejrychlejším časem pokořil i Joe McLarena. Nakonec zvítězila zkušenost a do finále postoupil Joe. Jarda nakonec o fous prohrál boj o třetí místo s Vikingem. I tak zanechal silný dojem a pro mnohé byl velkým překvapením. Eva v ženách zajela pěkný bronz. Závod byl v sobotu předčasně ukončen kvůli dešti. V neděli se jel Gaint. V Kategorii PRO bodoval tentokrát Chozé – 6. místo – a kdyby se nebál do toho trochu víc dupnout – trať byla ještě místy po sobotním dešti mokrá – bylo by to jistě i lepší. Jarda s Pepou prohrál snad o tisícinu – 7. místo. Kategorie AM se jela až po PRO, takže již bylo sucho. Tam jsem zajel 2. místo, Plety 8. bratr 19. Eva 3. Po Gaintu se jel hybrid AM. Kopec super, asfalt taky, kuželů bohužel postavili málo – časy natěsno.
  Celkový dojem – Mallorca skvělá, organizačně – průser Donald s Flaviem, kteří se do všeho s prominutím srali a vytvářeli chaos a celkově působili destruktivním dojmem. Jinak můžeme s klidným svědomím doporučit všem, kteří by jeli příští rok.Užili jsme si to.

 26. To je dobře, že se Vám tam líbilo a máte pěkné zážitky. I já se rád připojuji ke gratulaci. Dobrá práce…

 27. Olaaa amigos a senoritas,
  tak jsme uz taky pristali zpatky v realite. Bylo to uzasny, vsem na pristi rok vrele doporucuju!!!! Malorka je mimojine krasny ostrov.
  Jinak PREDSEDO: ten zaznam jsem teda jeste nevidela, ale na mou obhajobu…to byla prvni jizda, na jistotu..nemela jsem tam vubec prostor na zkusebni jizdy, jezdili tam vsichni jeden za druhym jak blazni a navic ze nam postavi jinej slalom..pak byla jedna treninkova jizda a finito..a ja to z najezdu neprojela…(ze jsem mela vpredu supertvrdej silemblok je vec druha :-D) nicmene chtela jsem mit cas, tak jsem halt klesla pod najezdak,ale aspon se mi potvrdilo, ze jsem nebyla jako nektere DQ a mela zajety cas, coz bylo dulezity..druhou jizdu jak se muzes docist ve vysledcich jsem uz dala na 100% s najezdem a zajela 3.misto..ze me nakej nouma spanelskej zabral jen pri te amaterine, za to ja nemuzu…takze sorrac za spatnou reklamu,ale dyk i spatna je dobra 😉 sk8tu zdar,pristi rok treba zas olaa na malorce..mlask
  P.S. jako podporu pri me obhajobe zadam o vyjadreni (naprosto nestranneho nazoru) nacelnika SGB 😀
  P.S.2: ze se kluci super umisti bylo jasny, ale, ze Nacelnik zajede 8.me misto v amaterech!!!!…tzn. ze z 42 jezdcu byl osmej a zajistilo mu to 2.misto v Masters giant i overall!!to je jako dost dobry ne??? taky to s Pepou a amikama nalezite zapili v ,,tunelu,, 😀 (..ale to by bylo na dlouho..)
  …muzu vam rict ze ty 4 trofeje v podobe cihel,nam teda zamichali kartami pri check in..ale pan u vahy byl shovivavy a vse jsme dovezli..(ta pata by mi asi uz neprosla..tu jsem ale venovala uzasne giant kralovne Natalii Oliete)
  proste a jednoduse, cela nase vyprava byla veleuspesna..3 z sesti lidi stali na bedne (plus Pavlik nahodou 😀 ) Jarda hned vedle bedny s Pepou v zadech..jednoznacne super profi vysledky!!!! skoda jen ze Pepa oba dny zapomnel vlajku mezi trenkama…ale i tam se urcite vyjimala 😀

 28. 🙂
  Při vší úctě k náčelníkovi si budeš muset najít někoho jiného, kdo ti tvá slova potvrdí… Někoho mimo rodinu SGB 😉 … Navíc jsi splnila očekávání reprezentační nominační komise ČASS ČR jen na 25%… Od tebe se očekává prostě příčka nejvyšší, zvláště když tam nebyla Anička Vacků… 😉 … Vem si příklad z mužské části reprezentace, nefňukej a makej, ať příště nezklameš!!!! 😉
  Pro náčelníka mám jen slova chvály… Z pohledu ČR můžeme být jedině smutní, že reprezentuje Německo…

 29. Reportu jsem napsal jenom kousek a pořád na něj nějak není čas. (píšu hrozně pomalu)
  Dodělal jsem ale 10 minut videa, dal jsem si ho na YouTube bez zvěřejnění odkazu, že ten report mezitím dopíšu a dám to sem naráz.
  No a přes Fcb jsem se dozvěděl, že video už vidělo 60 lidí. (nějakej Španěl španělskej to vyčmuchal)
  TAK TADY TO MÁTE http://www.youtube.com/watch?v=yNidyyNm6OI

 30. Rád si vzpomínam na hezký zivotní okamziky, ten Malle tejden patrí definitivne k tomu. Díky moc za velice hezkou, a pro mne krásnou nostalgní review.
  A member of the Tunel Division crew 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..