Skype konference výkonného výboru ČASS – 29.2.2012

Rád bych svolal první Skype konferenci (zasedání) výkonného výboru ČASS na 29.2 2012 od 20.00 hodin. Cílem tohoto zasedání bude:

1. Navázat Skype spojení, vyměnit si naše Skype jména a dohodnout pravidla pro Skype hovory
2. Zprovoznit všem členům výkonného výboru přístup k dokumentům ČASS uloženým na Googlu a ukázat používání dokumentů
3. Zprovoznit všem členům výkonného výboru e-mailové adresy jmeno.prijmeni@sk8slalom.cz a nastavit odkazy na jejich privátní fungující e-maily
4. Zprovoznit všem členům výkonného výboru možnost přidávat články na web ČASS (jako redaktoři) a ukázat jak se to dělá
5. Dohodnutí dalšího termínu Skype konference

Skype konference se týká všech členů uvedených v následujícím schéma:

Rád bych vás požádal, aby jste se v komentáři vyjádřili k termínu a času Skype konference, popřípadě uvedli den a čas, který preferujete… Nejdůležitější osobou pro zdárný průběh je Martin Kulhavý. Martine, napiš, prosím, hlavně ty, zda ti termín a čas vyhovuje.

Díky

Petr Janoušek
předseda ČASS

12 komentářů u „Skype konference výkonného výboru ČASS – 29.2.2012“

 1. Připojil bych se až ve 20:20, abych stihnul uspat Myšandy… Jinak je to OK.

 2. Já myslím, že než zprovozníme Skype, tak už bude 20.20 🙂

 3. No, já jsem na to zvědavý. Jak jsem zjistil, tak Skype je dnes naprosto jiné, než když jsem ho používal před mnoha lety, tenkrát bylo jednoduché, přehledné, mělo logiku. Pak se mi zablokoval dvakrát účet, kontakty zmizely, parchanti z podpory Skype neumí česky, tak jsem rezignoval a v nedávné době jsem si vytvořil nový účet a nestačil jsem se divit, jak se na tom ti jejich IT machři vyřádili. Čas 20hod mi docela vyhovuje.

 4. Ahoj vsem, i ja se za asistence syna pokusim nekam pripojit. Zatim vubec nevim, jak, kam, kde, atd. Nicmene budu pripraven.

 5. Ahoj všichni!
  Doufám, že vaše skype „spojení“ proběhlo úspěšně. Zajisté jste se tam dozvěděli od Ondry, že už jsme si konečně v Plzni zaschůzovali!!:) Tak nám držte palce, at si letos nestřihnem ostudu. Vůle i nadšení nám rozhodně nechybí, tak snad to neshoří na „objektivních potížích“…..:D
  Jo, a ta tabulka je Petře moooc povedená! 🙂

 6. Skype konference se zúčastnili: Petr Janoušek, Tomáš Kodíček, Josef Štefka, Míra Bartoš, Roman Tuma, Ondra Sudek a Martin Kulhavý.
  Chyběli: Dalibor Daňhel (je v zahraničí), Petr Novotný (byl mimo HB) a Tomáš Potůček (nevím proč)

  Všem patří poděkování za dochvilnost a za přímo neskejťácké chování při dodržování pravidel.
  Absolutorium si zaslouží Martin Kulhavý, který všechny postupně provedl zákoutími google dokumentů, emaily, ukázal a umožnil všem vkládat články na tento web z pozice redaktora.

  Závěrem Skype konference proběhla krátká diskuze ohledně nákupu časomíry. Výkonný výbor se dohodl, že se pokusíme ubírat cestou nákupu displejů, které by bylo možno napojit na stávající časomíry. Každý majitel časomíry dostal za úkol zjistit technické možnosti své časomíry s ohledem na zobrazení času na externím displeji.

  Příští Skype konference se bude konat 7.2 2012 od 20.00h. Jediným diskutovaným bodem pak bude časomíry vs. displeje.

 7. Co takhle varianta „ČASOMÍRA I S DISPLEJEMA“ ?
  Pokud by na to stačila kasa, až všichni zaplatí čelenskej příspěvek na letošní sezónu, tak bych to viděl, jako nejlepší řešení.

 8. ahoj,
  jen se ozývám, abyste věděli, že pracuju na té metodice (né že né) a potřebuju ještě týden, abych to dokončila. Celkem mě to baví, jen občas není čas si vůbec k tomu sednout..ale už se chýlím ke konci..myslím, že to má hlavu a patu..(mám na to dobré předlohy..) přidat ještě pár nápadů z vaší praxe (Robert, Polička..), obrázky, keci na úvod a bude to OK 😀
  tak zatím ahojte..
  evik

 9. Evičko, jsi zlatá. Už se na to fakt těším…. Moc ti díky.

 10. Jo, já si taky myslím,
  že když vydrancovat kasu,
  tak za účelem nákupu kompletní časomíry s displejema

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..