Last Contest – Prachatice 2011

V neděli 26.12 na Boží hod vánoční se v Prachaticích konal poslední závod sezóny 2011. Jednalo se o spontánní akci, kdy soutěživost a pohodová atmosféra vyústila v nápad uspořádat závod bez rozdílu kategorií (tedy věku, pohlaví a fyzické zdatnosti). Snahou jednotlivých jezdců bylo dosáhnout co nejmenšího rozdílu v časech mezi první a druhou jízdou.

Závodu se zúčastnili bratři Zíkové, rodiny Podlahů, Míra Bartoš a Petr Janoušek. Za časomíru posloužil mobil Romana Podlahů, který s přesností na 0,01 sekundy 😉 odsluhoval nejprve Petr Janoušek a pak Áda Zíků. Áda také předvedl svou kreativitu při stavbě slalomu, který rozhodně nepatřil mezi nejlehčí, ale o to byl zábavnější.

Jako výsledková tabule posloužil asfaltový sjezd ve skejtovém areálu.

Závod se nesl ve velice příjemné uvolněné atmosféře, kde nastavení samotného prkna bylo to poslední, co jednotlivé jezdce zajímalo. Přesto se každej snažil zajet co nejvyrovnanější jízdy a nechybělo ani vzájemné hecování.

Vítězem závodu se stal Roman Podlaha mladší, který se původně závodu ani zúčastnit nechtěl, ale dobrá nálada jej nakonec strhla a určitě nelitoval.

S ohledem na to, jak všichni byli po ukončení závodů spokojeni a dobře naladěni, věřím, že tento závod bude mít pokračování i o vánocích 2012.

Vše nejlepší do roku 2012 vám všem přeje
Petr Janoušek

Konečné výsledky:

1. Roman Podlaha ml.
2. Franta Zíka
3. Míra Bartoš
4. Terezka Podlahová
5. Adolf Zíka
6. Roman Podlaha st.
7. Raduška Podlahová
8. Petr Janoušek

Jedna myšlenka na “Last Contest – Prachatice 2011”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..