Skejtovej mejdan jako řemen

Zvu vás 30.12. do klubu Martys v Českých Budějovicích
na skejtovej mejdan jako řemen!
Všechny bych rád pozval nejen kuli sobě,
ale především kuli účasti Clause Grabkeho,
kterej by vás určitě moc rád viděl.
Mira

3 komentáře u „Skejtovej mejdan jako řemen“

 1. Pokud si pod pojmem „účko“ představíte ztepilou ukrajinku a při slově „koping“ se vám vybaví kopačka do prdele, pak jste zcela marní s chlapíkem jménem Claus Grabke. Vězte nicméně, že tento německý athlet se stal prvním profesionálním skaterem v USA a kromě toho, že několikrát pokořil mistrovské účka (tady U rampy) v Evropě, je také zdatný s elektrickou gitarrou. O tom koneckonců svědčí i jeho působení v českých končinách ne úplně neznámým kapelám Eight Dayz, Alternative Allstars nebo Claus Grabke. Nakonec také Claus zplodil synka a tím se obšírnou oklikou dostáváme k našemu tématu – The Picturebooks. Banda s cejchem „kapela Clause Grabkeho syna“ nás však zaujala již před lety. Představuje se u nás povětšinou po skejtových akcích a dosud byla známá jako trio, občas si s nimi zapařil i starej Claus. Hlavně však musíme dodat, že se představuje jako megaenergická a progresivní parta nezávislejch hipíků, který ale vlastně ani moc hipíci nejsou. A nejen proto, že by jste jim v kapsách strečovejch džín přečetli letopočty na centech, je můžeme popsat jako… sakra, jak je vlastně popsat? Co třeba: sk8 young blues blood rock’ n’ roll? Gleichviel, blíží se chvíle, kdy můžete i vy uzřít fantastich Picturebook a zažít pravou echt zpocenou rock n rollovou divočárnu. Těmahle deutsch skejťáckýma máničkama se totiž budete moci pokochat hned na dvou placech – 29. prosince v pražském Crossu a den poté v budějickým Marty’s klubu. Tady naše sluchovody potěší u příležitosti již kultovní Final Party, ou kurva jé! Nenechte se mýlit fotkou, jelikož Picturebook si zakládají vyobrazení kapely poněkud matoucím dojmem. Vězte, že pokud na pódiu zahlédnete drobnějšího blonďáka s kytarou – ano, bude to starý dobrý onkel Claus. Věřte: děvčata budou vlhnout a pánové závidět. Někteří. Jiní topořit. A jiní si budou tvořit svou hru. A tak dál… Každopádně, kdo není sráč, startuje letošní Silvestr den předem na Final party a před ohlášeným příchodem konce světa prokalí minimálně tři dny durch! Ať jdou Máyové do píči, tady se bude lejt!

  PS: Jestli chcete vidět, na čem jsme si před rokem fakt hodně ulítli, tak si vložte do youtube THE PICTUREBOOKS “You Cannot Make It Right” Music-Video.

  FINAL-ní ,mejdan roku 2011 a neb, pojďte s námi oslavit konec roku o den dřív. Tradicí jest poslední pátek v roce a letos již po sedmé.
  Popis
  loni: http://www.facebook.com/pages/Final-Party-VI-2010/160724627291121

  Pátek 30.12.2011 Č.BUDĚJOVICE – Marty’s club

  FINAL & frends present:
  FINAL PARTY
  Pařba jak řemen před Silvestrem

  THE PICTUREBOOKS
  Alternative-Rock-Blues z německa.Těžko u nás budete hledat ekvivalent podobný týhle trojici, kde se snoubí neotřelost mládí se zkušenosmtmi hostujícího profíka Clause Grabkeho. Jejich živý projev cáká enrgii a bez zaujetí nenechá chladným, ani ortodoxní vyznavače odlišených žánrů. Je třeba je zažít!
  http://www.myspace.com/video/picturebooksthe/the-picturebooks-quot-running-out-of-problems-quot-official-music-video/106418766
  http://www.facebook.com/ThePicturebooksofficial?sk=info
  http://www.thepicturebooks.com/
  http://itunes.apple.com/artist/the-picturebooks/id312386514

  HENTAI CORPORATION
  Těžko říct zda jde o partu šílenců, nebo nejkreativnější sešlost géniů, objevivší se za posledních pár let na cz music scéně. Jejich extrémní míchání stylů nabádá myslet si že si ze všeho dělaj prdel a možná že jo
  Pokud nejste hluchý a nebo ste taky krapet šílený, pak se máte na co těšit!
  http://bandzone.cz/hentaicorp
  http://www.facebook.com/pages/Hentai-Corporation/112304865453234

  LUCKY LOSERS
  Skvělá parta z Vrchlabí, vzniklá koncem roku 2010 ze stavebních kamenů kapely Skapollo jako její mladší kytarovější rocknrollová frakce.
  http://www.luckylosers.cz/
  http://www.facebook.com/luckylosers
  http://bandzone.cz/luckylosers

  NANO
  Čtyři z Prahy. Ač kapela mladá, tak složená ze zkušených matadorů. Dík skvělé zpěvačce a klávesačce Marquet, je na ně i krásný pohled. INDIE-POP jak ze škatulky, avšak s trochou rock’n’rollové špíny.
  http://bandzone.cz/nano
  http://www.facebook.com/pages/NANO/182565638424446?sk=info

  THE TRUST
  Tak trochu protekční parta mlaďochů z Prachatic. Určitě se budou snažit rozehřát první návštěvníky Martys klubu jak nejlépe to uměj.
  http://www.facebook.com/pages/The-Trust-PT/183423365022742

  AFTER PARTY
  DJ Řízek
  PRACHATICE

  BĚHEM VEČERA PROBĚHNE TRADIČNÍ LOSOVÁNÍ VSTUPENEK A MINI SOUTĚŽE O CENY V HODNOTĚ CCA. 50.000,- KČ
  DALŠÍ SOUČÁSTÍ PROGRAMU JE PROJEKCE SK8 VIDEÍ A MOŽNÁ NĚJAKÁ PREMIÉRA

  Otvíráme v 19:00 Vlez 150,- předprodej 200,- na místě

  Předprodejní místo: Č.Budějovice FINAL SK8 SHOP – Lannova 16/13,
  388 319 278

  POZOR!!!
  Každý (nad 18 let) kdo dorazí do 21:00 obdrží ke vstupence
  panáka-uvítací drink ZDARMA!!!.

 2. jo, večírek se vskutku vydařil 🙂 Matějovo The Trust jsem s Maďarem nechtěně hloupě zaprodal za výbornou večeři v Budvarce – mrzí mě to. Dohrávali právě ve chvíli, kdy jsme se uráčili dorazit zpět do Martysu, a tak fotky nemají žádné.
  Lucky Losers měli tu smůlu, že přesně v době, kdy spustili, jsem došel poznání, co jsem za hovado. Je to moc fajn mít sebou fotobrašnu se zrcadlovkou, třemi objektivy, mnoha akupacky, a zapomenout doma kvůli Finalu čerstvě vyprázděnou paměťovou CFkartu… 😮 / 😀
  Hentaiáci hrajou určitě velice vyzrále, ale jsou trošku mimo spektrum toho, co poslouchám. Jak píše Míra, nejsem asi dostatečně šílenej.
  Z mého osobního pohledu jsem Picturebooks loni zažil v trošku lepší formě – zvukově se myslím podepsal fakt, že letos hráli jen ve třech. Opět čistě osobně mi na nich letos nejvíc vadily ty jejich pitomý stojací zářivky, ve kterejch se opravdu hodně blbě fotí. Chápu, je to tradiční součást jejich image, ale jednoho to světlo prostě s náhradním malým kompaktem v ruce vážně nasere! 😀 Claus si jako vždy dával tu svojí kulichovo-kapucovou saunu, a já jen čekal, kdy zkolabuje, a složí se mi na pódiu rovnou k nohám – vařil jsem se tam vedle něj ve vlastní šťávě, a to jsem se oproti němu cejtil bejt v bikinách 😀 Pokud výše uvedené neúmyslně vyznělo jako kritika, mohu říci jen tolik, že jim to i tak šlapalo natolik dobře, že jsem se chvílemi neudržel, a řval do mikrofonu s Clausem jako žvíže – tak to to teda asi nebylo zase tak úplně špatný, což…? 😀 Do dosahu jejich bubeníka jsem se neodvážil, protože do toho řezal způsobem sobě vlastním jako vždycky, a jednu od něj omylem chytnout by vážně tuze bolelo.
  Tak, a to nejlepší nakonec. Jméno NANO mi cinkalo v uších už od loňského jara, ale nic konkrétního se mi pod ním nevybavovalo. Ještě, když začali ladit aparaturku, jsem měl smíšené pocity. Z Markéty vyzařovalo cosi mezi nervozitou, trémou, a decentní nesmělou exhibicí. Tenhle pocit mi vydržel přesně do prvního songu. Pak už jsem byl prostě jen jejich… Ten hlas sameťák v kombinaci velice vyzrálým zvukem celý kapely alespoň mně osobně sednul jako prdel na hrnec. Navíc spoustu jejich věcí vlastně dávno znám, jen doteď vůbec netuším odkud, natož že bych dřív věděl, že je to od nich. Po (při) koncíku navíc i z Markéty nervozita vyprchala tatam, abych konečně zjistil, že se umí taky i velice spokojeně, přirozeně, a nenásilně usmívat všude kolem sebe jako Monalíza.
  Takže pokud to shrnu, vyhlašuju Nano jasným vítězem letošního FinalParty, stejně, jako byli vloni jasnou jedničkou za atmosféru Pipes and Pints.

  Míro, ten věčírek se ti prostě vážně vydařil. Dík

  Voťas

  fotky:
  NANO http://www.facebook.com/media/set/?set=a.296576237046242.62335.100000816034122&type=1

  Picturebooks http://www.facebook.com/media/set/?set=a.296852563685276.62409.100000816034122&type=1

  a trocha NANOpropagandy
  http://www.youtube.com/watch?v=XVKrq847Q3Y

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..