Registrace do ČASS

Přátelé, kamarádi,

oficiálně jsme spustili registraci do ČASS. Registrujte se tady.

Členem ČASS může být každý, kdo sympatizuje s posláním asociace a zaregistroval se zde na webu. Stanovy ČASS umožňují stát se tzv. sympatizujícím členem, kteří neplatí žádné členské příspěvky, ale jsou v asociaci registrovaní, protože mají ke skateboardingu kladný vztah a chtějí svým členstvím tuto organizaci podpořit a na členy, kteří zaplatili členský příspěvek. Sympatizující členové v asociaci nemají žádná práva, ani povinnosti. Pro ostatní jsou práva a povinnosti uvedena ve stanovách ČASS. Za vaší registraci děkujeme.

Číslo účtu, na který se posílá příspěvek je 5011042487/5500
Variabilní symbol je shodný s číslem licence. To je to červené třímístné číslo na začátku řádku s vaší registrací v ověřovací tabulce. Pro kontrolu si je můžete snadno dopočítat – jeden řádek – jedna registrace – jedno číslo.
Členové ročník narození 1900 – 1992 platí 1000,- Kč
Členové ročník narození 1993 – 2010 platí 200,- Kč

Body do ČPSS se započítají jen tomu, kdo bude mít zaplacenou licenci nejpozději do 10 dní po konkrétním závodu !

A protože  Radim Hromádko vyjádřil naprosto dokonale, proč je dobré se stát členem ČASS, dovoluji si jeho e-mail celý odcitovat:

Ahoj všichni,
obracím se na Vás s prosbou o zaplacení členského příspěvku 1 000 Kč do ČASS (České asociace slalomu na skateboardu),  která vznikla 26.3.2009.
Pro ročníky 1991 a starší je to členský příspěvek Asociaci a můžete se také zúčastnit Valné hromady s právem jednoho hlasu. Pro ty kteří zároveň budou závodit je tento poplatek za závodní licenci a automatické zařazení do výsledkové listiny Českého poháru ve slalomu na skateboardu. Pro juniory je částka za licenci stanovena na 200,- Kč.
Jak jsem to tak zhruba propočítával, jednalo by se pro nás pro všechny cca o dvě dobré večeře, deset Plzní a deset panáků. Pokud to rozpočteme na počet závodů zjistíte, že se zato ani nenajíte ani neopijete, tudíž budete naprdnutí a budete mít blbou náladu a hlad. S naší asociací je to podobné jako s tím jídlem a pitím. Celková suma 1000 Kč je sice hodně peněz, ale v možnostech které Vám z této částky vyplynou je to částka zanedbatelná. Z peněz, které jak věřím většina z Vás zaplatí, se budou hradit mj. reklamní spoty závodů (mnohým z nás usnadní jednání s případnými sponzory), průkazky a startovní licence závodníků, administrativní poplatky naší asociace a další důležité věci.
Nechci psát nic dlouhého a unavujícího, pokud některé z Vás urazila forma mého vysvětlení tak se moc omlouvám, neboť jsem ve své práci zvyklý vysvětlovat věci lidem, kteří mnoho nechápou a mnohdy stejně nepochopí. Vás však považuji za lidi chápající a už se moc těším, až se sejdeme v Prachaticích, budeme si ukazovat průkazky a smát se kdo tam má blbější fotku.

Za ČASS přeje hezký den
Radim

40 komentářů u „Registrace do ČASS“

 1. Asi bude potřeba přidat anglický komentář, že jde o registraci do Asociace ne na závody.
  Zvládne někdo stručný ANG text ?

 2. Jak se ti líbí tady to …
  Attention !!!
  This rigistration form is one and only for the membership in the CASS (Czech Association of Slalom Skatebording)!!!
  This is NOT registration for one of the seven scheduled Czech slalom races in 2009.
  If you want to register for a particular Czech slalom event in 2009, you need to fill out other registration form.
  Example for Czech Cup Prachatice (Basic Status) use the following form -> http://www.sk8slalom.cz/2009/04/czech-sk8-slalom-cup-1-prachatice/ (look for Sign up – prihláška)
  Registration form for other Czech slalom races in 2009 will follow asap.
  Thank you for understanding.

 3. Takze Penize privezu do Prachatic. Bude Prukazka s fotkou?
  Jestli jo, tak prosim kam ji mam poslat (tu fotku) a jak ma byt velka…(pixs).Doufam ze tu Prukazku taky v Prachaticich muzu hned vyfasovat 🙂
  Kdo to organizuje?
  diky moc
  Zdar jdu trenovat…

 4. Ahoj Peter,
  platbu za licenci CASS lze poukázat pouze na účet, jak je popsáno. Průkazy budou asi později, už jenom proto, že zatím všichni čekají s přihlášením i platbou.
  A nevím co přesně chceš vědět: Kdo to organizuje?
  Jo a trenuj, trenuj. Co se v mládí naučíš………..

 5. Diky Pepo, takze zadny Paypal nebo neco podobnyho. Jestli tomu rozumin musim jit na ceskou sporitelnu. Tak si myslim ze ty Prachy nekomu v Prachaticich dam aby to pro mje udelal. Je to dobrej napad? Ano.

 6. No vidíš, dobrej nápad, asi to bude nejlevnější způsob. Jen to není spořitelna, ty vkladní knížky už tady taky nemáme. Je to asi ČSOB

 7. Chozé, je to Raiffeisen banka, ale to je jedno… Letos to vypadá, že budu v poháru nejhůře třetí (podle počtu amatérů v asociaci) a celkově pátej… To bude sezóna 🙂 … i když, dělit se to vlastně nebude, takže páté místo je super…
  Prej si byl Chozé v Ramónovo tunelech? Napiš sem nějakej článek…

 8. Chci se jen zeptat když už jsem zaplatil a v ověřovací tabulce jsem pořád červeně tak jen jestli ty peníze došly variabilní čislo:018

 9. Ahoj všichni,
  nemám zelenou (zaplacenou) ani u sebe a ani u svého synka. Nemůže to být tím, že jsem zaplatil za oba pod jedním symbolem?

  Hezký den přeje Radim

 10. Ahoj Radime,
  aby se červená značka změnila na zelenou, musí proběhnout trochu kostrbatá komunikace přes pokladníka (Tomáše Kodíčka) k Chozému a ten pak provede patřičnou změnu. Revize značek v tabulce neprobíhá denně, ale jednou za týden (někdy za dva) … Nicméně nikdo nebude poškozen. Pro přiznání bodů do Českého poháru je důležitý datum, kdy došlo k úhradě příspěvku. Synka určitě nepřipravíme o body za cenné první a třetí místo.
  Skateboardingu zdar 🙂
  PS: Calvádos byl super…

 11. Petře pokud budete přísně dodržovat pravidlo, že musí být zaplaceno do 10 dnů od závodu, aby body byly platné, pak je zde menší zádrhel v tom, že platby chtivý potencionální člen se zaregistruje, ale nemůže zaplatit, dokud mu neni přiděleno číslo licence co by variabilní symbol. Jak sám píšeš „komunikace je poněkud kostrbatá“ a tak může dojít k prodlení, které následně může stát adepta na dobré místo v poháru, cenné body. O mně samozřejmě nejde, jen mě to tak napadlo v rámci objektivity, tedy snad nebudu za rejpala 🙂

 12. Čus,
  v tomto případě mi nešlo ani toliko o synka, jako spíš o to, že tady přemlouvám lidi k zaplacení a sám platbu ignorujuji(vyberte si)

  Radim

 13. Hele Míro, nejsme žádná zkostnatělá organizace, která by snad chtěla upřít někomu body do poháru… Ke vstupu do asociace vyzýváme minimálně od půlky dubna, takže každej měl dost času se zaregistrovat… Když to necháváte na poslední chvíli, nebo spíše až po ní, tak už opravdu nevím, co bychom měli ještě dělat víc… Lidi co zpravují web, účet a podobně to dělají ve svém volném čase, bez nároku na honorář a ty bys je ještě chtěl tepat za to, že když se někdo přihlásí na poslední chvíli, tak že mu obratem nepošlou uvítací e-mail s licenčním číslem… Navíc výmluvu, že někdo neví, jaké licenční číslo (variabilní symbol) mu bude přiděleno taky neberu… Každý, kdo má ukončené základní vzdělání určitě pochopí, že licenční čísla jsou přidělována v posloupné řadě od 1 do nekonečna… Dám příklad, Franta Zíka má číslo 032, za ním Jaroslav Knettig bude mít 033, Jakub Knettig 034 a Zdenda Mach, překvapivě, 035…
  A v rámci objektivity jsi za rejpala 🙂

 14. hlavně že to všichni pochopili 😀
  Stejně tak jako na skaterock.cz „Každý, kdo má ukončené základní vzdělání určitě pochopí“ , že když pod článkem sou očíslované stránky, tak je dobrý kliknout na stránku č.2, aby ses dostal k fotkám v četně té fronty před krámem 😉
  Jinak dík za příspěvky v pokecu na skaterock.cz . Je to reklama pro celej sk8slalom a dává to šanci že budou otiskovat i ostatní reportáže. Měl sem domluveného kameramana od nich kterej to měl napsat, ale nepřijel. Každopádně by bylo dobrý a vzájmu všech, aby byli se skaterockem.cz v kontaktu a nabízeli jim info o ostatních akcích. Jsou to nejnavštěvovanější sk8 stránky v CZ.
  HELL http://www.skaterock.cz/clanky/zavody-2/prachaticky-prvni-zavod-poharu-ve-sk8-slalomu-4049&pg=2

 15. jo a Petře zapoměl sem napsat že dík. Já vše dělám oproti tobě v pracovní době a sem za to božsky placenej.
  Tedy tvé otcovské kázání si beru k srdci kemo 😉

 16. Dík za upozornění… mršky dvojky jsem si opravdu nevšiml… Jsem asi slepej jako poleno… Ale článek jsi napsal super… A ještě když jsi za to placenej, tak to nemá chybu 🙂

 17. Komentář č.13, co jsem napsal, vyzněl poněkud agresivně… Rozhodně jsem nechtěl někoho napadat, nebo se někoho dotknout… Příště budu volit opatrněji slova a za agresivní příspěvek se omlouvám…
  Přijeďte všichni do Prahy, ať je účast co největší a udělejte tím radost nejen mě, ale i pořadatelům… Nejvíc si v propagaci pomůžeme tím, že nás bude vidět a bude nás hodně (ať je na co se na ČT4 koukat)… Přivezte taky co nejvíce dětí… Nepochybuji o tom, že takováhle reklama přitáhne více sponzorů pro další závody…

 18. Zatím asi marně čekám na registrační číslo 068 jako má Jaryn Jágrů. Ale kdo si počká ten se dočká. Martin

 19. No zatím to vypadá, že tý 68-ičky se nedočká ani náš mladej !!! A to ještě nejezdí….. !!?? (ještě trochu věřím že se to zlepší, ale už nevím jak dlouho budu optimistou)

 20. Už chybí pouze 30 lidí… Mladej Štefka, mladej Zíka, lidi z Olomouce, pár lidí z Brna, Tůmovi z Poličky, sem tam nějakej longboardista a má malá bude šedesátá osmá :-))

 21. Peter, dnes, doufám, dojde k nápravě…. Na výpisu z účtu od Kodíčka jste nebyli, ale dnes to budu s Tomášem řešit… a nejen tebe… Takže vydrž… Ale díky že ses ozval….

 22. Kluci to si Peter nezaslouží .Přeci všichni víme, že tu rudou barvu nesnáší a je naní alergický. Martin

 23. SKEJTÁCI CELÉHO SVĚTA REGISTRUJTE SE!!!!!! At se dočkám své nulašedesátosmičky (utíkají mi body). Martin

 24. V prvím sloupci je to správné číslo. Nyní u všech je červené.

 25. Už jsi tam jenom jednou 018… Pro všechny ostatní, co už jsou v ověřovací tabulce: „Nepřihlašujte se znovu a použijte své loňské číslo.“

 26. je ta tabulka aktuální? ptže už asi před měsícem a půl jsem posílal prachy, tak jenom jestli došly

 27. Ne není…Stále nemám k dispozici výpis z účtu, ale pracuji na tom… Zaplatilo už hodně lidí… Vydrž…
  Zaplatil jsem třeba já, Míra a Matěj Bartošovi, Pavel Holec snad… ale dokud nemám výpis, tak to nechci aktualizovat…

 28. Dnes jsem aktualizoval tabulku… Na výpisu je jedna platba na přepážce, která nejde identifikovat, kdo to zaplatil… Takže ta tam není promítnutá… Takže hledám toho plátce… Kdo mi napíše částku a den, kdy jí na pobočce složil, tak tomu přiznám zaplacení členského příspěvku 😀 … Kodíčka z toho vyjímám…:-D

 29. Ahoj Predsedo,
  muzu Ti to dát za me a za Maxe v hotovosti az se uvidíme v Prachaticích ?
  Dík za odpoved

  Robert

 30. Žádnej problém… Už jsem to takhle zaplatil i za další…

 31. Ahoj předsedo,
  já ti to budu muset dát také v Prachaticích a zároven ti to nandat,možná.

 32. Ahoj Peťo, s první částí nemám problém, k tá druhé mám jednu připomínku: „Kůži letos zadarmo nedám…“ 😀 😉

 33. Otázka, de dat do tý tabulky fotky tich clenu? Uz je nás jako dost u par znam ty jmena, ale chybí mi ten ksicht k tomu… mohli by se tam dat ty stejny fotky jaky jsou na prukazce…Kdyby na to nebyl cas, chut, ja se muzu nabidnout to udelat.

 34. Zkoušel jsem to, ale nějak mi to nejde… Jestli víš jak na to, tak to zkus…

 35. jo ono to jen ten format co se nedaj davat fotky do ty Cell. takze blbý. az budu mit cas tak se v netu mrknu jesli tam na to je nejaky simpaticky resení

 36. Provedena aktualizace zaplacených členských příspěvků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..