Postup registrace na závody započítávané do světového žebříčku ISSA

Do budoucna je představa, že na všechny závody, které jsou nahlášeny mezinárodní skateboardové asociaci (ISSA), tedy i ty, které jsou pořádané v České republice, bude nutné se registrovat jednotně na webových stránkách ISSA. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl připravit krátký manuál, jak se na tyto závody přihlásit.

V prvním kroku si položte otázku, zda jste se již někdy v budoucnu zúčastnili nějakého závodu, který se již započítal do světového žebříčku. Pokud ne (jste úplní nováčci) musíte kontaktovat správce světového žebříčku ISSA Corkyho, aby vám zřídil registraci jezdce, nebo prostě jeďte na nějaký Basic závod a registrace do světového žebříčku vám bude automaticky vytvořena po započítání výsledků závodu.

Pokud jste si na první otázku odpověděli kladně, bez obav vstupte ve svém prohlížeči na oficiální stánky ISSA www.slalomskateboarder.com za pomoci jakéhokoli prohlížeče. Pak se vám zobrazí úvodní obrazovka:

Hned pod logem ISSA je menu s položkou „World ranking“. Na obrázku jsem jej zakroužkoval červeně a umístil k němu šipku. Na toto políčko klikněte a zobrazí se vám následující strana webu:

Pokud už jste někdy ISSA web využívali k diskuzím (vkládali jste osobní příspěvky do diskuze), musíte se přihlásit po stisknutí žlutě zvýrazněného tlačítka v menu „Log In“. Vaše přihlašovací jméno a heslo je totožné s přihlášením do diskuzního fóra… Po přihlášení je pak vaše registrace na závody jednoduchá, ale já se v následujících krocích budu zabývat registrací na závody bez přihlášení na web ISSA… Tak tedy, pokud jsi jezdec, který už v minulosti jezdil, ale nikdy nebyl registrován v diskuzním fóru na webu ISSA, stiskni tlačítko „Racers“ v Menu a dostaneš se na stránku se všemi jezdci:

Ve filtru navol národnost „CZE“ a stiskni tlačítko „Search“… Tím si vyfiltruješ pouze české jezdce:

Míra mi to určitě promine, ale z důvodu toho, že já sám se registruji pomocí zalogování a tudíž jsem nemohl použít vlastní profil, „zneužil“ jsem jeho jméno k registraci na závod v Prachaticích… Vy ostatní se najděte v seznamu a klikněte na své jméno. Já kliknul na jméno Míry Bartoše… (pokud jste se v seznamu nenašli, vraťte se na začátek článku a přečtěte si, co máte dělat)… Zobrazí se karta jezdce:

Zde se dozvíte spousta zajímavostí o tom, kde jste byli a jak jste dopadli, ale to teď nechme stranou… Naším cílem je zaregistrovat se na další závody. Klikněte tedy na políčko „Registrations“ a dostanete se na další stránku:

Na této stránce vidíte, na jaké závody jste již letos zaregistrováni (Míra zatím na žádné, viz velký červený ovál) a pod ním je celá řada závodů, na které je možné se registrovat. Teď už stačí jediné a to u příslušného závodu stisknout odkaz „Register“…

Závod, který jste si vybrali (zaregistrovali jste se na něj), se pak přesune do seznamu „vašich registrací“. Míra je teď tedy zaregistrován na závod v Prachaticích a může pokračovat v registraci na další závody do Plzně, Havlíčkova Brodu, Poličky, Prahy… To už ale nechám na Mírovi… Pokud se takto zaregistrujete, určitě budete zvědaví, kdo z jezdců se již také registroval. Stačí kliknout na tlačítko „Events“ a hned budete moudřejší:

Zobrazí se vám seznam závodů registrovaných ISSA. Zde si pak můžete najít závod, jaký vás zajímá, v našem případě závod v Prachaticích a kliknete na jeho název (vyznačeno červeně). Zde na chvíli odbočím: Ten, kdo se dokáže přihlásit na stránky ISSA pomocí políčka „Log In“, může se po zalogování registrovat kliknutím na zelené políčko „REG“ v pravém sloupci (vyznačeno ve žlutém oválu). Vracím se z odbočky… Klikli jsme tedy na název prachatického závodu a zobrazila se nám karta závodu:

Na této kartě se dozvíte vše podstatné o tom kde se závod koná, kdy se koná, jaký má status, atd. a také zde máme podmenu s položkami „Registrations“ (pod ním se skrývá seznam registrovaných jezdců, „Startlist“ (seznam jezdců, kteří se skutečně závodů zúčastnili), „Race results“ (výsledky závodů) a „Rank results“ (přidělení bodů do světového žebříčku ISSA jednotlivým jezdcům). Data jsou postupně doplňována, podle toho, zda už závod proběhl, nebo ne… Nás v tuto chvíli zajímá, kdo je na závody registrován, takže jsem klikl na tlačítko „Registrations“ a objevila se mi následující strana:

Jak je vidět, registrace Míry se povedla… 🙂

Co říci závěrem… Všichni si to zkuste… na pražské závody využijeme pouze registraci na stránkách ISSA…

Petr Janoušek
Předseda ČASS

39 komentářů u „Postup registrace na závody započítávané do světového žebříčku ISSA“

 1. Prosím o vysvětlení věty z úvodu:
  „V prvním kroku si položte otázku, zda jste se již někdy v budoucnu zúčastnili nějakého závodu, který se již započítal ……….“
  Děkuji

 2. Ondro správný smysl vyplívá hned z druhé vety… ( Jinak vynech v první vete proste „v budoucnu“ )
  Dík predsedovi za pomocnou ruku na vyplnování prihlásení ! Urcite to leckomu pomuze. Na nase Stuttgartské závody , ev. pocítané do CP, se bude prihlasovat taky takhle. A to i v budoucnu : -)

 3. Problem nastane, pokud zapomenete heslo, pak uz nemate sanci se prihlasit na jakykoli zavod. Muj pripad.

 4. Ahoj,nejak se nemuzu lognout. Na forum se prihlasit muzu,ale na web issa uz ne.Nejak nevim kde je problem….
  dik za nakopnuti 🙂

 5. Já si to říkal, že to slovo tam asi nemá být,
  ale říkal jsem si, co když to mělo mít nějaký hlubší smysl ve vztahu k cestování časem?
  No, je to zvláštní systém a snad bude funkční pro všechny.

 6. Ondro, myslel jsem na to, ze vam to v budoucnu muze pomoci s registraci a napsal jsem kravinu… Takze spravne je „v minulosti“… samozrejme 🙂
  Robine, nepouzil jsi Nick s hackama, nebo carkama? Pak ten log nefunguje… Kazdopadne je cesta kontaktovat Corkyho.

 7. @Petr Novotny – na webu ISSA jsem ti změnil heslo… Mělo by ti přijít na mail do lva… Pokud ne, tak ti ho řeknu v Pt… Každopádně se teď můžeš přihlašovat na závody

  @Robin Smejkal – i s tebou jsem se snažil něco dělat…. Jméno máš v pohodě, zkusil jsem ti změnit heslo (mělo by ti přijít do mailu)… Testoval jsem přidělení tvých práv a vše je O.K. … jen to na rankingu nefunguje 🙂 … Píše mi to, že tvá práva nejsou prolinkovaná z fóra na ranking… Snažil jsem se hledat, kde se to prolinkování dělá, ale nic jsem nenašel… (ač mám stále ještě administrátorská práva)… Asi budeš muset ještě víc bombardovat Korkyho…

  @ostatní – pokud jste zapomněli svá hesla na ISSA web, dejte mi to co nejdříve vědět a já vám tam dám hesla nová… Jen si pospěšte, protože administrátorská práva budu mít jen do té doby, než mi je Korky a Jani zruší (zatím mi nebyla odstraněna po opuštění BOD ISSA).

 8. Jakým způsobem mám kontaktovat Corkyho,
  když on neumí česky a já zas anglicky?
  Nemohl by ten proces registrace být trochu přívětivější?
  Není na to nějaký univerzální formulář, do kterého se prostě vepíše jménoa a potřebné údaje?

 9. Ahoj Ondro, muzu ti poslat na Corkyho Mail. Pokud Ti s tim v anglictine nikdo nepomuze tak mi zavolej (jsem ted akorát v CZ a vypovídás mi po telefonu co presne je za problém. Já to pak poslu dál. Jsem ted navíc náhodou zrovna v predstavenstvu ISSA a mým zámerem je i celou tuhle vec nejak zjednodusit i kdyz to zas tak problematický jak to je ted taky neni. Doufám ze ti budu moci pomoct a ze to bude do budoucna treba jednodussí pro vsechny. Ale znás to nikdo nakonec nechce nic delat (teda krome me ze ; -) ) tak uvidíme jak to dopadne. Zdar vsem borcum do Plzne !!

 10. Roberte, jde o to, aby se mohla Mia registrovat,
  tak jí podle toho návodu musí Corky přidělit registraci jezdce.
  Přijde mi divné, že je to tak, že musím napsat někomu někam, aby udělal registraci.
  Že to nejde vyplnit formulář, který pak někdo z vedení jen odsouhlasí.

 11. Takhle složitý to Ondro opravdu není.
  Stačí otevřít stránku slalomskateboarder.com
  v horní liště klikneš na FORUM a otevře se Forum, které má stejnou lištu a kousek pod ní další lištu kde je vpravo Register a Login
  (možná že z jednoho počítače se může přihlásit jenom jeden)
  Mio: Klikni na Register a vyplň těch asi šest údajů Jméno Příjmení / email / potvrzení emailu / svoje heslo / potvrzení hesla / bezpečnostní otázku two + two bych zkusil 4 / confirm code – vygenerovaný kód z obrázku a odeslat Submit.
  Pokud to celé od začátku budeš dělat v GOOGLE, tak si můžeš pravým tlačítkem vše přeložit do češtiny.
  Jo a nepiš háčky a čárky (taky nejsem Štefka ale Stefka)
  No a příště už v liště nebudeš klikat na Register ale Login a potom se můžeš přihlásit třeba na všechny letošní závody (od 13.6.)
  Přeju hladký průběh registrace.

 12. Paráda, tohle zní daleko příznivěji, děkuji za návod.

 13. Registraci, kterou popisuje Chozé, se zaregistruješ na ISSA fórum, ale nejsem si jist, jestli se ti hned i vygeneruje jméno do slalomrankingu (když jsi ještě žádnej slalom neodjel)… Mám takový pocit, že to jméno ti tam Corky zadá až s výsledkovou listinou, kde bude Mia uvedena… Mile by mě překvapilo, kdyby to bylo tak, jak popisuje Chozé…

 14. Díky předsedovi za srozumitelný návod. Bez něho bych se na závody jakožto rider s odjetým závodem (tedy automaticky registrovaný) nikdy neregistroval. A velice pravděpodobně napsal Corkymu nelichotivý mail :-).

 15. No a teď mi řekněte, když Mia jela závod, který byl nahlášen ISSA,
  tedy byla automaticky registrována,
  jak zjistíme heslo, aby mohla doplnit údaje ve svojí registraci?

 16. Mám stejný problém …nevím svoje heslo….a nemůžu se tam dostat…přihlašovala jsem se asi před 3 roky a od té doby ne….

 17. 1. Zacnete se registrovat na FORUM
  2. je tam tabulka na Jmeno uzivatele (=vase jmeno) a podtim heslo.
  3. dalsí radek je: „I forgot your password“
  4. Kliknete na to
  5. V dalsí tabulce vyplnite jmeno uzivatele (=vase jmeno)
  a vás mail
  6.po odeslání této informace dostanete mailem nové heslo
  7. toto heslo je udeláno computerem a je nezapamatovatelné
  8. zkopírujte si ho a nalogujte se kam potrebujete (viz bod 1.)
  9. pak lze toto heslo zase zmenit na to které si snad uz budete pamatovat.

  10. Heslo zmenite na Forum takhle:
  a) levá strana nahore kliknete na „Users control panel“
  b) pak na „Profile“ a dál na „edit account settings“
  c) Zadejte podruhé vasí e-mail adresu (jednou uz tam je)
  d) zadejte vase nové heslo (2x)
  e) Jako potvrzeí zadejte to heslo co vám poslal computer (viz.7.)
  f) pokud si nejste v necem jistý kliknete na „reset“ címz se tabulka vycistí
  g) Jestlo vse OK tak kliknete na „submit“ a vse je hotovo

  Ted jsem to celé zkusil a funguje to !!

  10. v pripade ze si své nové heslo zase nezapamujete zacnete zase u bodu 1.
  11. Jako nové heslo doporucuji „Robert“ aby jste priste vedeli kdo vám to tak hezky vysvetlil…

  pokud neco nejasné tak mi sem napiste otázky.

  ahoj vsem
  Robert

 18. Až do bodu 5 to šlo a pak to napsalo:

  The e-mail/username information submitted could not be found.

 19. No a do fóra to prošlo, ale jinam se nalogovat nejde, píše to:

  Account not linked to website. Please contact admin.

  No a to jsem v… páč admin neumí česky 😀

 20. To bude tím, Ondro, že Mia na fóru nikdy nebyla registrována, takže tam nemá e-mail zaznamenaný…

 21. No ale když už je na fóru registrována,
  na fórum se naloguje,
  tak jsem předpokládal, že půjde nalogovat i do účtu.

 22. tak mu napiš česky nebuď srab. může být rád že ještě píšeme latinkou.

 23. Cožpak o to, já mu klidně napíšu, ale co si chudák s tím počne 😀

 24. Dostanu se k Robertovu bodu 4 a potom mě to píše The e-mail/username information submitted could not be found…..a tím končím žádné nové heslo my nepříjde…

 25. Beru Renato předchozí komentář zpět… Nakonec jsem tě našel… Problém byl, že tvé uživatelské jméno bylo „Renata Škrabalová“ … Problém je, že systém má problém s háčkama a čárkama, takže jsem poopravil tvé uživatelské jméno na „Renata Skrabalova“ a už by mělo vše fungovat… Zadal jsem ti také nové heslo, které ti pošlu do mailu renata305@seznam.cz
  Pro všechny ostatní: Vyhýbejte se používání háčků a čárek v přihlašovacích údajích… Anglické servery bez češtiny s tím mají problém…. Kdo to již použil na ISSA, může mi tu nechat vzkaz a já mu jeho přihlašovací údaje opravím…. Ale pospěšte si, dokud mám administrátorská práva na ISSA web…

 26. Ach jo.
  Co ste si to na nás vymysleli.
  Samozřejmě ani já neznám své heslo. Zaregistrovanej snad sem , ale kdo ví. Je to pár let.
  Něco sem zkusil, tak snad mi příde nový heslo, ale taky si nejsem jist. Nerozumim tomu a tak nevim na co sem klikal.
  Uvidíme.
  Chci se jen potkat s partou a když si troufnu tak i svést. Tolik let to po mně nikdo nechtěl a najednou mi hrozí pokuta 100,- na startovným.

 27. Míro, ty žádné heslo nepotřebuješ…. Stačí jen postupovat přesně podle návodu nahoře (jelikož jsem ten návod dělal přes tvé jméno na Prachatice)… Jen na konci klikneš na „register“ u pražského závodu…
  Díky za snahu Míro… Zkus to ještě jednou… Pokud ti to nepůjde, tak dej vědět a já ti zavolám a zkusíme to společně…

 28. Na základě nabídky (Petra Janouška )v diskuzi a hlavně administrátorského práva na ISSA webu,se na Tě obracím o provedení změny roku narození , háčku , kroužků u jezdce Lukas Martinu – roč.nar.2008 a Emily Martinu – roč.nar.2008.
  Oba dva tam mají zatím roč.nar.2003.U Petra máme rovněž kroužek nad písmenem „u“ !Pokud vadí i kroužek,tak
  to prosím rovněž naprav!
  Děkuji!

 29. UF
  Dokázal sem to. Dík.
  Prvotně mne zmátlo že sem nevěděl že nemusim klikat na Log In a nyní sem se v cíli musel poprat s „Please type the two words in the red box in order to Register. “
  No hlavně že tam sem a ušetřil sem stovku 🙂

 30. @Míra
  Díky za registraci, Míro…. a gratuluji k zdolání úředního šimla…

  @Emil
  Je to trochu složitější… Upravit data na slalomrankingu neumím, ale pošlu žádost Corkymu…. Co umím je upravit data na ISSA fóru pro jezdce, kteří se zde někdy v minulosti registrovali (není případ vašich kluků), mají ve jménu diakritiku, nebo zapomněli heslo a nemůžou se tak přihlásit ani do fóra, ani do slalomrankingu (je to trochu paradox, ale ten kdo má heslo ve fóru, tak jej musí použít i při registraci na slalomrankingu, kdežto ten co na fóru nikdy nebyl a tudíž tam není registrován, tak heslo k registraci na slalomrankingu nepotřebuje)…
  Když to shrnu, tak se kluci budou registrovat jako doposud a rok narození musí opravit Corky (to já neumím)

 31. Já to prostě asi nepřihlásim, víc jak hoďka pryč a registr stále bez mě, nevim ciao…

 32. Roman to nakonec taky zvládl, takže i jemu děkuji za registraci…

  @Emil
  Corky už to opravil…

 33. Pro Petra J.
  Díky za opravu! Jsi rychlý jako na skejtu! Škoda ,že nejsem na seznamu ISSA- i já bych si rád snížil věkovou hranici
  o pět let,ale na takovouto změnu nemáš ty,ani Corky.

 34. I přes několikeré pokusy jsem se neprokousal k tomu,
  abych Mie doplnil rok narození. prostě to bez hesla nejde,
  heslo nikdy žádné neměla, páč byla zaregistrována automaticky po Prachaticích.
  Je to celé nějaké nelogické.
  Co s tím?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..