4 ročník vánočního závodu ve slalomu na skateboardu – Prachatice

Bohemka – cena pro vítěze

Tak a už je to tu zase… Vánoce… Meteorologové nám zatím nic neslibují, ale my v tom máme jasno. Pokud bude sucho, tak se určitě bude jezdit… Vyhlašuji tímto konání čtvrtého ročníku vánočního prachatického závodu ve slalomu na skateboardu. Závod se uskuteční v sobotu 27.12. 2014 od 14.00 do 15.00 hod na prachatickém Tatranu a pojede se jeden slalom bez rozdílu kategorií na dvě měřená kola, přičemž se bude vypočítávat rozdíl v časech mezi jednotlivými koly (šanci zvítězit má tedy opravdu každý, v tomto závodě nezáleží na rychlosti, ale na vyrovnanosti obou jízd). Penalizace za shozenou kuželku bude 0,0 s (tedy žádná), je povoleno shodit 100% kuželek, ale ten kdo tak učiní, tak si je i sebere 🙂 … To jsou naše tradiční vánoční pravidla… 🙂

Nevím, jak to má letos Míra Bartošů s Final párty, ale nějak kolem tohoto data se vždy konala, tak můžete spojit příjemné s příjemným 🙂 .

Vítěz závodu vyhraje, stejně jako loni, láhev (0,75l) Bohemia Sektu Chardonnay Brut, jež se vyznačuje mimořádně něžnou květinovou vůní a mladistvou citrusovou ovocností v chuti, které mu propůjčuje Cuvée z odrůdy Chardonnay. Typickým znakem vína je jeho nespočetné množství jemných perliček tvořících tenké řetízky. Věřím, že se dobře pobavíme a vidina získání věcné ceny nebude tím hlavním, co vás přiměje na závod přijet, a že vítěz závodu sekt po závodě načne a společně si připijeme na vánoce a šťastný nový rok 2015 (schválně nepíši nový rok s velkým „N“, protože bych si rád připil na celý rok 2015 🙂 )

Závěrečné shrnutí:
Co: 4 ročník vánočního závodu ve slalomu na skateboardu Prachatice
Kde: Tatran Prachatice
Kdy: 27.12. 2014 od 14.00 hod
Délka trvání závodu: cca 1 hodina (dle počtu jezdců)
Startovné: penězi nevyčíslitelné – dobrá nálada
Kategorie: Open – bez rozdílu kategorií
Registrace: Žádná. Kdo přijde, ten pojede
Cena: Bohemia Sekt Chardonnay Brut
Poznámka: Sranda závod, který se nezapočítává do žádných žebříčků a kterého se může zúčastnit kdokoli, kdo se jen trochu udrží na skejtu.

Těším se opět na všechny.

Petr Janoušek

3 komentáře u „4 ročník vánočního závodu ve slalomu na skateboardu – Prachatice“

  1. Napadlo nam trochu snehu, lec akce stale plati… Pokud to nepujde jezdit, tak alespon bouchneme sampicko a přesuneme se do Jablecnaku… Tesim se na kazdeho, kdo dorazi… 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..