Nabídka dopravy na SK8 závody – RIGA, STUTTGART

Ahoj,
protože se SK8 Polička chystá v hojným počtu na Rigu i Stuttgart a chystáme buď větší dodávky, nebo přímo autobusy nabízíme volná místa pro Skejtry a jejích příznivce či rodiny a milenky (i milence) z celý republiky. Čím nás bude víc, tím budeme mít levnější dopravu, neboli náklady na cestu / počet účastníků. Pokud máte zájem o cestu a podrobnosti atd. Pište na sk8policka@email.cz nebo ještě rychlejší – Roman Tuma telefon: 602 128 263.
Sk8tu zdar

2 komentáře u „Nabídka dopravy na SK8 závody – RIGA, STUTTGART“

 1. https://www.facebook.com/events/367225229996804/388678074518186/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity
  8.7. se jede v Itálii Martin Kopecky Memorial, tak se vás chci všech voptat, jestli se tam někdo opravdu s vážnými oumysly chystáte. Jak si nejsem úplně jist svou účastí ve Študu, tady je pravděpodobnost mé účasti podstatně vyšší, neb mám v této oblasti ještě jeden letošní plán a úmysl z jiného soudky, a tak bych to možná mohl spojit. Bylo by to od čechů myslím i stylové, aby aspoň někteří přijeli na memoriál svého krajana. Kdyžtak dejte vědět
  Vojťas

 2. Pokud nás vyjdou náklady na cestu s váma autobusem levněji, než kdybychom jeli z Prachatic plnou dodávkou v šesti lidech, tak mile rádi vaši nabídku využijeme.
  Z Prachatic to máme do Štutu přes Mnichov 463 km.
  Pokud se podívám na trasu kterou na 90% asi pojedete, tedy přes Prahu a Plzeň, pak by pro nás bylo nejlepší popojet za váma 120 km do Plzně, odkud je to do Štutu 391 km.
  Zkuste nám spočítat poměrnou cenu.
  Vy to máte z Poličky 675 km a to znamená, že mi bychom s váma jeli 57,9 zaokrouhleně 58 % trasy. Tento procentuální výpočet, bychom rádi aby se promítl i do ceny pro nás.
  Je nám jasný, že se vám to nyní těžko počítá, když neznáte počet účastníků zájezdu, ale čim dříve to budeme vědět, tím lépe. Jde o nákladný výlet a tak musíme plánovat včas.
  Aby se vám snáze kalkulovalo, tak pokud bude pro nás vaše cena příznivá, počítejte minimálně se čtyřma lidma z Prachatic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..