Tááák a je po Božáku

přátelé, bylo to krásný. Děkuji všem kteří opět podpořili můj bláznivý nápad se Starýmy Koleny.
Bez Vás by to přece nešlo!
Boží Dar čekal na znovuobjevení na skateboardovém nebi celých 27 let. Honza Horník pro nás uspořádal nádhernou zábavu. Přálo nám i počasí, i když nás ledový vítr navlékl do všeho oblečení co jsme měli, zabojovali jsme.

Jan Košťál vydesignoval starokoleňácká trička, plakáty, samolepky, diplomy a závodnický multipass. Časomíra z nájezďákem přijela až z Poličky autobusem plných rozjařených skejťáků. Všechno šlapalo a pak svítilo i sluníčko. Slalomy byly sice kratší než jsou naši profíci zvyklí, ale za to je projeli i opravdový starokoleňáci na prastarejch brusloprknech.
Robert namaloval ,,obřák,, a jelo se.
Brněnská šalina….. jak na kolejách …. projel a vyhrál Tomáš Fiala. Speciál byl překvapením pro juniory, protože dnes se slalomy fakt už jmenujou jinak. Robert Thiele si vítězství nenechal vzít a nenechal se rozhodit „jen“ druhým místem v giantu.
Radim Hromádko od mikrofonu všem povyprávěl a jéžiši……Karlos podiktoval.
Někteří se zastavili jen na hodinku a někteří přijeli už ve středu, tím myslím sebe a tak jsme mohli s Honzou dolaďovat s předstihem. Někdo závodil míň a někdo prostě o to víc fandil.
Skoky zaujmuly zbytek promrzlých a statečných spolubojovníků a diváků.
Robert se na vejšce odřel, Plety vyhořel…. to vůbec nechápu… tys to měl přece vyhrát! Radan byl zklamaný z druhého místa brácha už asi nějak tušil, že tu jedničku ,,nějak,, vyskáču.
Při dálce se závodilo s rozumem, až mně zase chytly saze a pokoušel jsem se o první místo na třiapůlmetrech… a nepovedlo se. Vyhrál Plety s Petrem Kleinem na děleném prvodruhém místě a já s Daliborem Daňhelem jsem skoncil na třetičtvrtém.
Nikoho mimo Renatu ,nepotkalo , až na odřeniny žádné větší zranění a tak Ti Škrabalko držíme palce a přejeme uzdravení tvých starých kolen.
Večer zapunkovala kapela Majklův strýček a doplnila a to opravdu dokonale promítání skejtfilmů našeho mládí. Roman Bagin se určitě popadal v nebi smíchy za břicho, když ten skvělej punk vyhnal pár unavenejch měkot ze sálu. Děkujeme Vojto za zpracování těch filmových pokladů.
Ve sklípku pod Rathausem se Daniel s Atomic Puppenwagen postarali o další výbornou zábavu.
A někdo tancoval … nějaký maďaři co jeli okolo …. a jiný jen klábosili a vzpomínali.
Všichni jsme tam byli rádi a těšíme se na další setkání.

Prosím ty … které jsem nejmenoval a hlavně vy mladí skejťáci a junioři, také děkujeme za účast a přijeďte zas…. někdy na Stará kolena.

…zdravím …Simon.

Výsledky v xls

3 komentáře u „Tááák a je po Božáku“

  1. Díky, Simone, za článek. Takhle by to mělo být. Díky.

  2. Simone..bylo to super, moc se nám to líbilo.Kolena se pomalu ale jistě hojí tak snad to bude fajn.Ještě jednou moc díky za perfektní závody Renata

  3. Moc hezkej clanek Roberte.

    no, tak teda doufám ze se na ty Worlds 2012 bude nekdo avisovat který to ma organizatorsky líp vykoumaný. Jo, mas pravdu flat na MAJOR se uz nemuze akzeptovat!!! Jsem 100% proti flat!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..