Major a Main statusy pro rok 2012

Zhruba před měsícem jsem požádal Radima, coby národního koordinátora za Českou republiku, aby rozšířil mezi české organizátory zprávu, že BOD ISSA se rozhodlo již teď začít hledat zájemce o pořádání závodů s nejvyššími statusy Major a Main. Určitě tedy nebude sdělená informace z tohoto článku pro vás nová, ale sluší se jí připomenout.
Status Major by připadl závodu, který by byl zároveň Mistrovstvím světa. BOD ISSA ale zvažuje i možnost, že by Mistrovství světa nehostila Evropa, ale Brazílie, kde je taktéž zajímavá základna jezdců. V tomto případě by pak připadl status Major závodu pořádaném jako Mistrovství Evropy.
V ranku je tedy jeden Major status a pět Main statusů. Rádi bychom měli pohromadě vyplněné žádosti (všem již dobře známé „status application forms“) do konce srpna 2011 a pak by EU status maršálové rozhodli (podle zájmu a nabízeních podmínek pro pořádání závodu) o rozdělení statusů. Později se budou přidělovat statusy pouze v případě, že se EU status maršálům nepovede všechny statusy přidělit.
Podmínky pro přidělení statusů zůstávají i pro příští sezónu stejné, jako byly pro letošek. V případě zájmu některého z organizátorů o přidělení statusu Major a Main pro rok 2012 nekontaktujte přímo mě, ale našeho Českého národního koordinátora Radima Hromádka.

Petr Janoušek
Vice President ISSA, EU status marshal

3 komentáře u „Major a Main statusy pro rok 2012“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..