Vyjádření SK8 Slalom Polička

SK8 Slalom Polička sděluje ČASSu a skateboardové veřejnosti, že je v této chvíli schopen garantovat pořádání případného závodu v ČR s levelem Major. Nechceme ovšem omezit ostatní města v ČR vzhledem k našemu pořádání loňského ME a vzhledem k dohodě s CTM HK (Štefka,Pöhl). Proto toto naše stanovisko dáváme všem na vědomí a o tento statut máme zájem pouze v případě, že se nenajde jiný garant tohoto levelu a nebudeme muset tento statut přepustit do zahraničí. Pro nás bude milý i Prime = menší výdaje a o to lepší zábava.

z pověření SK8 Slalom Polička
Petr Klein

4 komentáře u „Vyjádření SK8 Slalom Polička“

 1. Dostal jsem za úkol vás požádat, jestli by bylo možné naplánovat termíny velkých závodů tak, aby mezi závody byl alespoň jeden volný týden. Angličané přišli se svým termínem jako první a už si zarezervovali závodní okruh a nejsou schopni s termínem cuknout… Chtěl jsem se opakovaně přes Skype spojit s Radimem (abych dodržel hierarchii, protože zastává pozici předsedy ČASS a také národního koordinátora za Českou republiku), ale zatím se mi to nepovedlo… Zkuste se na to podívat a dohodnout se… Radime, Petře Kleine, Romane Tůmo a Pepo Štefko… Zatím prezentuji ve světě, tak jak je postavená dohoda, že vyšší status bude v Hradci Královém…

 2. Poukd se bude v Poličce jezdit prime tak termín je již znám, zda další a další a další jednání dospěje k poličskému majoru tak tedy by měl být zájem všech termín nasměrovat co nejlépe a s tím termínem mi se zde budeme muset poprat. Do teď čerpáme z Pepovi zkušenosti že první víkend v srpnu bývá na Vysočině počasí tak nějak rozumné a vždy se v tento termín závod odjel. Zimní stadion pro nás zajistit není problém, ale ten vznikne po té, až se tam tři dny budeme nudit na 20 kuželech a na úplné rovině. Máme zájem o možnosti pořádání majoru /po dodržení všech dohod a přednosti organizátorům kteří tímto statusem ještě nebyli poctěni/ a o jeho termínu dále jednat. V této chvíli jsem zastoupil Petra Kleina po předchozí domluvě s ním. Skejtu pěkného Silvestra.
  Tuma Roman

 3. Ahoj Josefe, Petře a Romane,
  (oslovuji Vás abecedně). Všechny zdravím v roce 2011, pokud se nemýlím, při posledním Skyp hovoru, jsme se domluvili na tom, že právě v tomto týdnu tj. od 3.1. do 7.1. 2011 celý problém dořešíme. Pro nezasvěcené, Josef čeká až se v Hradci Králové odhodlají zvolit Primátora a bude mít konečně partnera k jednání ohledně dotací atd. Dalším důležitým bodem našeho Skypu, bylo postoupení statutu H.K. Poličce (věc o které měli za úkol všichni popřemýšlet). Tento týden jistojistě k nějakému rozhodnutí dojdeme, nevidím důvod proč bychom neměli. Určitě bude nutné zvážit termíny pořádání, myslím, že by to pro Petra nebyl dobrý začátek ve fci., kdyby Angličanům nařizoval změnu termínu. Pro mne je celá termínovka také důležitá, protože jsem kontaktoval s předběžnou nabídkou ČT4 a Nova sport. Předběžné řešení celé situace již vlastně existuje, bylo dohodnuto loni v Havl. Brodě. Josef je v současné době člověk, jehož rozhodnutí je klíčem ke konečnému výsledku. Nevidím naprosto žádný důvod řešení nenalézt. O schopnostech Poličky, nemám naprosto žádné pochybnosti a myslím, že pokud k dohodě dojde, nebude se mít ČR republika za co stydět ani v PO tak ani v HK. Omlouvám se, Petrovi, ale neprožil jsem zrovna ukázkové vánoce a mé myšlenky byly zcela jinde, než ty jeho. Zároveň jsem chtěl také respektovat dohodu kterou jsme uzavřeli před svátky. Navrhněte tedy den v tomto týdnu, kdy jak pevně doufám, uzavřeme termínový kalendář ČP.
  Hezký sk8 slalomový rok 2011 přeje,
  Radim Hromádko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..