Pojezd pro radost – Praha

Pražští a další jezdci, do komentáře k tomuto příspěvku napište, kdy, kde a v kolik budete jezdit slalom v Praze… Třeba se k vám někdo přidá a pojezd pak bude veselejší… Stejný příspěvek mohu založit pro ostatní města, pokud o to bude zájem… Sk8u zdar a slalomu zvláště 😀

175 komentářů u „Pojezd pro radost – Praha“

 1. V sobotu 3.10. 2009 od 14.00 hod jdu jezdit na Strahov. V případě nepříznivého počasí se budu pohybovat pod střechou Spartakiádního stadionu… Komu by tento čas vyhovoval, nechť se přidá…

 2. Zítra v neděli odpol. budu na stezce k Olympii. Vzkaz Chosému.Mám nachystanej epoxyd na zalepení nájezd´áku, jak jsi navrhoval.Tak to se Šmerdem provedem. Taky jsem sehnal nějaký šrouby s podl. a matkama aby bylo něco ve forotě. Zdravím.

 3. Ve středu 7.10 od cca 17 hod si jdu zajezdit na Strahov. Má být hezky a je potřeba potrénovat na Brno… Takže hoši přijďte taky…

 4. Budu v Praze asi uz od 24.Ríjna
  (máme v Bundesu prázdniny) a budu se vracet az po Brne.
  Tak by jsme mohli spolecne zajezdit.
  Ozvu se az dorazím.
  cau

  Robert

 5. Super… bude mi ctí jezdit s nejlepším z nejlepších… s trojnásobným mistrem Evropy… Roberte, určitě se ozvi…

 6. Predsedo, nedelej si ze mne srandu.
  Nejlepsí z nejlepsích rozhodne nejsem…
  Tesím se moc na spolecné svezení. Budu mít ssebou
  (konecne) ten raport z Mistrovství sveta tak pak
  muzeme soupnout semka na fórum

  zdravím vsechny

  Robert

 7. Pokud bude ve čtvrtek slušné počasí, chtěl bych vyrazit na Strahov a trochu si zajezdit… Tak od cca 17.00 do 18.00.. Je někdo, kdo by se přidal?

 8. kluci, co zejttra – v neděli – 25.10 při dobrém počasí nějakej strahov? Áha?
  Šel bych, dneska je celkem slušně, ale sám nendu

 9. no, a co takhle kolem poledne – co co když tm bude pak fotbal? Dvanáctá?

 10. 28.10 od 12.30 hod. máme tu čest zatrénovat si s trojnásobným amatérským Mistrem Evropy Robertem Thielem :-D… Na místě bude i Míra Bartoš se svými novými trucky, co tak rozhodily Donalda Campbella a bude možné si je od něj zakoupit!!! Takže přijďte všichni!!!

 11. kucí, pojďte o chvilku dřív, budu muset starašně rychle zmizrt – aspoň nějak před dvanáctou

 12. ahoj klucka, co takhle v pondělí 16., nebo úterý 17tého nějakej Strahov? Třeba třebáááá v poledne?

 13. Jsem pro… uvidíme dle počasí.. ale v poledne… copak ty neobědváš? Já navrhuji 13.00… Jak jste na tom vy?

 14. Chlapci, zítra 21.11 od 13.00 hod si jdeme s Vojtou zajezdit na Strahov…. Pokud budete mít čas, tak taky přijďte… Bude nás víc, nebudem se bát vlka nic… (a Chozého příští sezónu pořádně proženeme… :-D)

 15. Chlapci (a děvčata), v sobotu 24.4 má být celkem obstojně, tak bychom si mohli jít zajezdit na Strahov. Navrhuji čas 13.30 hod. Potvrďte účast. Pokud to bude stát za to, tak by tady byla možnost, že by Chozé přivezl s sebou časomíru…
  Když bude potvrzená účast nulová, tak půjdu jezdit na Kapitol do Michle… Bez časomíry, ale s dobrou náladou 🙂

 16. Bude-li nás víc, nebudem se bát vlka nic… O.K. ve 13.30 na Strahově…

 17. tak jak dneska s tim trenasem, sice prselo ale vypda to ze se to vybere a vyschne 🙂

 18. Sorry, musím to dnes za sebe zrušit. Vytrhli mi zub a zakázali mi dnes všechny sporty…

 19. zitra v podvecer se chystam projet bud na strahove nebo v michli, prida se nekdo ?

 20. Nazdar Honzo, normálně bych se přidal, ale tentokrát nemůžu… Byli jsme jezdit s Pavlem Holcem včera a bylo to super… Musím se ti omluvit, protože jsem ti zapomněl poslat zprávu… Sorry. Ale možná Pavel Holec by šel a taky Vojta Kotek… Co vy na to chlapci?

 21. jasne nic se nedeje, vcera bych tomu stejne moc nedal po narocnejsim pracovnim dni..

 22. Jsem od pátku 2.7 do pondělí 5.7 v Prachaticích… Samozřejmě sk8y mám s sebou… Tak se snad s někým potkám na zdejším Tatraně… Taky jsem pokoutně dostal informaci, že v neděli tam začámá Bartošův Summer Camp… Normálně bych to ani nevěděl… Nevím, proč sem nedá Míra nějakou výzvu…

 23. Peťo,ale proč jsi nebyl minulou neděli mi řekni!!!Já tam byla,čekala..volala..ty nic.teď tam zas nebudu já.A jsem nešťastná,už nemám kde a na čem trénovat..přijeďte na Lipno a vemte mi prkno..jinak ten MS bude provar!;-) tak čaauves a hezký léto

 24. Pozvánka na summercamp a to již 25. ročník plus zároveň na 99% poslední, je i s plakátem na Facebuk stránce sk8slalomu.
  Měl sem představu udělat v H.B. poradu s váma všema, kde jsem chtěl přednést návrh na pondělní slalom , tedy první den summercampu. Má představa byla taková, že účastníci z řad slalomářů, budou fungovat jako lektoři, tedy učitelé všem zájemcům o to si to zkusit. Šlo by tedy o pokus, realizovat myšlenku na rozšíření základny a propagaci sk8slalomu, po které se minimálně na schůzích asociace tak volá.
  Nakonec jsme mnohé z vás s Frantou oslovili pouze jednotlivě.
  Bohužel nikdo neměl čas. Přece jen je většina z vás hlavounama rodin, které též žádají váš otcovský a mateřský čas což chápu.
  Nakonec sem se na pokus svolat nás všechny a pozvánku s návrhem přednést vypustil úplně. To především na základě průzkumu při pohovoru s jednotlivci.
  Samozřejmě jsem po vás nechtěl pouze lektorsku práci, ale mělo jít i o trénink vás „profíků“ a především jsem si moc přál, aby vy co jste byli u zrodu a tedy u prvního summercampu (který neni Bartošovo jak píše předseda 🙁 a ani nejsem jeho autorem, jak doufám většina z vás ví a jak proklamuji) byli i u tohoto posledního. Moc rád bych tuhle summercampovou tečku uskoutečnil právě s váma a ne pouze s mladou generací skaterů, co tehdy ještě nebyli na světě a jsem za ně rád.
  Nezájem jen potvrzuje to, že jde o akci zřejmě přežitou a je nejvyšší čas tuhle pro mnohé nádhernou tradici zabalit.
  Petře nevím, cos myslel tím výrazem „pokoutně“. O letošním ročníku summercampu se dočteš na stránkách skateroc.cz na http://www.final-sk8.cz , na facebuku mém a mojich obchodů a hlavně je již několik měsíců funkční spešl summercampová FB stránka http://www.facebook.com/group.php?gid=181803311223&ref=ss#!/pages/Prachatice-Czech-Republic/SK8-SUMMERCAMP-PRACHATICE/109672942378108?ref=ts&ajaxpipe=1&__a=25 a plakát s odkazem je zveřejněn i na facebukovej stránce skateslalomu jak jsem již zmínil.
  Tahle akce neni pod hlavičkou slalom asociace a tak sem si to sem netrouf dát. Občas mám pocit že jsem příliš častý přispěvatel a taky mám obavu, aby někdo neměl pocit že si z těhle stránek dělám soukromou reklamní stránku pro svůj kšeft. Pojmenování Bartošův summercamp mi tak skoro z ní.
  Tahle výtka, kterou jsi bezesporu myslel Petře dobře mi příde krapet nelogická když jsem si přečetl tvůj původní úvod (důvod) při (pro) zveřejnění informací o letošním MS v Hradci ;-).
  Tedy dost keců. Dnes je pondělí 5.7. a tedy první den posledního summercampu. Z účasti byť třeba jen na jeden den každého z vás budeme mít velkou radost. Radim Hromádko je zde se svejma klukama již od včera a dnes dorazí Tomáš potůček. Návštěvu avizoval i Vojta Kotek.
  Pokud tohle čte někdo kdo neví o summercampu vůbec nic, najde snad dostačující info třeba zde http://www.skaterock.cz/clanky/rozhovory-3/mira-bartoa-hlavni-postava-summer-campu-v-prachaticich-540
  Čus kamarádi a kamarádky 😉

 25. Evi, promiň… Ostatní se na to vykašlali a já pak dal přednost Slavnostem soli 🙂

  Nicméně dnes 8.7., s největší pravděpodobností budu jezdit na Strahově, Zátopkova ulice… Chtěl bych tam postavit menší Giant slalom… Chtěl bych tam bejt od cca 16.30 do cca 19.00 hod… Jisto jistě to budu vědět po obědě, takže pokud by se něco změnilo a já na Strahov nemohl přijet, tak tady nechám zprávu.
  Jinak přijďte všichni, ať můžeme pokecat… 🙂

 26. Super článek, Míro, na tom Skaterocku… Jen mě tam nasral ten „kundapodšitá“ v komentáři pod článkem…
  Slovem „pokoutně“ jsem myslel „by the way“, nebo taky „náhodně, jen tak mezi řečí, neoficiálně, z doslechu…“, nic handlivého… Píšeš, žes to dal na facebook a na stránky final… Ale víš, jak je to se skejťákama… Je nás pět a půl a máme každej svoje stránky… Je tu facebook (a na něm několik stránek), sk8slalom, sk8slalomworlds, sk8.banda, slalomgangbang… pak jsou tu ještě stránky Finalu, RNRu, Skaterocku a kdo ví ještě jaké… Spravovat tolik stránek a přinášet na ně stále nové informace, aby se tam lidi vraceli, sežere spoustu času a stejně tak sežere spoustu času po nich surfovat a ty informace hledat… a tak to málokdo dělá… Např. já zcela výhradně chodím na sk8slalom.cz (minimálně jednou za den), na facebook tak jednou za týden (když mi přijde nějaká zpráva) a pak už na nic… Pak si jdu radši zajezdit 😉
  S „Bartošovo summercampem“ je to stejný, jako s tím „pokoutně“… Opět nic hadlivého… Jen jsem tím slovním spojením myslel, že jsi hlavní (ne-li jediný) organizátor tohohle kempu pro skejťáky…
  Míro, řekni mi, jak je možné, že my si v téhle psané formě tak nerozumíme, když tváří v tvář si rozumíme velice dobře…

 27. To kdybych věděl Petře ? :-O 😉
  Možná snad jen skus být stejný diplomat s patřičnou dávkou tolerance ve slově psaném, jako ve slově mluveném.
  Přece jen psaně bez intonace a přízvuku může lecos vyznít třeba arogantně, či pohrdavě, ačkoli to tak třeba neni myšleno atd.
  Jen se ještě zeptám, kde je ta „kundapodšitá“ ??
  To neni muj výraz a ač jsem často vědomě vulgární, tak tenhle výraz je mi zcela cizí a nepoužívám jej v jakékoli formě.

 28. A jóó. Dík Petře za odkaz. Fakt sem nebyl v obraze o kterej článek de .-)
  No popravdě mně to ani až tak moc nevadí. Chvilkama si říkám, zda ten pisatel dokonce nemá pravdu :-DD? Né skutečnost je vlastně taková, že mne to nepřekvapuje . Jsem smířen s lidskou závistí-záští a zlomyslností. Dokonce jsem přesvědčen, že většina populace je taková. Podobné narážky, či třeba jen náznaky, se mne dotýkají,až ve chvíli, kdy nejde o anonym. Pokud jde o kámoše, pak o něm pochybuji (přicházím) a pokud jde třeba jen o známého, pak skutečně přemejšlím zda nemá pravdu a nebo co ho k tomu výroku(útoku) vlastně vede. V tomto případě jsem zcela chladný .
  Nicméně už skutečně summercamp dělat nechci a tak si anonymové budou muset najít novou oběť 🙂

 29. Jsem dohodnutej s Chozém, že půjdeme ve čtvrtek 22.7 od cca 15.00 hod jezdit na Strahov. Tak pokud se bude chtít někdo přidat, tak ať příjde… Ve známé Zátopkově ulici mezi stadióny…

  Dnes 20.7. jdu jezdit do Michle na Kapitol (od cca 17.00): Souřadnice 50°3’33.005″N, 14°27’21.822″E

  O víkendu 24 a 25.7 budu v Prachaticích, takže v sobotu od 19.00 jsem na místním Tatraně… Vše samozřejmě za nedeštivého počasí…

 30. Tak jsme se dohodli s Pavlem Holcem ještě na zítřek 21.7 od 16.30 hod na Strahově…

 31. V případě sucha se pojedu dnes 19.8 svézt na Strahov. Předpokládám, že tam budu od cca 16.30 hod až do chvíle, kdy mě to přestane bavit… Chtěl bych si postavit Stright z kopce, pak Tight a nakonec Hybrid… Tak uvidíme…

 32. Za sucha chci jít zítra, to je sobota 21.8., kolem 16:00 na Strahov. Přidá se někdo?

 33. O víkendu jsem byl mimo Prahu… Dnes 23.8 na sk8 určitě půjdu. Předpokládám, že budu na Strahově kolen 17.00 hod +-… Kdo chce, nechť se přidá…

 34. Zatra, dneska pro změnu zase nestíhám já 🙁 Petře J., půjdeš za dobrého počasí ještě někdy tento týden?

 35. Plánuji ještě středu 25.8 a čtvrtek 26.8… zase tak nějak kolem 17.00 hod…

 36. O.K. domluveno… Pokud by pršelo, můžeme zajezdit pod severní střechou tribuny spartakiádního stadiónu… Možná se přidá i Pavel Bacík…

 37. dneska budu od 16-te hod na strahove, tak kbyby se nekdo chtel pridat..

 38. Od Ctvrtka 28.10. 2010 jsem na pár dní v Praze.
  Máte nekdo chut si spolecne zajezdit(?).
  Pokud to ovsem dovolí pocasí…
  Zatím jsem predbezne domluvenej s P.Knoblochem.
  Napiste sem jak a kdy se vám to hodí . Muzem dát potom treba
  i jedno dve piva (?) – Kvuli tomu teda klidne prijedu i tramvají.

 39. Na žádost Roberta Thieleho sem vyvěšuji výzvu k tréninku, či lépe řečeno k zajezdění si. Robert a já budeme tento čtvrtek 4.11. 2010 od cca 14.30 až 15.00 hodin do cca 16.30 hod na Strahově, Zátopkova ulice. Tak kdo bude mít čas, nechť se přidá…

 40. teď mi na moment mrzí,že nejsem v praze. A co do PT hoši,to se vám nechce??je tu kráásně,žádná inverze ani smog 😉

 41. no tak to čumim.
  příspěvek předemnou sem nepsal já Míra B.
  zřejmě nějakej v tipálek 🙂

 42. já sem na zacatku rikal, ze se tady má dovoli prihlasit jenom správnym jmenem treba jako „Peter Pletanek“. Kdo si dá nejakou prezdivku atd. at není pripustenej. Tak to ten salát uz zaciná 🙂

 43. nojono,když ten finalPC holt je tak slepej,že nerozezná ženskou od chlapa..

 44. ahoj, v sobotu se chystam projet na strahove (po domluve popr jinde) cca od 13 hod (za dobreho pocasi), neprida se nekdo ?

 45. Dnes máme valnou hromadu ČASS v Havlíčkově Brodě a budeme tam spát. Příjezd je v sobotu, ale nevím kdy… Pokud bych přijel nějak rozumně, tak bych se rád přidal…

 46. Udělalo se krásně a tak jsme se rozhodli s Pavlem Holcem, že ve čtvrtek 10.2. od 16.00 do 17.00 hod (pak už je tma) vyrazíme do známé lokality na Strahově a trochu tam provětráme skejty. Samozřejmě za dobrého počasí. Proto všichni, kdo by se chtěli přidat, nechť sledují toto fórum a já to nejpozději ve čtvrtek ráno potvrdím, nebo zruším.
  Pokusím se poskládat novou Sinners 84 desku, prototyp zaslaný z NASA, a přinést jí na testování. (ale nic neslibuji, protože toho mám teď nějak více… Dnes jdu s Michalkou na sk8 na Kapitol, zítra badminton a pak už je čtvrtek :-))

 47. Petře, Pavle, pokud ve čtvrtek půjdete, rád se přidám. Petr Kn.

 48. Pro všechny, kdo čekají na potvrzení letošního prvního ježdění v Praze… Ano, počasí nám přeje, takže já, Pavel Holec a Petr Knobloch budeme dnes 10.2. jezdit od 16.00 hod na Strahově, Zátopkova ulice (mezi stadiony)… Nejspíše nahoře na rovině…
  Vzal jsem s sebou časomíru a taky novej Sinners sk8. Tak přijďte i další… Stmívá se už těsně po 17 hodině…

 49. Malá změna… Na Strahově budeme už od 15.30… do cca 17 hod…

 50. V sobotu 5.3. má být ještě jakš takš počasí… Polojasno, +7°C. Pokud tomu tak bude, tak bych si jel krátce zajezdit. Řekněme od 13.00 hod do 14.30 na Strahov… Přidá se někdo? Pavel Holec půjde taky…

 51. Jó a budu mít s sebou „vylepšenou“ desku Sinners 84…

 52. Jaro uz klepe na na skejty co ?
  Hlavne opatrne at si po zime nic nenátehnete nebo tak.
  Preju hezký svezení!
  cau
  R.

 53. Krásně jsme si zajezdili. Časy jsme zajižděli ještě rychlejší než minule. Začínám si brousit zuby na putovní pohár… ;-o

 54. Zdar Petře,

  Je tam ještě vidět ten nastříkaný slalom, který jsme jezdili minulý rok s Robertem? 🙂

 55. Coz takhle streda strahov od 15 hod? Teplota ma byt cca 10-12 stupnu..

 56. My jsme jezdili, Míro, nahoře na placce. Tam jsme znovu obstříkli straight (rovný) slalom a pak je tam hybrid. Z kopce jsme se nepouštěli, takže nevím, jestli tam něco je…
  Ve středu mám do 15.30 jednání. Mohl bych tam dorazit až tak kolem 16 hodiny…

 57. pokud bude dobre pocasi a viditelnost zustanu dyl, jinak se mi podarilo dotahnout dalsiho cloveka k slalom z rad lb komunity 🙂

 58. O víkendu 2-3. dubna bude bude krásně… Původně jsem myslel, že pojedu se ženou do Chebu, ale nějak špatně jsme se domluvili a zůstávám v Praze… Neměl by někdo zájem si jít zajezdit? Už mě kontaktoval i Martin Sviták, že by si jel zajezdit na Strahov a možná by se nechal přemluvit Dalibor Daňhel, aby přijel do Prahy… Co ostatní nejen pražáci?… Zatím to předběžně hážu na Strahov, 2.4. od 13.30 hod… Sledujte to tady, změna je možná…

 59. V sobotu bude v Praze pořádán 1/2 maraton a tak není jasné, jaké ulice budou uzavřené a jaké ne. Z tohoto důvodu ruším trénink na Strahově.

 60. Právě mi volal Martin Sviták a Tomáš Potůček, že dnes jdou jezdit. Já už mám jiný program s rodinou, ale určitě půjdu jezdit zítra, to je v neděli 3.4. od 13.30 hod na Strahov.

 61. Udělalo se nečekaně krásné počasí. Tedy trochu chladné… Přesto, nešel by si někdo dnes na hodinku zajezdit na Strahov? Od 14.00…

 62. Nazdar,
  budu v Praze 21.-22.(23.?)Duben. Potenciálne by jsme mohli nekde spolecne zajezdit.
  zdravím Robert

 63. Zajezdit si s Robertem? Toho bych měl využít!!! Jsem ale teď v práci poněkud časově v pr…. Na víkend jedu s rodinou do Chebu. Pokusím se náš odjezd oddálit na sobotu, abychom se mohli v pátek domluvit na tréninku. Popřípadě na čtvrtek, ale mohl bych až tak od 18 hod… (V pátek snad dříve). Třeba se Roberte domluvíš ještě s někým a já se pak přidám (přijedu později).

 64. Ve středu 25.5 chceme s Pavlem Holcem postavit Hybrid a Tight slalom. Pražáci, přijďte na Strahov pomoci s projížděním slalomů, ať se to dá projet. Sraz v 17.00 hod.

 65. včera jsem viděla kužely tak jsme se stavila, ale bohužel zrovna vás nepotkala 🙂

 66. Ahoj,
  budu zítra v Nedeli 12.Cervna celý den v Praze.
  Pokud by nekdo mel chut zaskejtovat (na Strahove ?)tak bych se rád pridal. Jedu dneska asi v 19:00 hodin ze Stuttgartu.Na mail se dostanu asi az zítra ráno/dopoledne. Eventuelne klidne volat na muj CZ mobil.
  zdravím
  Robert

 67. Budem na Strahove- dneska 12.06.-2011- Nedele od 19:00 hodin !!
  Já, Petr Knobloch a Mirek Hubáček

 68. Ahoj, ve stredu (start mezi 17-18 hod) se chystam projet na strahove, prida se nekdo?

  H.

 69. Honzo, zatím nezávazně, ale přidal bych se asi kolem 18:00, pokud to vyjde a pokud bude sucho.
  P.

 70. Ahoj,
  dnes zhruba kolem 18:00 se Robert chystá trénovat na Strahově. Kdyby se chtěl někdo přidat, doražte a pokud máte, vezměte kužely.

 71. Petre K. díky za napsání zprávy sem. Já jsem se prece jeste jen dneska dostal k internetu .
  Pokud by jste teda nekdo chtel zajezdit tak mi dejte tak do 18:00 hod. telefonicky vedet. Sám tam nepudu. To by me nebavilo…

 72. ja bych dal strahov zitra treba kolem 17-te hod, prida se nekdo (samozdrejme za predpokladu dobreho pocasi)?

 73. Tak hoši pražští. Co zítra, nebo pozítří nějaký ten menší trénink, poježděníčko? Nenašel by se někdo, kdo by měl chuť? Místo a čas domluvíme později dle zájmu…

 74. Co dneska kolem treti hodiny Strahov? Pocasi by mohlo vydrzet.

 75. cau, dneska jdu jezdit na Strahov kolem 18 hod, pokud by se nekdo chtel jit taky potit je vitan :))

 76. Nazdar Honzo,
  na dnešek jsme domluveni s Pavlem Holcem na poježdění na Kapitolu… Potřebujeme se spolu pobavit o závodech v Praze pro rok 2012 a pak jej chci zatáhnout k nám domu, abych mu ukázal koupelnu 🙂
  Udělej vyjímku a přijď na Kapitol, místo na Strahov…

 77. Domluvil jsem se dnes s Michalkou (má dcera), že půjdeme jezdit v úterý 30.8 na Strahov. Myslím, že tam budeme tak od 17.30 hod. Tak pokud by se chtěl někdo přidat, tak přijeďte…

 78. Dnes 18.10 2011 vyrážím na Strahov… Trochu zajezdit, když má být poslední hezkej a relativně teplej den… Předpokládám, že tam budu od 17 hodin. Přijďte taky…Poslal jsem pár SMS… Maďar mi napsal, že otvírá hospodu právě v 17 hod a ať prý jdeme jezdit k němu… Dal bych sraz na Strahově a pak se můžeme přesunout…

 79. Ahoj,
  Budu v Praze od nedele (30.Rijna) celý prístí týden.
  Pokud nebude mrznout a bude sucho tak by jsme mohli nekde zaskejtovat.
  Zdravím
  Robert

 80. Jsem domluven s Robertem na středu 2.11 od 16.00hod někde na Spořilově. Místo ještě upřesním. Možná i čas se troch posune k 15 hodině vzhledem k posunu času na zimní a tím dřívější tmě… Kdo bude mít zájem se přidat, nechť zde napíše třeba „Taky jdu…“ 🙂

 81. Posunuli jsme to s Robertem na 15.00 hod u něj na Spořilově…

 82. Výprodej všech našich značek DVS, Matix, Lakai, XRAY, Vestal a Electric a najdete nás na známém místě, v pražských Holešovicích, v ulici U Průhonu 7a.Tentokrát začínáme v úterý 6.12. a pokračujeme až do soboty 10.12. Trochu jsme pozměnili otevírací dobu, a to od 12.00 do 20.00
  Za Jerry-ho a spol Pavel Holec

 83. Pokud vydrzi jarni pocasi do soboty, chystam se v SO kolem 13:30 na prvni jarni strahov, prida se nekdo?

 84. Domlouváme se s Pavlem Holcem, že bychom si šli v sobotu a v neděli zajezdit… Když má být tak krásně… Pavlovi se nechce na Strahov, protože s sebou bude mít Klárku a Strahov se mu zdá pro Klárku nepříliš vhodný. Pavel navrhl, že bychom mohli zkusit lokalitu u České televize na Kavčíh horách… předpokládám, že asi někde zde: http://www.mapy.cz/s/3jPx
  Další možnost je tento chodník http://www.mapy.cz/s/3jPP, který je kousek od restaurace Na půl cesty…
  Tato místa nejsou definitivní, ale určitě někam půjdeme… Tak to tu sledujte a přidejte se…

 85. My bychom se přidali s Johánkem, ale stíháme to až tak na 16. hod. Budete tam ještě?

 86. Dnes jezdíme od 16.30 zde: http://www.mapy.cz/s/3to0
  Je tu Robert Thiele, takže kdy by chtěl pojezdit s dvojnásobným vítězem Českého poháru, tak má šanci. Já si to nenechám ujít!!!

 87. Ahoj, zítra od 16-ti tradiční Strahov (Já, Petr J., Michal V. a další..)

  PS a možná přijde i kouzelník 🙂

 88. sakrááá, na zítra nebo pozítří se asi nikdo nechystá, co?

 89. oprava: sakrááá, na zítra nebo pozítří se asi nikdo nechystá, co?

 90. Jarní výprodej značek
  DVSshoes | Lakai footwear | Matix Clothing | Electric | Vestal watch
  11.4 – 14.4 U průhonu 7a Praha 7
  12 – 21 hod v sobotu 10 – 17 hod
  Super ceny na botky, oblečky a brejle
  Jerry a Martin se na vás těší.

 91. Ahoj předsedo a pražští,
  napadlo mě dát příští pátek 1.6. trénink na strahově…co vy??? Prý bude v Praze i Robert!!!!

 92. Nejsem vůbec proti. Vyzkoušíme slalomy na neděli (jestli jsou průjezdné), popřípadě je trochu doladíme…
  A ty už budeš v pátek v Praze?

 93. právě že bych přijela klidně dřív… tak to by bylo fajn..jen řekni v kolik?abychom to stíhali..

 94. Zítra 26.6. 2012 má být celkem příjemné počasí, tak akorát na poježdění na skejtu… Co takhle tedy vyrazit na Strahov… Viděl bych to tak na 17 hodinu a dál… Dejte vědět, jestli někdo přijde… PS: vezmu časomíru…

 95. Dnes 11.7. od 18.00 hod jsem s Pavlem Holcem na Strahově… Tak pokud se chce někdo přidat, tak má možnost… (včera tam byla sličná longboardistka, která si tam dobrovolně odírala svojí prdýlku o asfalt… 😉 )

 96. Ve středu 26.9 se budu snažit dorazit na Strahov a trochu před Plzní pojezdit… Viděl bych to na takovou 17ou hodinu, plus, mínus… Tak se pražáci přidejte…

 97. Ve ctvrtek 18.10. , v Sobotu 20.10. a v Nedeli 21.10. budu v Praze . Mohli by jsme nekde zaskejtovat ?
  Pokud nebude samozrejme mráz nebo vlhko…

 98. Zrovna jsi se Roberte trefil… Počasí má být čím dál lepší a teplejší… Včera jsem mluvil s Potůčkem… Má nějaká nová kola a chtěl by je vyzkoušet… Termíny jsou právě středa, nebo čtvrtek na Strahově od cca 15 až 15.30… Mám jedinej problém… Auto jsem dal do servisu a nechal jsem v něm kuželky… Tak doufám, že je bude mít Potok… Jinak asi můžu půjčit nějaké od Pavla Holce….
  Takže potvrzuji termín 18.10 od 15.30 na Strahově….

 99. Vezu deti o víkendu do Prahy k babickám – uz maj zase prázdniny (deti ne babicky..) takze by jsme mohli v Sobotu trochu zaskejtovat. Muzem rozhodnout podle pocasí a svolat se. Zdravím.

 100. Co to je? To jsou ty rozříznutý snowboardy? Někde se na tom ještě jezdí??

 101. chápu Pepo, že pohodlnější je prkno jedno, člověk nemusí vyvíjet moc snahy…..dvě prkna a hulky se pro mnoho lidí stává věcí dosti složitou….. 😛

 102. Sníh už zase roztál a na víkend je hlášeno příjemných 12°C… Tak uvažuji, že bych se trochu ještě svezl… Na Strahově… Ale záleží na tom, jestli se najde ještě někdo stejně postiženej a přidá se… Šel by si ještě někdo zajezdit?

 103. Budu ve Stredu 01.05. 2013 na otocku v Praze. Pokud bude sucho a nekdo by chtel tak si muzem spolecne zajezdit. Cas a místo je mi jedno. Zprávu nechte asi nejlépe tady.

 104. Roberte, já bych se přidal, když by to bylo kdykoli mezi 13:00-17:00. Strahov? Dám ještě zprávu na facebook, třeba se ještě někdo připojí …

 105. Tak já dorazím dneska mezi 14:30-15:00 na Strahov, kužely beru.

 106. Mam v planu jit dnes od 16 hodin na Strahov… Pokud by se chtel nekdo pridat, budu rad…

 107. Pokud bude počasí a nepojedem pryč, tak jo. Svoláme se v pátek přes mobily, jo. P.

 108. čau petře, zahlédl jsem v návale nových zpráv tvé jméno a tak trochu pod žebra se chci zeptat jak to je s tou novou hubou tohoto webu ?dějě se něco?. Já makám co mohu a v pátek před čt2, čtk, a sk8polička opět lámu Daláče do hvězdného poličského teamu. Prý přijede a to už něco nasvědčuje. čus

 109. Dnes pojezd (stejně jako většinu pondělků) na Strahově, ale tentokrát za účasti Dalibora Daňhela… Tak kdo by se chtěl přidat, tak je vítán… … od cca 16 hodin dále…

 110. Dnes opět pojezd na Strahově… od cca 17 hodin dál… Mimo mě by měl být i Dalibor…

 111. Je mi ctí ze nekdo takový jako je Dalibor Danhel v soucasnosti jezdí na mém „Rodném kopci“ na Strahove. Zdravím do Prahy a preji vsem hezké tréninky !

 112. Je mi ctí trénovat s Daliborem Daňhelem na rodném kopci Roberta Thieleho (je to něco jako hrát po boku Jaromíra Jágra)…. Jestli se letos neposunu kupředu, tak už nevím, v čem je chyba… 🙂 😉

 113. Zítra v pondělí 9.června hlásí až 33°C, takže jsem se rozhodl ježdění na Strahově pro vedro zrušit…

 114. Dnes mám v plánu jet na Strahov a trochu vyjezdit únavu z Milána… Chystám článek, ale kdo by chtěl vědět podrobnosti, tak může přijít a přidat se k ježdění… a pokecáme… Předpokládaný začátek kolem 18 hodiny +- …

 115. Po prachatickém víkendu, kdy jsem jezdil sám na Tatraně (Fanda byl na dovolené, Roman má sádru a o ostatních nevím…), vyrážím dnes opět na Strahov…. Budu tam od cca 18 hodin…

 116. 5.7 nedorazím určitě… Kamarád se žení a přeje si, abych mu šel za svědka… Ale jednou to vyjde…

 117. Dnes, s ohledem na předpověď počasí, Strahov vynecháváme…

 118. Sobota 19.7. trénink s rampou ve Škoda Sport Parku Plzeň – Doudlevce 8:00-13:00

 119. Dnes opět od 18 hodin na Strahově…
  Jinak uvažuji o sobotní cestě do Plzně…. ale zatím nic neslibuji…

 120. Dnes lehký pojezd na Strahově… od 18 hodin za přítomnosti Dalibora Daňhela a samotného nejvyššího náčelníka SGB Petera Pletánka!!!! Tak kdo by se chtěl přidat, má jedinečnou možnost zajezdit si s legendami!!!

 121. Diky Petre… Ja s Pavlem se ale asi nepotrebujeme domlouvat pres FB. Staci nam telefon…

 122. Myslel jsem, že je snaha do treninků zapojit i další nové lidi. Ti bohužel na Tebe ani Pavla nejspíš telefon nemají a tohle je dle mého názoru efektivní cesta, jak dosáhnout toho, aby přišel i někdo další. V Praze asi nejsi jenom Ty a Pavel…

 123. Věci jsou tak zlé/dobré, jak si je člověk vychová a používá.

 124. … no… jezdit chodím jen já a Pavel… Navíc bych to snad ani nenazýval tréninkem… Prostě se jdeme svézt jen tak pro radost.
  … a co se týče nových lidí, tak jsem vždy chtěl, aby nás bylo co nejvíc. Dnes si myslím, že to nebyla dobrá myšlenka… Vytratila se totiž klasická radost z jízdy a začalo to směřovat směrem, který se neslučuje s původní myšlenkou.

 125. @Petr Janousek
  Pokud to neni „Trénink“ ale jen „Pojezdení pro radost“ tak bych zkusil zmenit jméno této rubriky : -)
  Myslíl ze se potom treba i pár nových lidí pridá. Vubec me prijde ze spojení slov „Trénink“ a “ Skateboard“ je trochu protiklad sám o sobe :- )
  „Session“ nebo „Pojezdení pro radost“ zní trochu lákaveji.

 126. Mluvíš mi z duše, Roberte. Už jsem to dal do souladu s mým přesvědčením a s tím, co se na Strahově děje… 😉

 127. Hezky si notujete pánové jen co je pravda a krásně se to poslouchá.
  Věčná škoda že se do Sk8 dostali ty svazující výrazy jako trenér,tréning,klub, doufám že se nedožiji nominací do reprezentace a realizačních týmů.

 128. Pavle ty jsi vyjímečný čoveče, když umíš poslouchat text 😀
  Jinak zas to tak nepřeháněj s tím odporem k organizovanosti. Předpokládám že jsi členem této naší asociace, kterážto představuje vrcholný organizační orgán-spolek ve sk8slalomu v CZ 😉

 129. @Miroslavu
  No právě dokonce mám funkci a to je to co mě nerozveseluje.

 130. v nemecku rikáme: „Es geht den Bach runter.“
  skoda, ale co nadelás, obcas evoluce obcas devoluce
  do Prachatic jedu, pak je ale vsechno OPEN, vole 🙁

 131. pro nefejbůčkaře,
  já s Jakubem chceme držet pravidelné čtvrtky od 17.00 hod na „Slalom Session Srahov“
  (prosím radu starších o požehnání zda je použité výryzivo OK:)
  dnes začínáme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..