Little Skate´n´Roll 2015 | 20. červen |

Vzhledem k současné snaze podpořit českou skate slalomovou scénu, budou v Poličce letos rovnou dva závody. První z nich bude “ pouze“ jednodenní, avšak i tak si každý přijde na své. Konat se bude 20. června 2015. Závody budou v centru Poličky na slušném kopečku. Lokalita je úplně nová a pro všechny jezdce bude proto slalom zde premierou. Na závodníky budou čekat dva slalomy, prvním bude GIANT, který se při dostatku času může jet na 3 a více kol. Dalším slalom bude duální hybrid slalom, který bude zakončený H2H, pokud možno tak, aby se projeli opravdu všichni. Závod je určený jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušené matadory! Tyto slalomy se budou také započítávat do České poháru.

Startovné:

Do 18 let: 0,- CZK + poplatek ČASS
Nad 18 let: 200,- CZK + poplatek ČASS
Startovné je včetně jídla a pití pro závodníky

Ceny pro vítěze: cca 5000,- CZK (věcné ceny) + diplomy

REGISTRACE | ZAREGISTROVANÍ

Mapa: http://www.mapy.cz/s/hNX3

Disciplíny:

Sobota: Hybrid slalom, Giant slalom – POLIČKA

Kategorie:

Open, Women, Juniors, Teen, Kids

SOBOTA
9.00 registrace a začátek treninků
9.30 konec registrace
10.15 GIANT slalom
12.30 trenink HYBRID slalomu
14.00 kvalifikace HYBRID
15.00 H2H HYBRID

 

 

24 komentářů u „Little Skate´n´Roll 2015 | 20. červen |“

 1. Z tohoto závodu se omlouvám. Není to nic proti Poličce, ale termín se kryje se závodem ve Švýcarsku, kam jedu „reprezentovat“ ČR…

 2. Závidím ti Petře, závod v pojídání kvalitníé čokolády musí být moc fajn 😀

 3. Prosíme všechny kdo chtějí v Poličce 20.6 závodit aby se registrovali 😀 děkujeme.

 4. Podle registrace to vypadá, že v Poličce budou všichni do desítky… To byl loni super výsledek!

 5. Parádní závody, škoda, že spousta lidí měla jiný program na tento víkend.
  Díky organizátorům.

 6. nerad jsem lezu a ted je to skutečně naposled. Podpora předsedy menšinového sportu k jeho rozvoji je skutečně nevídaná a k zamyšlení. přeji všem nestorům skejtu nezapomenutelný pohled na jejich potěr. skate slalom není mrtvý. Tuma Roman sám za sebe!

 7. Romane, popravdě řečeno nevím, co máš na mysli. Možná kdyby ses nějak konkrétně vyjádřil… Nevím, jestli tvůj komentář je nějak svázaný s mým komentářem z 17.6, nebo máš na mysli něco jiného… Třeba že jsem na závodech v Poličce nebyl… Já jsem totiž byl kopat za náš menšinový sport ve Švýcarsku na Mainovém závodu… Ale to ti nemohlo uniknout, takže nevím, co ti vadí… Možná to, že jsem letos neposlal ze své peněženky sponzorský příspěvek, jako jsem to udělal pro MS v loňském roce…
  Jinak se Romane neboj, letošní rok je můj z hlediska předsedování poslední…

 8. Romane pláčeš na špatném hrobě.
  Mám tě rád, ale tvuj vyčítavej příspěvek, je fakt pí….a nehorázná!
  Petře nebuď vstahovačnej. Roman svůj příspěvek myslím adresoval nestorům a jestli správně chápu význam danného slova, pak můžeš bejt v klidu.

  To je ale zas debata doprdele.

 9. Ke konci aktivit vedou dvě cesty.
  Ta první je klasická a čeká každou aktivitu dříve nebo později prostě přestane bejt atraktivní pro nástupce a bojím se že to tak dopadne i přes bohulibé snahy.
  Druhá varianta je rychlejší stačí aktivitu zhnusit těm na kterých stojí nedávná historie, bojím že se nás někdo
  do této varianty(pro pár korun) snaží natlačit.

 10. Pavle, svatá pravda.
  Vždy záleží na úhlu pohledu
  Npříklad právě Roman Tuma je znusenej maximálně.

 11. Bohužel Ondro úhel pohledu Pavla mi příde trefný.
  Spousta z nás včetně mne říkalo, že na dva závody v roce do jednoho města nepojedou. Pokud si začnem vyčítat že nejezdíme na lokální závody, tak to tak nějak koresponduje s Pavlovo variantou č.2
  Co by na tyhle debaty řek třeba Petr Novotný, jenž s partou dělal v HBčku vždy super závody a letos se na to hezky z vysoka ….. To by mne docela zajímalo.
  Timahle vyčítavejma kecama to směřuje k tomu, že jednou zbudou pouze dvě města. Polička a Plzeň který budou dělat závody a hlavní gro účasti na nich si budou naplňovat navzájem. Zatím chci věřit, že je to pouze nesmyslná hypotéza.
  Navrhuju poďme se uklidnit a dělat to zase jen pro radost, i kdyby mělo na závodech bejt 10 lidí. Možná bude výsledek efektřivnější, než by se mnohým bafuňářům mohlo zdát.
  A pak doporučuju pro radost zkouknout tohle čerstvý video se Zobákem.
  http://www.boardmag.cz/featured/david-horvath-a-zobak-si-naplno-uzivaji-skejtovyho-duchodu/?utm_content=bufferf2d9f&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

 12. Asi nikoho nepřekvapí, že mám totožný názor jak s Pavlem, tak s Mírou.
  Ondro, pokud je Roman Tuma maximálně zhnusenej a má tendenci něco řešit, tak by třeba mohl sednout za PC a napsat komentář, který má hlavu a patu a ne to, co napsal… (aby bylo všem jasné, co mu vlastně vadí a jak by si to představoval) Takhle to spíš vypadá, že si dal o nějaké to pivko navíc…

  @Míra
  Roman vyzývá k zamyšlení se „nad podporou předsedy menšinového sportu“… V tomto případě (když to píše na našem webu) nemohl mluvit o ničem jiném než o „našem menšinovém sportu“ a tedy o mně, takže vztahovačnost k mé osobě se mi zdá býti v pořádku.
  …Navíc mé rozhodnutí stát se pouhým řadovým jezdcem je spíše spojeno s tím, kam je ČASS směřována zájmovými skupinami, než s Romanovým komentářem. Na tomto směřování se nechci podílet. Raději pojedu na závody, kde se bude jezdit pro radost, i kdyby tam mělo bejt 10 lidí ze staré gardy.

 13. Omlouvám se, ale dle mého nazoru řešíte zde hlouposti 🙂 naše snaha byla udělat závody, které více přiblížíme zacinajicim jezdcům i bez ohledu na vek 🙂 I přes kapky deště a neúčast tzv. stare gardy, si myslím, ze se povedlo zazehnout onu jiskru v mladých, ale i starších očích, takový pohled na spunty, kteří vyhráli svoje první kolečka je opravdu kouzelný (jen si vzpomeňte na svoje první kola) 🙂 a to je si myslím nejdůležitější. Snažili jsme se udělat závody atraktivnější i novou lokalitou, ale to jestli někdo přijede či nepřijede je čisté jeho věc a rozhodne nikdo nikomu nevyčítá neúčast.
  Byl bych moc rad, kdyby se věci zacali pojmenovávat a ne jenom prázdné narážky, které si každy vyloží třeba jinak než jsou míněny. A rozdělování na tyhle a tamty je taky zbytečné od toho je přeci naše asociace.

 14. „A rozdělování na tyhle a tamty je taky zbytečné od toho je přeci naše asociace.“
  Omlouvám se ale je tato věta myšlena jak jí chápu : Účelem asociace je dělit lidi na tyhle a tamty ?
  Já měl z ČJ za 4 tak to možná špatně čtu.

 15. Pouze konstatuji co vidím, slyším.
  Nehodnotím, odpovědi nečekám.
  Každý má svůj úhel pohledu, svoje subjektivní vnímání.
  Zbytečné emoce.

 16. Musím se Petra Matouše zastat a poděkovat mu za komentář. Tu poslední větu určitě nemyslel tak, že „ČASS je tu od toho, aby nás rozdělovala“… Je to jen nešťastně napsáno.
  Podepsal bych se pod větu „Byl bych moc rad, kdyby se věci začaly pojmenovávat a ne jenom prázdné narážky,…“ … A super by bylo, kdyby jste začali v Poličce třeba zrovna u Romana Tumy.
  Děkuji.

 17. Omlouvám se, ano věta opravdu nešťastně napsaná, jelikož jsem to psal na mobilu v šalině… míněný význam má být právě opačný, než jak vyzněl 🙂
  Já myslím, že každý jsme svéprávný a začít bychom měli právě vždycky u sebe. Také neříkám například Jakubovi Jirmanovi, že by bylo fajn kdybyste v Praze začali u Pavla Holce. 🙂 Tím snad nechci říct, že by Roman mezi nás nepatřil, jen se snažím nastínit právě to nešťastné rozdělování.

 18. No Eetře Matoušů píšeš hezky a myslíš to dobře, ale tahle debata vznikla přeci jako reakce na Romanův příspěvek, kterej sme minimálně tři pochopili stejně.
  Přečti si ho ještě jednou prosím, ať tomu lépe porozumíš.

 19. Však já netvrdím opak. Jenom tím chcu říct, že každý příspívá svým dílem do pomyslného mlýna a myslím, že není tak úplně podstatné, kdo to začal, ale třeba proč.

 20. Maty, tak napište, to „proč“… My nemáme věšteckou kouli…
  Na valné hromadě to „proč“ bylo, že je málo závodů. Letos je o dva závody více, ale podívej se, kolik je na tyto závody registrovaných jezdců… a pak si položme otázku, jestli to je pro většinu (včetně organizátorů a sponzorů) přínos…

 21. Trochu to obracíš. Více závodů je a myslím, že je to jedině dobře. Určitě víš, že progres ohledně sponzorů nepřijde hned a málokdy sám, nicméně více závodů je cesta, jak být právě potencionálním sponzorům na očích.
  Myslím si, že z pozice předsedy je zbytečné dehonestovat úsilí jiných tím, že ( z mého pohledu ) se vysměješ, že na závodech bude málo jezdců a tak se vlastně můžou všichni plácat po ramenech, jak jsou dobří, že jsou do první desítky. Dle mého názoru je třeba důležitější se pozastavit raději nad tím, že téměř polovina jezdců byla v „dětských“ kategoriích, což je větší úspěch než 50 jezdců v Masters.

 22. Ale já se vám nevysmívám… To bylo špatně pochopeno… Můj příspěvek byl pouze konstatováním faktu, který se nakonec stal…
  Co se týče počtu závodů, tak na to mám prostě jiný názor, který jsem nabyl zkušeností. Před pěti lety jsem chtěl, aby bylo závodů co nejvíce, ale ukázalo se přesně to, co se ukazuje letos… Na závody přijelo málo jezdců, úroveň poháru tím byla poškozena a dehonestována, organizátoři prodělali kalhoty a další rok nechtěl dělat závody skoro nikdo… a to nás může potkat v roce 2016… To je to, co mi vadí… Pohár měl úroveň a teď to půjde dolů… Copak tebe baví závodit jen s poličskými jezdci?
  …No a co se týče sponzorů, tak když potenciální sponzor zajde na závody a uvidí tam v každé kategorii 10 lidí, tak ho to od sponzorinku spíše odradí. Jediné, co pak připomíná závod vyšší úrovně, jsou vlajky ČASS, které jsou pro opravdové kverulanty terčem posměchu… Já se nesměju… Mé pocity jsou úplně jiné…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..