1. závod ČP ve slalomu na skateboardu – Prachatice 2014

REGISTRACE :: REGISTROVANÍ JEZDCI

Prachatice, již tradičně, otevřou svým závodem sezónu ve slalomu na skateboardu. Jedná se o jeden ze dvou pohárových závodů (druhým je závod v Plzni), takže je jasné, že pokud letos chce někdo v poháru uspět, tak si tento závod nemůže dovolit vynechat.

Závod se uskuteční 17-18. května 2014 v místním sk8 parku v areálu TJ Tatran Prachatice. Jsou naplánovány dva slalomy – slalom těsný (Tight) a hybridní (Hybrid)… Míra Bartoš hybridnímu slalomu říká familiárně „obřáček“ :-)… Organizátoři mají v plánu, v případě dobrého počasí, oba slalomy odjet v jeden den a to v sobotu 17. května. Neděle je spíše držena jako rezerva.

Oba slalomy by se měly jet v kategoriích děti do 11 let, junioři do 14 let, mladiství do 17 let, ženy a open kategorie. Těsný slalom ale bývá pro děti těžko sjízdný, takže se může stát, že tento slalom bude pro dětskou kategorii vypuštěn.

Časový rozpis:

Pátek:
Od 17.00 hod – volné tréninky těsného slalomu, popřípadě i hybridního slalomu. Po tréninkách je naplánován přesun do klubu 111 v blízkosti Velkého náměstí.

Sobota:
10.00 – 10.30hod – Registrace
Od 10.30 hod do večera:
– Trénink těsného slalomu
– První měřené kolo závodu v těsném slalomu ve všech kategoriích v pořadí děti, junioři, mladiství, ženy, muži
– Druhé měřené kolo závodu v těsném slalomu ve všech kategoriích v pořadí děti, junioři, mladiství, ženy, muži
– Přestavba tratě
– Trénink hybridního slalomu
– První měřené kolo závodu v hybridním slalomu ve všech kategoriích v pořadí děti, junioři, mladiství, ženy, muži
– Druhé měřené kolo závodu v hybridním slalomu ve všech kategoriích v pořadí děti, junioři, mladiství, ženy, muži
– V případě dostatku času třetí měřené kolo závodu v hybridním slalomu ve všech kategoriích v pořadí děti, junioři, mladiství, ženy, muži

Od 20.00 hod – párty v klubu 111 s rautem pro jezdce a rozhodčí. K poslechu bude hrát skupina NANO.

Neděle (pouze v případě, že se nestihne odjet některý ze slalomů):
Od 9.30 hod – pokračování závodů ze soboty…

Startovné:
Děti do 11 let, junioři do 14 let, mladiství do 17 let – 150,-Kč
Ženy a open kategorie – 350,-Kč

Občerstvení po dobu závodu je zajištěno v hospodě přímo na Tatraně (guláš, klobásy – není v ceně startovného).

Ubytování: 
Chválu na „poměr výkon cena“ jsme slyšeli na ubytovnu z bývalého internátu pedagogické školy. Je to blízko do centra a za 186Kč/osobu – kontaktujte paní Šnajdrovou na telefonu 724834690 nebo E-mail   sekretariat.spgs@seznam.cz
Dále doporučujeme vámi oblíbený penzion TINA
Hotel Koruna: Domluvená cena 400Kč/osobu při znalosti hesla „Sk8 závod“
Hotel Albatros je spíše pro ty z vás kdož si potrpíte na komfort. Tomu bude asi odpovídat i cena, která se nám letos zatím nepodařila pro účastníky závodu snížit, jelikož tam již nemáme osobní kontakty. Nicméně jde o strategicky skvělé místo, kde se z okna díváte na skatepark.
Další kontakty na bydlení najdete zde

51 komentářů u „1. závod ČP ve slalomu na skateboardu – Prachatice 2014“

 1. Zdar!
  Mam tak trosku problem ohledne Prachatickejch zavodu, ze se vracim 16.5. ze sluzebni cesty a to konkretne kolem 19:00 na letisti Vaclava Havla v Praze. A chci se zeptat zda nekdo pojede do Prachatic:
  1) z Prahy 16.5. kolem +/- 20:00?
  2) z Brna 17.5. rano?
  A pokud se nekdo takovy najde, zda by nebyl tak moc hodny a nevzal mne s sebou, naklady s timto spojene samozrejme rad uhradim.

  V pripade, ze se nikdo nenajde, tak mne ceka nasledujici anabaze:
  http://jizdnirady.idnes.cz/detail/?p=NTYwNzY1NzglMTIxMDY3ODglJVZsYWtCdXNDWlw0Nzk3NmQ3ZGJmMmQ0YTU4OTkzNjllMWIzOTYzMzYzNSMz

 2. Těsný slalom pro děti je možno jet ze dvou úrovní, buď z regulerní rampy, pro ty více odvážné a nebo ze snížené pro ty co si to ctějí užít, takže žádný strach prckové…rádi vás tady uvidíme a těšíme se na Vás.
  Jinak ještě zde dávám E-mail pro rezervaci na ubytování v internátu SPGŠ (Pedárna) sekretariat.spgs@seznam.cz
  Je zde možnost čtyř a dvoulůžkových pokojů (Wc a sprchy na chodbě). Cena za noc a osobu je 186 Kč(ne 170Kč). Je to nová informace z dnešního rána, tak to prosím Petře uprav v textu nahoře. Díky Roman

 3. Vše doupraveno a doplněno, takže zvací dokument je teď úplný. Hlašte se bando, bude to dobrý v PT…

 4. Těsný slalom ať není moc moc těsný.Ať si to závodníci užijí a nemají štrééés !!!

 5. Tome, já z Prahy samozřejmě jedu, ale v čas, který uvádíš, už chci být v PTčku..

 6. Chtěl bych pochválit kluky z Brna za hojnou a včasnou registraci na prachatické závody… Na opačném straně jsou holky a kluci z Prahy, Poličky, Plzně a Hradce Králového… Je škoda, že každoročně voláme po včasných registracích a každoročně na to znova a znova kašleme… Nechce se mi věřit, že z Prahy na závody dorazím pouze já a kluci Knoblochovi, z Poličky pojedou pouze Škrabalovi, z Plzně nedorazí početná skupina denně trénující a prezentující se na držkoknížce a stejně tak nedorazí Pepa Štefka s Matějem… Taky mi v registrační tabulce velmi chybí jméno Thiele, které, z mého pohledu, k ČP neodmyslitelně patří…
  Chlapci a děvčata, polepšete se 😉

 7. Ti co se ještě nenapsali určitě vědí,že nepojedou.

 8. Z Plzně jedou do Prachatic dva závodníci a ti jsou už registrovaní.
  Pro ostatní termín koliduje s pracovními povinnostmi. Bohužel.

 9. … ty mi chceš, Ondro, říci, že 80% z vás má pracovní povinnosti zrovna o víkendu, 17-18.5? A to včetně Mii? … to si snad děláš p….! (srandu :-))
  Ondro, když nebudeš jezdit na závody, které pořádají ostatní, tak se pak nemůžeš divit, že ani ostatní nepřijedou na tvůj závod…

 10. Zrovna ty Petře by ses měl zdržet takových nejapných komentářů. Ano, Mia má bohužel zahraniční koncert v SRN, který je naplánovaný už od října 2013 a když jsem se dozvěděl termím Prachatic, tak jsem hned volal organizátorům, jestli není náhodou na výběr jiný termín. Nebyl.
  A uvědom si, že neexistuje žádný můj závod, je to závod všech, který pořádám já v Plzni, nic jiného, než dobrý pocit z toho nemám, ale jestli mi ty a pár dalších sebere i to málo, bude házet klacky pod nohy, tak je prostě dělat nebudu.

 11. Já ti házím klacky pod nohy? … uveď jeden jediný příklad, který považuješ za mnou hozený klacek pod nohy…

 12. ………… najdi si……. přelož si…………… nerozčiluj……….. nejsem tvoje sekretářka………. to jsou tvoje odpovědi na moje slušné žádosti o pomoc.

 13. Please Chill… 🙂

  prosim vás, kdo ví co se stalo z Panzerem (at‘ jeho duše moc hezky surfuje; velký, dlouhý a relaxní vlny, a teploučkou vodu), Díky moc za SGB logo.

 14. Panzer – Ctyrletý nerovný boj s rakovinou…
  Díky ze jsi tu byl s náma !
  Preju nebe (popr. Peklo) plný kozatejch holek co hrajou nárez muziku !!

 15. Panzer – R.I.P., ty holky ti z celyho srdce preju taky…
  Hlasim, ze posilim plzenskej gang v ramci prachatickych veceru a zkusim i Mirovo slalom.
  Zaroven se primlouvam za omilostneni naseho plzenskeho guru (bez nehoz by se nase treninky asi vubec neuskutecnily) v ocich vsech ciglistu. Opravdu dela, co muze, a obcas neni jednoduchy dokopat dospely lidi tam, kam je treba. ;o))
  Poslal jsem o PT-vikendu praci do haje a uz se na vas tesim, takze v patek v PT-hospode… ;o))

 16. Chválím a děkuji klukům z Plzně za registraci… Ještě by se mi líbila větší účast z Poličky, chybí mi stálice z Hradce a „stará kolena“ z Prahy…. 🙂 … Hoši, dejte vědět, zda pojedete, nebo máte něco neodkladného, jako Ondra a Mia.

 17. Moje milé soudrušky a více méně i moje milý (nebo milí?) soudruzi !!! 🙂 Jsem nadupanej jako prase a nebudu brát, jako každej rok, ohled na nejaký soupeře. Long Live Slalomskateboarding a Prachatice

 18. Jasne Plety, bude to nejdrsnéjsí závod sezóny ! Prachatice jsou proste „Wimbledon“ mezi Skateboardovými závody !
  Jo a jeste neco jiného: Pokud by nekdo mel potrebu koupit nejaký veci ( hrubý griptape, kola, kuzelky..atd.) tak mi dejte vcas vedet at to stacim objednat. Kupuju to o http://www.concretewave.de tak si to tam prohlídnete . zdar !

 19. sem sice mladý koleno pražský, ale já jedu, juž registrován a asi pojede i Dan jr., doufám že se na svým dětským longu vejde do hybridu, první závod ever (i mimo sk8:)

 20. Mel bych neco k tématu „Koleno“ : Loni byli problémy kvuli pozdní registraci nekolika jedincu ( treba já sám ) ze nebylo objednáno dostatek jídla. Takze pokud má být letos zase vynikající uzený koleno tak se nahlaste vcas at vecer nikdo v klubu neskuhrá hlady !! Já se delit nebudu …

 21. No a doprovody stejně suší hubu, tak co.
  Ale na závody se nejezdí prioritně kvůli jídlu, že?

 22. Už je nahlášeno 37 jezdců a jezdkyň… Dle mého názoru je super, že Anna Tehza se rozhodla jezdit v ženské kategorii (pokud se nepřeklikla)… Spolu se stálicemi Aničkou Vacků a Renatou Škrabalovou a nováčkem Miou to bude zajímavá skupinka… Ještě aby se tak přidaly holky Podlahů a sk8 oprášila Jedle k tomu se přidala naše pražská holčina a už by na startu mohlo být osm žen a dívek… a to už je na super H2H závod…

 23. Zdar,jelikoz me neodpovida Corky ptam se tedy znova.Prihlasovaci udaje na http://www.slalomranking.com/ jsou stejne jako na http://www.slalomskateboarder.com/ ?
  Ptam se proto,ze na prvni zminovany odkaz se prihlasim vpohode a ten druhy ne!
  Jako nechcu delat vlny,ale zajima me to vcem je zakopany pes.
  Jinak preji hezky destivej tyden. A doufam,ze to do patku skonci!!!!
  Sk8 zdar jak svina.

 24. Muj Felix bude mít taky „detský“ prkno ssebou tak se muzou kdyztak prostridat. Prkno je samozrejme super. Felix s nim byl dokonce druhej na MS v Kanade!! (tak at se de Plety se svou „Mallorcou“ zahrabat. hihi)

 25. Na Mallorce a v Kanadě je úplně jiné podnebí… Nemá někdo sk8 na půjčení, na kterém vyhrál deštivý závod v Prachaticích? 🙂 🙂 🙂

 26. já beru ke kulichu jeste zimní bundu a jeste jednu bundu (na tutovku), spodky, teplý ponozky, velkej rucník do sauny, zabky a plavky

 27. To si vem i slunecník, krém s faktorem 30 a pro jistotu i snowboard at to más kompletne pokrytý.

  Vtip:
  Manzelka: “ Milácku co si mám vzít na pláz abych vsechny zaujala ? “
  Manzel: “ Vem si lyze“

 28. Proc nektere komentare cekaji na schvaleni a jine ne?
  Dekuji za zverejneni prispevku (budu rad i za odpoved).

 29. Na schválení čekají komentáře, které:
  1.) Jsou psány pod jménem a e-mailem uživatele, který ještě nebyl schválen v této kombinaci (jméno + e-mail) administrátorem… Např. „Evik von Jedle“ normálně vystupovala pod Eva Jedličková… „Evik von Jedle“ nebylo schváleno, a tak to server nepustil…
  2.) Obsahují více jak jeden hypertextový odkaz…

  Je to kvůli filtraci spamů… Server jich už odfiltroval tisíce, takže si myslím, že to je malá daň za to, že se tu neobjevují „komentáře“ stylu „kupte si Viagru…“ s odkazem na podvodný zdroj…

 30. díky Robertovi a Pletymu za zapůjcení sk8 pro jr., no podle hvězd a s přihlédnutím na startovní listinu prknum hanbu neudělá, počítám s nejhorším umístěním na stříbrnou medajli :o)

 31. Čau Bando.
  Ci voe sem tu po mnoha měsících a bavim se 😀
  Co setýče večéééře pro jezdce, tak věc se má takto.
  Každý kdo se zaprezentuje a zaplatí startovný, dostane na ruku pásku, na který bude napsáno večeře.
  Tato páska, jej opravňuje ke vstupu na večerní mejdan (vyhlášení,kapela,dj,projekce) zdarma a k obdržení jednoho pečeného žebra.
  U toho žebra se to má tak, že každý kdo bude páskou oprávněn, si vezme jedno žebro. V případě že si vezme dvě, okrádá soupeře-kamaráda(dku) 😉
  Další problém který se loni vyskytl jest ten, že někteří chodí pozdě a tak to prostě někdo sežral. Já ne 😉
  Vše je na poctivosti, a včasném příchodu 😉
  Kdyby se ptal doprovod, proč se večer platí vstup, tak je to kuli týhle parádě
  http://www.youtube.com/watch?v=WwWdeXh0YUM
  Z našeho pohledu, je vstup 50,- Kč symbolický.
  Jsme přesvědčeni, že NANO vás budou bavit. Pár z vás už je slyšelo a více než nadšená odezva nám dává zapravdu.
  Nicméně tahle příjemná parta neni z Prachatic a kvalita holt něco stojí. I tak počítáme s tím, že vstupem náklady na kapelu a zvukaře nepokryjeme.
  Ale však víte. Ve 111 bude sranda i kdyby ……………..
  Zkuste ještě to počasí trochu poštelovat, ať nemusíme v neděli brzo vstávat a v sobotu si zajezdíme v radosti a klidu s čistou hlavou 🙂

 32. Ahoj bando! 🙂

  Tak závody už jsou za dveřmi. 🙂
  Už se na Vás všechny moc těším. Bude to zase párty!
  Ale nezapomeňte si vzít i ty zimní bundy, pro sichr! 😀 Znáte to. 😀

  Tak v sobotu čau čau! 🙂 A s někým snad už i zítra. 😉

  Raduška )

 33. Jsem mile překvapen množstvím registrovaných jezdců… a to si ještě troufnu říci, že ještě někdo přijede mimo registraci… Díky všem, kteří se registrovali… Je to velké plus pro organizátory, kteří již teď vědí, že samotný závod nesmí mít příliš prostojů (mimo omluvitelných prostojů způsobených počasím), aby se vše stihlo odjet…

 34. Počet registrovaných je super 😉
  Nicméně z dospěláků Poličky vidím pouze Škrabalů a kluci Štefků sou na dovolené či co ? 😉
  Každopádně těm kdož se budou chtít registrovat na poslední chvíli, hrozí že na ně večerní žebro opravdu nezbude 😉

 35. Mel bych doma jeden Snowboard 159 Nitro s vázáním. Zachovalej. Skluznice a hrany OK. Pokud by jste to nekdo chtel (zadarmo) tak dejte rychle vedet at to vezmu ssebou do PT. Kdo drív prijde ten drív mele….

 36. Tak udělej Roberte večír po vyhlašování aukci. Třeba něco za něj dostaneš a přispěje ti to na benzín, plus by to mohlo bejt docela zábavný zpestření večera 😉

 37. Dobrej nápad Míro. Nejvetsí „zpestrení“ akce by asi bylo kdyz by pak vítez aukce nesl snowboard z hospody nametenej domu … Vemu to proste ssebou a nejak se to snad vyvrbí. Jak jsem jiz ale rekl já za to od nikoho z vás nic nechci.
  (Muzem to treba dát i do cen)

 38. Vzal bych si ho pro Michalku… Letos začala jezdit a dost jí to chytlo… Teda pokud s ním nebudeš mít plány viz. Míra….

 39. Bejt o kousek delší, tak bych na něm mohl jet i já :-))

 40. Tak snad dorazím i se Standou, no uvidíme, co a jak počasí. Zatím alespoň všechny zdravím touto cestou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..