I. závod ČP ve sk8 slalomu PRACHATICE 2011 open!

Zveme vás na již tradičně první závod českého poháru
ve slalomu na skateboardu v Prachaticích.
Letošní termín je poněkud brzký, ale proč ne,
pokud bude přát počasí.
Program je taktéž tradiční.

VÝSLEDKY

Místo : skatepark areálu TJ Tatran Prachatice. Tedy tam co to většina z vás za těch 27 let dobře zná.
Nocleh:

1. HOTEL PARK Asi nejlevnější varianta, pár metrů od skateparku. Pokusíme se opět vyzískat slevu pro účastníky poháru, ale čekáme na zprávy jednoho z členů našeho organizačního týmu, zda se to podaří.

2. HOTEL ALBATROS zbrusunovej vyvoněnej hotel místo staré ubytovny, přímo v areálu. Vyspávající hosty bude budit rachot skejtovejch koleček. Je to nejlepší co můžete v PT mít, ale bohužel cena tomu odpovídá. I zde se má náš agent pokusit vysmlouvat lepší cenu pro případné zájemce z vašich řad.
3. PENSION TINA je příjemnej penziónek na úrovni, pro ty co chtěj mít klid a nechtěj bejt v noci buzeni ožralejma skejťákama J . Nevýhoda je že to není až tak blizoučko a že se tam nevaří.

29. dubna- pátek. Příjezd a kdo chce může si  dát trénink. Večír  se nepovinně ale předpokládám na 100% sejdeme na decentní posezení v již oblíbeném klubu „111“ . Jistě si máme po zimně co vyprávět  a jak říká Robert Thiele, mnozí se budou muset dozajista i udobřovat 😀

30. dubna- sobota. Den závodu. Cca od 10:00 trénink a případné stavění slalomů, pokud nám počasí neumožní je postavit dříve. Start závodu ve 13:00 .  V plánu je závod jednodenní, tedy rádi bychom aby vše proběhlo v sobotu a pokud se aspoň trochu sucha zadaří, neměl by to být problém.  Pokud se sobota nezadaří, pak valnou hromadou účastníků vymyslíme náhradní plán.

Večír sraz v klubu „111“ ve 20:00 přesně. Večeře pro závodníky bude na místě a to v podobě skvělých (starých) grilovaných kolen.  Pokud se zadaří, vystoupí v krátkém setu místní mladá rocková kapela The TRUST, kde do mikrofonu s nasazením odvážně plive váš slalomový kolega Matěj Bartoš. Pak bude vyhlášení vítězů a opět udobřování , plus skateboardová diskotéka, které se ujme opět Matěj Bartoš nejspíš ve spolupráci s osvědčeným Tomášem Potůčkem. Předesíláme, že kdo veme po vyhlášení kramle a pude nedejbože třeba spát, je srab !!! 😉  První setkání po zimně je třeba využít k řádnému tmelení kolektivu. Navíc si uvědomme, že tento den je takzvané pálení čarodějnic. Tak bacha na to ;-D .

30. dubna-neděle. Bylo by fajn mít závod za sebou a najít si nějakou břízu k dodržení tradice, aby ty co byly před pár hodinama čarodějnicema neuschly. Pokud se však sobota časově dík počasí nestihne, pojede se podle harmonogramu, určeného valnou hromadou účastníků z předchozího dne.

Pokud potřebujete někdo otestovat časomíru, vemte jí sebou. Budem rádi když bude nějaká náhradní 😉
Speekr nebude nikdo jiný , než jedinečný a legendární Petr Karlíček, tak jako tomu „bylo“ i v posledních dvou letech 😉
Startovný určíme podle toho kolik lidí se zaprezentuje. Každopádně ale počítejte s tím, že ke startovnýmu zaplatíte 100,- Kč navíc do pokladny asociace, tedy né nám. Nýbrž sobě.
Tak si nezapomeňte zaplatit včas členství v asociaci, za letos krásných 200,- Kč a zaregistrujte se do Prachatickýho závodu, ať víme kolik nás bude a můžem rozpočítat startovný.

Přihlašovací formulář
Seznam přihlášených jezdců a jezdkyň

Holky a klucí, těšíme se na vás!!!!!!

To zas bude sportovně kulturní mejdan 🙂 🙂

S láskou Váš oddíl skateboardu při TJ Tatran Prachatice 🙂

PS: odkaz k závodu na FB a trocha upomínkových videjí jak pro pamětníky, tak pro novou krev.
1985-1987

pohár 2008 od bloodybones HB

pozvánka z loňska od P.Janouška

stará kolena 2006 od Vojty Kotka

slalom  2007 od Vojty Kotka

 


38 komentářů u „I. závod ČP ve sk8 slalomu PRACHATICE 2011 open!“

 1. Pension TINA na nějž je odkaz v textu pod číslem 3. též relativně blízko skateparku chce za noc 300,- Kč
  Nocleh si můžete objednat na telefonu 606850078

 2. tak jsem byla během týdne dvakrát v Park hotelu o snahu zařídit levnější ubytko,dnes mi měli volat,a nic..jsou to joudové.takže nevím,jak to tam je cenově..teď už jsem v praze.. 🙁 zitra se uvidime na tatraně,těšec!! Evik

 3. ŠTARTOVNÝ BUDE 200,- Kč plus od vás vybereme 100,- Kč do pokladny ČASS.

 4. Díky pořadatelům za skvělý závody. 🙂 Myslím, že i ten déšť už k Prachaticím tak trochu patří.
  PS: někdy v průběhu včerejška se mi zatoulaly chrániče na ruce, pokud by jste o nich někdo věděl, ozvěte se mi, dík…

 5. Prosím vás ti co byli v Prachaticích asi mi někdo ukradl skateboard deska z Lotyšska s nezaměnitelným designem trucky od Míry Bartoše kolečka zig zag zelený prosím kdo něco ví nebo viděl tak ať mi prosím napíše na můj mail :vitekhromadko.cz@seznam.cz
  Předem děkuji Vítek.

 6. Ewo byly to TSG na zápěstí? Pokud ano, tak v sobotu večer když jsem skoro poslední odjížděl ze skateparku, zůstali ležet na stole. Nebylo již koho se zeptat a tak sem je mrsknul do auta, aby je neodnes někdo nepovolaný. Budou ti stačit do Liberce, nebo je chceš poslat.
  Vítku to je docela průser s tim prknem !!! 🙁 Ve skateparku v sobotu večer mimo chráničů nic nezůstalo a u nás doma kde ste spali, koukal Matěj i pod postele. Moje rada zní: zveřejnit všude možně, (zde i na FB) fotku svého prkna, kterou určitě máš doma. Já jí rád nasdílím na svejch Facebookovejch stránkách a tím by se mohla zvýšit šance že pokud by někdo z informovaných zahlíd tvoje ojedinělý prkno ………….

 7. Team SlalomGangBang dekuje poradatelum a vsem kterým to casove zvládly za klasický prachatický závody 🙂
  Je to proste vzdy moc fajn vás videt (i kdyz nekoho moc krátce a trochu hekticky) a prejeme vsem skejtákúm hezkou a suchou závodní sezonu 2011.

  PS: @Vítku, preju ti aby si tvoje prkno brzo nasel!!!

 8. Díky všem pořadatelům za výborný závody, clubu 111 za skvělý obžerstvení a všem za pohodu.

  PS.Vítku u nás není..
  Chrániče- dlaní, černé RolleBlade- kdyby někdo objevil- dík Brunowi

 9. Míro, to nebudou ty moje, já měla jen takový obyčejný na kolečkovky. 🙂

 10. Taky jsem si krásně zajezdil a díky klukům (a holkám) z Prachatic za skvělé závody.

 11. Taky díky. Já jsem se ještě šetřil na druhý slalom, ale bohužel tradiční prachatický počasí nás k němu nepustilo. V neděli jsme v 13.00 odjížděli a bylo mokro a 10°C. Už ve Vodňanech bylo sucho a 15°C a v Hradci jsme ještě stihli závěr Gurmán festu na letišti v kraťasech a tričku: 20°C.
  Takže pokud bych někdy stavěl dům v Prachaticích, tak určitě bez bazénu na zahradě, to by byla asi zbytečná investice ne??
  P.S. děvčata ještě prosím výsledky, nestihl jsem se na ně ani kouknout, vím jenom kdo vyhrál…….ještě jednou díky.

 12. @ Josef
  Nevim jestli je Liberec ideální na plovárnu.

 13. Pepo, ale na obhajobu v sobotu dopoledne prej pršelo všude, jen u nás ne 🙂 . Škoda jen, že se hrál ten fotbal, kuli kerému, byl začátek posunut na 13:00 🙁
  Podle téhle mapy http://1.bp.blogspot.com/_YWbCfA4JXvE/TLvfYFSGoDI/AAAAAAAABI4/V1crIUOkW9g/s1600/sra6190.gif na to Liberec neni o moc líp než Prachatice. Snad to klapne.
  Osobně bych přisuzoval déšť v posledních letech pravidelný na Prachatických závodech spíše termínu a sychravějšímu počasí v dané období 😉

 14. 🙂 Bylo to super… Holt každá setina se počítá. Při průměrmé rychlosti 24.5 km/h (slalom dlouhý 130m za 19 sekund) je každá setina cca 6.8 cm. Dalas měl tedy v cíli 130 metrového slalomu náskok přede mnou 13.6 cm a Robert byl za mnou o 47,6 cm 🙂
  Chozé měl náskok 4.62 m před Standou a Dalas na Standu ztrácel 3.2 metru… 🙂
  Tak to bylo trochu matematické vložky 😉

 15. Parádní rozbor :-DDD Pro mne to však znamená, že mi Pepa ujel o 29,44 metrů 🙁 Tedy když on byl v cíli, tak mně ve stejném čase chybělo ještě příšerných 22,64 % 🙂 🙂

 16. @ Chozé
  výsledky jsme poslaly Mírovi..tak by se tu měly každou chvílí objevit.

 17. Zdar,

  mam vzkaz pro Vitu Hromadka,
  Tys to prkno ty kokote nechal venku v sobotu pres noc, tak jsem ti ho nechal schovat do kamrliku v te hospode, co byla na Tatranu.
  Zjisti si telefon na ne a zavolej jim tam. Jsou tam dve hezky sestry, ktery tomu sefujou a ktery o tom vedi.
  Mira

 18. jo, já už jsem to Vítkovi hlásil, jen jsem ho odkázal na kluky Bartošů, bo mi nedošlo, že jsem tam v sobotu večer zůstal viset ne s nima, ale s tebou a Karlosem 🙂 Už se tam snad tuším i našlo ;o)

 19. Vítku, pokud tady, nebo na FB, vyhlásíš pátrání, tak ho po nálezu hledaného předmětu taky všude zruš, jinak ti budou za chvilku nadávat všichni 🙂 Myslím, že na nálezu tvého prkna záleželo docela dost lidem, tak jim tu dej kdyžtak obecně vědět, že už se nemusej strachovat, pokud to tak je – sám nevím jak to dopadlo ;o)

 20. Díky klukům a ted už i holkám za hezké závody (s nádechem starých kolen).:-)

 21. @ Petr Janousek
  dobrej rozbor a prepocet. Ctvrtý a druhý místa jsou nevdecný.
  (clovek si riká: “ co kdyby… ?“ nebo “ bylo to o fous“ a tak)
  Pátý a tretí místo jsou z tohoto pohledu OK.

  Jinak díky vsem za dobrý závody. Mozná bych to jel príste klidne i cástecne radsi bez aparatury ale hlavne na suchu bez deste.Kdyby jsme bejvali zacli v uz v tech 10:00-11:00 tak by se to dalo v klidu stihnout vechno. Je te jen takovej nápad na príste (?)

  cau Robert

 22. Pepo či Martine můžete prosím zpracovat výsledky z Prachatic do té správné asociační tabulky, tak jako Liberec či Prahu?
  Dík Míra

 23. míro, nevím přesně co myslíš tím: do správné asociační tabulky. Před léty jsem přemlouval Petra Klapku a ten udělal tabulky na výsledky k mojí časomíře. Postupně si je další organizátoři bez jakéhokoli dotazu či poděkování zkopírovali a používají. Loni na MS jsem si zase nechal udělat a také zaplatil člověku novou tabulku, kterou používají na závodech ve světě (po souhlasu autora) Tu jsem teď použil i v Liberci a Praha už si moji upravovanou verzi taky stihla zkopírovat. Nemám víc co k tomu dodat. A přepisování jenom do jiného typu tabulky podle mě nemá význam.

 24. Pepo OK.
  Myslím tím to jak si mi psal či volal po Prachatických závodech, abych ti poslal výsledky že je zpracuješ a dáš na web.
  Loni se o to někdo (nevím kdo) staral, a po každých závodech, byli zveřejněný výsledky a taktéž pokud se nepletu existovala v průběhu roku tabulka s průběžným pořadím, kde byly započítaný body z odjetejch závodů.
  Nechci to pro sebe, neb jsem jezdec do počtu (na chvostu 😀 ), ale myslim si že je to škoda.
  Pokud to někdo loni tak hezky dělal a letos už se mu to dělat nechce, pak to moh říct, a mohla na tohle téma třeba virtuálně zasednout rada. Myslim že je to téma k řešení.
  Jen mě udivuje že se o to zajímám pouze já. Že by bylo průběžný pořadí všem na zajímavejch bodovanejch místech jedno?
  Asi jo.
  PS: předsedo Radime, co ty na to ???

 25. Jo jo, výsledky jsem chtěl proto aby jsme je zveřejnili na webu. Tam jsme je dali hned co jsi je poslal. Tabulku průběžných výsledků mám rozpracovanou, ale nezveřejněnou, nemám na to zrovna moc času. Zavolám Petrovi a když mi chvilku pomůže, tak je pověsím během víkendu.

 26. Super, jen sem asi slepej, páč sem je nikde neviděl, pokud by tedy měly bejt u tohodle článku a ani jinde sem je nenašel 😉
  Neva.
  Dík za odpověď.

 27. tak se nám s Petrem podařilo spočítat průběžné výsledky 2011 a Míro jsi na skvělém 14. místě před klukama Knettigovýma a Martinem Kulhavým!!!Gratuluju!! (na chvíli)
  prolink na tu tabulku ale bohužel musí udělat Martin a ten bude až v neděli.

 28. Čau všichni zdravím vás z Brna. Moje jméno si asi nepamatujete, ale ksicht určitě. Moc bych chtěl poprosit abyste fotky ze závodů neukládali na ten zasranej FB, páč ho nemám a ani si ho nehodlám pořizovat. Nejsu děcko nee. Tak díky

 29. Čau Michale.
  Za sebe: když nemůžu dát fotky sem, tak je dám na FB. V tom že můžu dávat neomezený množství fotek na FB, spatřuju jednu z jeho největších výhod. FB je určitě zasraná věc, pokud mu člověk se slabší vůlí podlehne. Nicméně odolný jedinec, může jít na FB pouze tehdy, chce-li si prohlídnout fotky co ho zajímaj. Pominu-li i jiné např. úsporně komunikační výhody 🙂 .
  Na předpojatost bez vyzkoušení má samozřejmě každej právo.
  Přiznám že tvé jméno mi nic neříká, škoda že nemáš FB, třeba bych tě tam poznal :-DD
  Já asi děcko sem, už 48 járů 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..