Český pohár ve slalomu na skateboardu 2011

Český pohár ve slalomu na skateboardu pro rok 2011 napsal za sebou tečku v Havlíčkově Brodě. Závody v Olomouci jsou nepotvrzeny a z mého pohledu na 99% nebudou. Závod v Brně snad bude mít status Halového Mistrovství Evropy, takže se do Českého poháru započítávat nebude. Hodnotit ročník 2011 si z pozice bývalého předsedy ČASS neodvážím. To nechť udělají povolanější. Takže se jen omezím na fakta:

 1. Robert Thiele zvítězil a obhájil tak loňské prvenství. Roberte, gratuluji. Jako prvnímu jezdci se to povedlo Tomáši Fialovi v letech 2007, 2008 a teď tobě.
 2. Josef Štefka obsadil druhé místo. Loni byl třetí a předloni cennou trofej vyhrál. Josef je prostě stálice s vysokou výkonností. Gratulace i tobě Chozé
 3. Třetí místo obsadil Jaroslav Knettig. Jarda s bratrem Jakubem se rozhodli přeskočit svou juniorskou kategorii a zkusit štěstí v kategorii Open. Já si myslím, že je to moc dobře a jejich umístění v Českém poháru jen ukazuje, že na to výkonnostně více než mají. Jardo, gratulace za třetí místo.

Konečné výsledky žen, juniorů a dětí se ještě nespočítaly :-).  Tak snad později.

Všechny zdraví a za účast všem, kdo přijeli alespoň na jeden závod, nebo se nějak podíleli na organizaci Českého poháru 2011 děkuje

Petr Janoušek

Výsledky Českého poháru pro rok 2011 naleznete zde.

4 komentáře u „Český pohár ve slalomu na skateboardu 2011“

 1. už ať je listopad… se na vás těším jak malej Jarda.. 🙂

 2. Napsal jsem první cast (2 stránky A4 ) reportu z Kanady.
  Komu bych to smel poslat ? (Jde prosím i o doplnení háckú a cárek
  já to mám na klávesnici neuplný)
  Díky predem
  Robert

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..