Francouzské mistrovství v Meze

Tak už zase jezdíme. Po nekonečné zimě jsme to vzali
na jih Francie, do malebného městečka Meze,
obklopeného vinicemi u středozemního moře. Sluníčko,
teplíčko, vínečko a žrádlíčko – uf to byla příjemná dřina.
Nebývale přátelští domorodci do nás lili jejich výtečné víno,
ochutnali jsme místní speciality, včetně ústřic a domů
jsme nakonec přivezli pět stříbrných a dvě bronzové medaile.

V sobotu se jel hybrid-singl line na 3 kola, dva nejlepší časy se sčítaly. 1. Michel Dupont o fous přede mnou, 3. Christoph, 8. bráška. Anička 2. za Sandrine.
Odpoledne se skákala výška. 1. Vincent 135 cm.
V neděli se jel daual tight, který se točil jako had, začínal na 160 cm a končil na 220, kuželů požehnaně, sklon taky, takže fofry. Čistých jízd moc nebylo, snad jedna až dvě. Kuželů jsi mohl shodit kolik jsi chtěl. Odpoledne se jel obřák-taky fofr. Opět na 3 kola a sčítali se dva nejlepší (V Brodě to asi uděláme podobně).
V pondělí se jel dual special, kuželky na těsno a dost rozházené – při té rychlosti to bylo o hubu – no je to věc tréninku, něco jiného je rovina a neco jiného zas kopec.
Tak se kucí mějte a trénujte.

Zdraví Petr a celý team Krvavých hnát

5 komentářů u „Francouzské mistrovství v Meze“

  1. Skvělá reprezentace!!! Gratuluji všem. To je to, co český skateboarding potřebuje, tak jak to psal onehdá Plety…

  2. Ahoj Petře, vítej mezi aktivními uživateli tohoto webu. Roztrhnul jsem Tvůj článek vedví tak se nelekej. Díky za info.

  3. Nazdar Martine,
    vždy o tom přemýšlím, jestli mám nový článek hned „roztrhnout“, tak, aby byl vidět jeho začátek a zbytek až po kliku na „více“, nebo jestli by nebylo lepší jej nechat dva, nebo tři dny celý, neschovaný a až pak jej „roztrhnout“. Když ho nechám celý, tak si hned každý všimne, že je na webu něco nového. Když nechám viditelné pouze tři řádky, tak zas jsou vidět starší články, které už ale většinou nikoho nezajímají (tak jsem to dělal do teď)… V současné době se přikláním k variantě nechat viditelný celý článek dva, nebo tři dny a pak jej „rozseknout“. Jakej máš na to názor ty… A co na to ostatní?

  4. Přikláním se k variantě trhnutí článků a přidání fotky, protože jestli tam bude nový článek celý, nebo utrhnutý je totéž. Vždy tam bude blok textu jen větší nebo menší. Navíc sleduju tento web přes rss kanál. Takže jakmile tam někdo napíše článek, vím to okamžitě. A jakmile se rozjede sezóna bude se po závodech denně psát několik zpráv a uroloval by jsi se k smrti….

    Omlouvám se Petrovi, že jsem takto zasáhl do příspěvku. Snažím se najít přehlednou a pěknou formu, jak vytvářet tento web. Vložil jsem fotku, kterou jsem ukradl na Facebooku. Až bude jiná, vyměním ji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..