6 komentářů u „Xmas Sk8 Party“

  1. Jelikož nemám tu moc zakládat nové téma jako třeba Petrové, nezbejvá mi než napsat to sem. Tedy vás téže zvu na mejdan http://www.facebook.com/event.php?eid=188991148118 . Pokud se na ty stránky někdo nedostanete, tak se jedné o největší každoroční FINAL mejdan v roce, který letos vyšel na boží hod, 25.12. tedy o den dřív a dá se stihnout všechno 🙂
    Budou hrát tři až 4 kapelky a DJ LOLitka (Aneta Galisová). Tombola bude v hodnotě nejméně 30.000,- Kč a ceny budou převážně sk8&snb. Akce je v Českých Budějovicích.
    Pokud někdo přijedete, budu upřímně potěšen a členi asociace se zaplacenejma příspěvkama dostanou slevu na vstupu 5,- Kč :-D))

  2. Míro, vůbec není problém, a ani nikomu jinému, ti přidělit oprávnění k editování těchto webových stránek… Stačí jen říci… Mohl by jsi přidávat příspěvky, stejně jako my… Chceš? Příští týden budu v Pt, tak se můžeme domluvit…

  3. Souhlasím. Tento web slouží jako komunikační kanál mezi slalom riders. Přidělím ti práva pro publikování a v tu chvíli můžeš spoluvytvářet obsah.

  4. ukázal bych Vám fotky z poličské SK8 zábavy – byl to fakt mazec do 5 ti do rána… VYDAŘENÁ AKCE
    ALE namám práva vkládat fotky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..