Sezóna 2010 – termínová listina

Přítelé, kamarádi,
rozmyslete si termíny pořádání závodů a sdělte je nejpozději na valné hromadě 28.1. 2009. Zatím jsou zamluvené následující termíny:
15.5. 2010 … 1. závod Czech sk8 slalom Cup, Prachatice (Level 4)
29.5. 2010 … 2. závodCzech Sk8 slalom Cup, Praha (Level 4)
12.6. 2010 … 3. závod Havlíčkův Brod – Bloody Bones Contest (Level 4)
30.7-1.8. 2010 … World Championships, Hradec Králové (Level 1)
14.–15.8 2010 … Czech Championships, SK8 Slalom Polička ČR (Level 3 candidate)
9.-10.10. 2010 … 4. závod Czech Sk8 Slalom Cup Brno
(Level 4)

Olomouc… Termín není nahlášen
Někdo další???

Pro informaci uvádím termíny dalších důležitých podniků v Evropě:
3.-5. 4. French Championships, Méze Francie ( PRIME)
1.-2.5 2010 … Airflow Slalom Brunch/Švýcarsko (PRIME candidate)
4.-6.6. 2010 … Zurich Slalom Skateboard World Cup/Švýcarsko (MAIN candidate, European Championships)
26.-27.6. 2010 … Désaxé World Ride/Grenoble/Francie (MAIN)
3.-4. 7. Baltic Cup/Riga/Latvia ( MAIN)
6.-8.8. 2010 … British Open/ (PRIME)
20.-22.8 2010 … Brixlegg Blitz ( MAJOR candidate)
26.9. 2010 … Over 80 Cones Zurich/Švýcarsko (PRIME candidate)
3.-5.9 2010 … 4th Amsterdam Slalom Series/Amsterdam/Holandsko (MAIN )
18.-19.10 2010 … Conne Fest 5 Ashland

Váš předseda.

58 komentářů u „Sezóna 2010 – termínová listina“

 1. A co jako klíč použít výsledky posledních dvou závodů. Brno a Olomouc. Zohlednit aktuální formu.
  😉
  (Taky se tam chci svézt.) Jinak jsem za nátlak na toho chlapce, aby neomezoval počty jezdců. Nebo se to dělá ještě někde jinde?

 2. za Havlíčkův Hrob-byl to Brixen-jížní Tyroly..krásný svahy…máme s ním teď družbu…
  navrhuju ustavit olympijský SK8 nominační výbor a angažovat Ivánka kamaráda+ nějaký bafuňáře….
  no tak se mu tam nepojedu ani podívat- jeho škoda,dost jinech pěknejch lokací Curych, Amstr,Grenobl,Polička, Prachatice,Praha, Hradec,Brno ,Olomouc,HB…

 3. Tak je to tady kluci a holky. První spešl sk8slalom přední truck se super točivostí, s posuvným systémem, z nejtvrdšího duralu a tvrzené oceli made in CZ. Rád bych aby vám již v Brně pomohl k maximálním výsledkům 🙂
  http://mbcko.rajce.idnes.cz/truck_predni_super_tocivy_vyroben_v_CZ_pro_vsechny_sk8_slalomare/
  Jistě vás zajíma za kolik budou. Cena zatím pouze pro Čechy a CZ emigranty je, že zlatě eloxovanej truck bude za třitisíce čtyřista a naturál za třitisíce třista. Je to vskutku nejnižší možná cena a ti kdož se již pokoušeli o výrobu u nás vědí, že levněji to opravdu nejde. Pro porovnání GOG spodobnou točivostí a však bez posuvného systému (ten samozřejmě zvyšuje cenu výroby) je 209,- éček.
  Prototip Trucku, byl testován na mini camp víkendu v Prachaticích Předsedou, Dalasem, T.Potůčkem a pár amatérama. Věřím (doufám 🙂 ) že oceníte a podpoříte českej výrobek. Objednávat můžete ihned na info@final-sk8.cz . Trucky zašleme na dobírku. Bylo by fajn a těšilo by mne, kdyby jste na něm měli natrénováno již do Brna.

 4. Petře to rád sliším o těch kopírkách a moc dík za pochvalu. Tahle cena je ale opravdu jen pro nás v CZ , tebe, Roberta atd. v rámci podpory CZ sk8slalomu. Pokud budeme chtít je prodávat ven přes distribuci, tak bude muset stát podstatně víc. Byl bych docela rád kdyby se tahle CZ cena neprosákla k cizincum a pokud jo, tají prezentovat jako zaváděcí v rámci reklamy 😉 .

 5. @míra
  Míro, budu určitě jeden potřebovat. Nefunguje ti nějakej Cetelem, Multiservis, nebo takovýho něco? 🙂 Už je možno objednávat?

 6. Vojto netuším co je Cetelem Multiservis 😀
  Trucky sou hotový, takže objednávat možno. Čím dříve tím lépe 🙂

 7. nad očekávání rychle sem byl přes Facebookovou poštu, osloven (napaden) tím Donaldem kterýho ani neznám. Obvinil mne z několika „zločinů“. Nemyslím si že právě jeho podnikání je zcela košér a jsem přesvědčenej, že kdybych ty trucky nerozjel já, rozjede je někdo jinej, tak jak se o to již mnoho z vás v CZ třeba jen náznakově pokoušelo. Rovněž i on použil na GOG mnoho zásadních a funkčních prvků, který nevymyslel a za který nikomu zcela určitě licenci neplatil. Už to je jeden z důvodů,, který ho zrovna neopravňuje moralizovat. Odjakživa jsme se v CZ snažili dělat věci sami a to především z toho důvodu že nemáme prachy na komponenty ze západu. Stejně tak se to bude dít i s deskama a pokud je mi známo, rýsujou se na příští sezónu minimálně dva tuzemští výrobci kompozitních desek.
  Přesto že jsme na našem trucku přišli s novinkou posuvu, přesto že mimo houpačky jsou použity v konstrukci prvky který používá hafo dalších výrobců po světě, nemám z té situace nejlepší pocit.
  Navíc se nějakej další západní skater pokoušel tagovat fotku trucku na našem FB http://www.facebook.com/group.php?gid=181803311223&ref=ss#/group.php?gid=181803311223 odkazem na GOG.
  Proč to sem vlastně píšu?
  Asi pro to, že sem snad doufal že výrobu levnějších a funkčních trucků oceníte. (dík všem vám co jste sem napsali kladné reakce) . No na druhou stranu mám skoro obavu, aby se kuli mně někdo na international závodech nestyděl za to že je z Čech.
  Jedna z Cambellovo narážek se týkala nízké ceny a stím souvisící jeho pocit, že nám jde o to ho zničit.
  To vskutku neni našim cílem a tedy již nyní vím, že náš truck který je výrobně podstatně náročnější a tedy výrobně i dražší dík posuvnému systému, nebude levnější než 189,- Euro, spíše naopak.

 8. Dost lidí je nespokojena s GOG truckem po stránce rychlosti dodání, přesnosti vyrobení a nebál bych se říci, že první pocit, při převzetí jeho trucku, je nasranost… Nasranost na to, že za nehorázné prachy tam nejdou namontovat kolečka (je nutné nezřídka kdy pilovat osičky) a kolébka se vaklá a dělá kravál…
  Pochybuji, že jsou tyto trucky u nás patentově chráněné… Co se týče autorského zákona (použitý příklad je z tvorby literárního díla a nevím, jestli to je srovnatelné s tímto případem), tak tento zákon prohlašuje dílo za nové, pakliže původní dílo bylo alespoň z 20% změněno… a tady si myslím, že tato kvóta dodržena byla… Osobně se na ten truck velmi těším a pevně doufám, že jej budu držet ve své ruce již tuto sobotu a příští týden vás na něm rozdrtím v Brně 😀
  @Míra … Hele tenhle tvůj odkaz na facebook funguje bez přihlášení na facebook… Jak jsem ti nedávno psal…

 9. GOG Truck není dílem Donalda, ale Franka Beste spolu s Christophem Baumannem (Homera). Donald vyrábí prkna na kterých většina z nás jezdí, tzn. značka PAVEL.
  To, že budou nasraní se jim nelze divit. Vynález kolíbky posunul jízdu na skatu mílovými kroky kupředu a je to jejich zásluha. To, že si vymález nepatentovali je ovšem jejich chyba. Kdo tak dřív učiní nakonec vyhraje.
  Christof s Frankem jsou tak velcí koumáci, že jistě začas přijdou ještě s něčím převratnějším.

 10. Ohledně kolíbky s tebou Petře souhlasím a sám bych radost neměl, nicméně bych s tím do budoucna počítal, pokud bych si to nepatentoval. Do budoucna jí však bude dělat kde kdo, stejně jako je již přes 30 let kopírován nechráněný sk8 truck samotný.
  Pokud mne a spol napadne jiný způsob náklonu trucku, než je kolíbka, rádi od ní odstoupíme.
  Cíl je však jasný. Pokud se má u nás sk8slalom rozvíjet, jsou pořizovací náklady 20.000,- za komplet trochu příliš.

 11. Chlapci, ohledně GOGu jsme se tady rozpovídali krásně, ale nikde nevidím žádný návrh na termín, kdy by jste chtěli pořádat závod Českého poháru… U závodů Basic to tak nevadí, ale ti co mají ambice vyšší, tak by si měli pospíšit… Nebo se pletu a v příštím roce budou závody u nás pouze v Hradci Královém? Tomáši Potůčku, Míro Bartoši (nebo Franto Zíko), Romane Tůmo (nebo Radime Hromádko), Dalibore Daňheli, Petře Novotný, kluci z Olomouce, mluvím především k vám…

 12. Havlíčkův Brod bude 12.6. 2010, tentokrát pouze jednodenní.
  Na stejném místě jako loni. Ambice máme na Basic.

  Ještě k těm truckům Míro. Dají se též použít na zadek místo mitchelů. Pouze se musí pořádně vytočit, jezdí super. V Curichu jsem na nich tak jel a zkoušel je s Petrem Janouškem na Strahově.

 13. Prachatice vyšší ambice nemaj. Už i z toho důvodu, navrhuji aby jsme byli termínově z jara a jako v minulých létech prvním závodem. Na jaře je větší ryziko špatného počasí a tak mi příde lepší abychom to případbně odsrali mi, než větší závod s důležitějším statusem.
  Mně osobně je termín víceméně jedno, dovolenou neplánuju, podstatný je, aby co nejvíc riderů mělo čas a byla tak smyslu plná účast.
  Nemůžu mluvit za Frantu , kterej je tento týden mimo CZ, ale předpokládám že tak dalece nalajnovanou dovolenou či jiný akce nemá. Předběžně tedy navrhuji začátek či polovici května, pokud to vám bude vyhovovat.
  Petře ohledně trucků, jsem ten náš na zadek popravdě vůbec neskoušel. Zatím jsme jej považovali za ryze přední a to z toho důvodu že úhel mezi pivotem a kingkpinem je o dost ostřejší než u trucku Mitchel. To především kuli docílení co nejlepší točivosti.
  No ale právě sem mluvil s Tomášem Potůčkem a on říkal že pokud by se posunula houpačka a truck by se otočil, tak že si myslí že by to na zadek použít šlo .
  Mohli bychom to zejtra vyskoušet na Strahově.
  Tedy tímto všechny zvu na zítřejší prodejní testovačku na Strahově kolem poledne.
  Pokud vím, ty jsi Petře již domluven s Robertem Th. a měl by bejt i Petr Janoušků a potvrzen je Tomáš Potůčků.
  Chci tedy pozvat i všechny vás ostatní. Je to ideální příležitost k testu a případnému zakoupení, aby ste mohli na Brno natrénovat.
  Jezdit se bude za každého počasí. Tribuna ještě stojí.

 14. Pánové ředitelé jednotlivých závodů. Pokouším se na vás znovu apelovat, abyste neváhali a pokud máte ambice na pořádání závodů s nějakým statusem, tak se přihlašte na ISSA webu. Po letošní slabší sozéně už jsou zase všichni v kondici a již teď jsou čtyři kandidáti na pět možných závodů katogorie Main… Prime status je prozatím volnější… viz. http://www.slalomskateboarder.com/phpBB/viewtopic.php?t=7082
  Pepa Štefka, jako jediný, zatím nezaváhal… Teď čekám trochu větší aktivitu od kluků z Poličky (Romane Tůmo, co ty na to), od Tomáše Potůčka za Prahu, Dalibora Daňhela za Brno a věřím, že by i závodům v Havlíčkově Brodu slušel alespoň status Prime…
  Pokud uvažujete pouze o statutu Basic, tak sem alespoň napište předpokládaný termín, kdy by jste chtěli závody pořádat… Konečné termíny dohodneme na valné hromadě, ale ať je o čem se bavit…

 15. zdravím, Havl.Brod se opet bude ucházet o PRIME. Myslím, že to zvládneme.
  Všem přeji uspěšný rok 20010.
  Petr Novotný

 16. Super zpráva… Ať máme nějaké body do světového žebříčku…

 17. Nevíte někdo jestli už ISSA má hotovej celkovej žebříček mě nějak nejdou otevřít stránka ISSA Dík a všecko nejlepší a mrtě najdetrejch kiláku na sk8 🙂

 18. Ještě to nemaj hotové… Ale pracují na tom… Pomalu, ale jistě…

 19. No chlapci, tomu říkám dobrá práce… 8 lidí v první světové PRO padesátce a 9 lidí v první světové AM padesátce… Všem gratuluji… Obvzláště pak tleskám Chozému za jeho 16 místo v PRO sekci a Robertu Thielemu za 1 místo v AM sekci… Takovýto výsledek bude těžké obhájit… Ukazuje se ale, že mít statusový závod na domácí půdě není vůbec špatné… Musím popíchnout Tomáše Potůčka, ať pro Prahu zažádáme alespoň o PRIME status…

 20. hele, předsedo, zapomněli jsme si vzájemně pogratulovat my dva 🙂 tak ti gratuluju a děkuju za gratulaci!!! 🙂

 21. Už je mám… Díky… Měli poslední dvě sady, tak jsem je vzal… Vojto, díky za gratulaci… Já ti pogratuluji osobně 😀

 22. Chlapí, s těma žebříčkama je třeba pracovat- a to pozitivně, takže:

  Men season
  Kids
  Place Name Points No Avg… Zobrazit více
  1 Vítek Hromádko, CZE 420 6 70
  2 Max Thiele, GER 408 6 68
  3 Matìj Stefka, CZE 271 6 45

  Boys-14
  Place Name Points No Avg
  1 Gabriel Duquette, CAN 740 6 123
  2 Jaroslav Knettig, CZE 620 6 103
  3 Jakub Knettig, CZE 566 6 94
  4 Petr Matouš, CZE 544

  Juniors
  Place Name Points No Avg
  1 Gabriel Duquette, CAN 1122 6 187
  2 Daniel Duquette, CAN 973 6 162
  3 Jaroslav Knettig, CZE 940

  Girls-17
  Place Name Points No Avg
  1 Eva Wicheová, CZE 928 6 155
  2 Ella Roggero Reiss, GBR 543 5 99
  3 Irene Di Giorgio, ITA 541

  Men AM
  Place Name Points No Avg
  7 Petr Novotný, CZE 1861 6 310
  14 Petr Janoušek, CZE 1758 6 293
  16 Jaroslav Smerek, CZE 1706 6 284
  30 Frantisek Zíka, CZE 1387 6 231
  39 Vojtech Kotek, CZE 1315 6 219
  40 Pavel Novotný, CZE 1314 6 219
  41 Pavel Holec, CZE 1311 6 218
  43 Tomá� Kucera, CZE 1298 6 216
  44 Jirí Wiche, CZE 1296 6 216

  Men Pro
  Place Name Points No Avg
  16 Josef Stefka, CZE 2983 8 373
  22 Dalibor Danhel, CZE 2762 8 345
  24 Zdenek Mach, CZE 2627 8 328
  31 Tomás Fiala, CZE 2326 6 345
  33 Stanislav No�ka, CZE 2259 8 282
  38 Petr Klein, CZE 1986 8 248
  39 Martin Tuma, CZE 1945 6 288
  44 Martin Kulhavy, CZE 1617 4 323

  Women
  15 Anna Vacková, CZE 1364 6 227
  16 Eva Wicheová, CZE 1283 4 270
  29 Renata Skrabalová, CZE 637

  Myslím že dobrá sezona ne???
  Gratulace všem! Robert Nr. 1

 23. Miroslave, jeste se vracim k ,,Tvym,, slalom trekum. Uz si prestan konecne lamat hlavu, zda nekdo ma neco proti tomu, abys posunul sebe a vyrobu treku dopredu. Nemuzes byt ze vsemi zadobre! Nejlepsi by bylo nechat si vse zapatentovat.
  Skladam poklonu tvemu moralnimu ,,kodexu,, ktery te bohuzel tak trochu brzdi a bere ti energii kterou bys potreboval poslat do neceho smysuplnejsiho, nez je dlouhe rozebirani a ,,omlouvani,, se za tvoji dobrou praci. Ja sam slalom nejezdim, ale take jsem si zakoupil Tvuj trek a jsem s nim spokojeny, snad jeste nekdy zacnu opet se skateboardem. Hmm…..
  Tak zdravim a at to vsem jezdi na tom prachatickym vynalezu. Howg..

 24. Simone dík za podporu 🙂 Jinak truck už jezdí v Itálii a ve Španělsku. 4 kousky už sou v Améru.
  Všichni si chválej, tak snad mi nezůstanou do vejlohy na památku 🙂

 25. Petře dík moc za info, ale já neprodávám GOG ale FINAL truck. Bylo by myslim neseriózní, abych jim nabízel své, když poptávají GOG.

 26. Tak sem se dnes dozvěděl, že od města na letošní první závod českýho poháru kterej se koná 15.května žádnej grant na 90% nedostanem.
  Je mi to líto, ale z toho důvodu na 90% padá náš velkorysej plán na městskou uzavírku a realizaci pořádnejch závodů na super kopci s novým asfaltem ve městě.
  Z toho důvodu nemáme prachy ani na to aby sme zaplatili Grabkeho, kterej by rád přijel a nejen že by nám zahrál v klubu 111 ale možná by si s náma i zazávodil.
  Potřeboval bych na jeho účat vydělat aspoň 5000,- Kč ale to nemůžem dát do startovnýho, protože by pak nikdo z vás asi nepřijel. Startovný nám musí uhradit aspoň časomíru, ozvučení, diplomy a podobný více náklady.
  Pojede se tedy klasicky ve skateparku na stadionu TJ Tatran a večerní pařba ve vašem oblíbeném klubu „111“ v četně projekce.
  Doufám že přijedete i tak a pokud možno ve větším množství. je to přece jen první letošní závod a už se na všechny po tý zimě těšíme 😉
  Kdyby se našel sponzor na účast Grabkeho kapely, nebo jiné řešení, dejte nám vědět.
  Grabke z tý dálky samozřejmě stojí mnohem víc než 5000,- Kč , ale řešil bych to tím, že by předtím měl jeden koncert v Praze, v pátek v Budějovicích a v sobotu 15.5. by byl k dïzpozici pouze nám v baru 111. Věřím že by byl ozdobou a spousta z vás by se s ním rádo po letech zas potkalo.
  Vyvěšení bannerů případnému sponzorovi ve skateparku po dobu závodů, je samozřejmost 😀

 27. Já ti těch pět tisíc zatáhnu. Dám si tam baner na můj hotel.

 28. Zpráva především pro Simona a Petra Novotnýho.
  Všechno je nakonec jinak kluci.
  Měl sem to naplánovaný tak, že bych udělal koncert Grabkeho v Praze ve čtvrtek, v pátek v Budějovicích a v sobotu v Prachaticích pouzer pro nás na poháru.
  Bohužel ani nejnižší a opravdu protekční požadavek Grabkeho Pražskej ani Budějckej promotér neni ochoten akceptovat a tedy se situace zcela mění.
  Grabake požaduje:
  400 Euro holej cesťák (12000,-)
  dálniční známka tušim 250,- Kč
  ubytování 2 noci cca 2400,- Kč
  a komplet stravu a pití, což je taky pár tisíc.
  Tím pádem jsme na nákladech plus mínus 18000,- Kč
  Moc si vážim nabídky Petra Novotnýho, ale jestli se nenajde ještě další mecenáš, tak budem našeho kamaráda muset oželet.
  Tedy Simone dej vědět něco o svém potencionálním sponzorovi.
  Pokud by se dalo dohromady 15000,- tak zbytek doplatím já, kterýžto se nalézám před bankrotem.
  Jinak Clausovo požadavky jsou opravdu nejnižší možné, tedy na tom nevydělá ani vorla, ale není ochoten doplácet. Např v Německu je jejich nejnižší sazba za koncert bez nákladů 1500,- Euro.
  Tedy bychom měli šanci ho zde mít pouze pro nás a bez vstupu z kamarádství za zlomek 😉
  HELL Míra 🙂

 29. Mě teď budou čekat velký výdaje, ale 1000,- do banku přidám.

 30. Kua klucí !!!!!!! Ste pašáci všicí !!!!!!
  😀 třeba se ještě někdo přidá a budeme mít parádní mejden na otevření sezóny 😀
  Simon mi psal na FB, že by možná někoho sehnal, tak uvidím, třeba to spyplíkujem i po tisícovkách.
  Samozřejmě nabídka bannerů platí pro všechny, akorát jejich velikost by měla být úměrná vůči ostatním sponzorům 🙂
  Tim chci říct, že Petrovo Novotných banner za 5 táců, by měl být px větší než P.Pletánků a Martina 🙂 Nebo si Petře vem těch bannerů 5 a ještě ho můžem pověsit v klubu 🙂

 31. Cau, na ISSA jeste chybi ty terminy
  na Prachatice 15.05.2010
  a na Prahu 29.05 2010
  protoze to tam delam ted ja, jde to jednoduse.

  @Míra Bartos, Tomas Potucek
  jestli chcete, ja to tam muzu aktulizovat
  (dejte mi brzo vjedet)
  potrebuju k tomu

  jakej tam bude format
  a. Tight Slalom (includes Straight Parallel Slalom)
  b. Slalom (formerly referred to as “Hybrid” or “Special” Slalom)
  c. Giant Slalom
  d. Super G
  e. BoarderX

  Sanction jestli zadnou nemate dam tam regional
  Contact (emailku)
  Info (jestli neco mate, http://www...)
  Signup (kdyz nejakej na CASS bude zarizenej)

  Czech sk8 slalom cup
  Format:
  Date: 15 May 2010
  Location: Prachatice, CZ
  Sanction:
  Contact:
  Info:
  Signup:

  Czech sk8 slalom cup
  Format:
  Date: 29 May 2010
  Location: Praha, CZ
  Sanction:
  Contact:
  Info:
  Signup:

 32. Bloody Bones Team opět úspěšný: Petr Novotný – celkově 2. na letošním prvním mezinárodním závodě- MEZE Slalom Francie, Pavel Novotný 7., Anna Vacková 2. ženy. Přes 30 jezdců z 6 zemí. Gratulace!
  http://slalom.cyclameze.com/

 33. Gratulace do Brodu,
  Už jsem se pídil po detailech z MEZE ale nic jsem nenašel.
  Docela se mi chtělo tam jet ale měli jsme AKCI.
  Bruno pošli foto !!!!

 34. Tak už zase jezdíme. Po nekonečné zimě jsme to vzali na jih Francie, do malebného městečka Meze, obklopeného vinicemi u středozemního moře. Sluníčko, teplíčko, vínečko a žrádlíčko – uf to byla příjemná dřina. Nebývale přátelští domorodci do nás lili jejich výtečné víno,ochutnali jsme místní speciality,včetně ústřic a domů jsme nakonec přivezli pět stříbrných a dvě bronzové medaile. V sobotu se jel hybrid-singl line na 3 kola,dva nejlepší časy se sčítaly. 1. Michel Dupont o fous přede mnou,3. Christoph, 8. bráška. Anička 2. za Sandrine. Odpoledne se skákala výška. 1. Vincent 135 cm. V neděli se jel daual tight,který se točil jako had,začínal na 160 cm a končil na 220, kuželů požehnaně, sklon taky, takže fofry. Čistých jízd moc nebylo,snad jedna až dvě. Kuželů jsi mohl shodit kolik jsi chtěl. Odpoledne se jel obřák-taky fofr. Opět na 3 kola a sčítali se dva nejlepší(V Brodě to asi uděláme podobně).
  V pondělí se jel dual special,kuželky na těsno a dost rozházené – při té rychlosti to bylo o hubu – no je to věc tréninku, něco jiného je rovina a neco jiného zas kopec.
  Tak se kucí mějte a trénujte. zdraví Petr a celý team Krvavých hnát

 35. Taky se přidávám ke gratulaci a chci se zároveň zeptat jestli Brod bude na jeden nebo dva dny???

 36. Gratulace krvavejm hnátám !!
  Sice jsem uz Petrovi & Co. gratuloval osobne, kdyz u me spali ve Stuttgartu ale jeste jednou neuskodí, kdyz má ted Havlbrod vicemistra Francie !!

  cau

  Robert

 37. Ještě dík Robertovi za užasný azyl při tak dlouhé cestě a vskutku bohaté snídaně. Dík Roberte.
  Brod bude s největší pravděpodobností na dva dny se stejným scénářem jako loni. Sobota dual tight, dual hybrid.
  Neděle giant.Rampy náme postavené, časomíru jsme koupili od Janiho Sederhala v Meze – ještě ji zprovoznit a jedem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..